Vesti 2018 - NEW !

Molimo sve takmičare koji hoće da učestvuju na takmičenjima u Bačkoj Topoli da se hitno prijave radi toga da organizator može odrediti količinu majica koje će raditi.Svi prvoprijavljeni sa spiska će dobiti polo majice sa kragnom zavisno od potrebne veličine, koja je ograničena količinski , a ostali singl.Rok za prrijavu je  27.juni do 10.sati.Za sve ostale koji se prijave kasnije organizator ne garantuje da će moći isporučiti majice na samom takmičenju te ostaje obaveza da to uradi naknadno.Štampa majica je ful kolor te se radi ograničenim količinama.

Ovim ponovo obaveštavamo sve one takmičare koji žele da se takmiče u SRB OPEN WATER CUPU ZA 2018.GODINU i da budu bodovani ,da treba da izvrše licenciranje pre prvog takmičenja na kojem učestvuju , jer u protivnom bodovanje počinje od momenta izvršenja obaveza za licenciranje.

Svi novo registrovani

-popunjavaju registracioni list koji se nalazi na sajtu u delu Dokumenta,

-dostavljaju fotografiju,

-uplaćuju članarinu u iznosu od 1.500,00 dinara na tekući račun Saveza DMMPS 160-930347-16 

Oni koji su bili licencirani za 2017.god dostavljaju uplatu članarine, i eventualne izmene podataka.

Završena je današnja trka Svetskog kupa na 10.km u Balatonfuredu.U vrlo uzbudljivoj trci pobednici su bili

u muškoj konkurenciji :

1.WELLBROCK Florian GER    1:55:40.2

2.WEERTMAN Ferry  NED    1:55:57.0

3.REYMOND Axel Raphael  FRA   1:55:59.1

a u ženskoj konkurenciji:

1.CUNHA Ana Marcela BRA  2:05:53.4

2.ANDERSON Haley Danita USA 2:05:53.4

3.BRUNI Rachele ITA 2:05:54.7

Kompletni rezultati su  ovde

Naš Tamaš Farkaš  zauzeo je 48.mesto sa vremenom 2:00:59.9 što je zaostatak za prvoplasiranim 5:19.7 .Ovo je Tamašev prvi ovogodišnji medjunarodni nastup.Očekuje ga 30.06.2018. LEN CUP OWS u Barceloni, te Evropsko prvenstvo OWS u Glazgovu od 8.08.2018-15.08.2018. gde će plivati 5.km i 10.km.

Kod plivanja na otvorenim vodama vrlo je bitno imati što više iskustva i plivanje što više trka, jer za razliku od bazenskog plivanja gde oko sebe nemaš nikoga, ovde je šah sistem  ,sa svih strana si okružen plivačima , napred,nazad,sa leve i desne strane, te svesno ili nesvesno dolazi do kontakata, a u toj masi od 40-50 plivača to je teško uočljivo.Tamaš je skoro do polovine trke držao uglavnom 23.poziciju i bio u vodećoj grupi sa vrlo malim zaostatkom za prvoplasiranim.

Danas je počelo Prvenstvo Rusije u plivanju na otvorenim vodama i traje do 24.juna 2018.godine.Plivala se trka na 10.km u muškoj i ženskoj konkurenciji za seniore kao i juniore u obe konkurencije starosti 18.-19.godina

FINA tv će emitovati sledeću trku svetske serije FINA / HOSA Marathon Swim koja se održava 16. juna u Balatonfüredu, Mađarska.

Muškarci će se takmičiti u 9:30 časova, a žene će početi 10 minuta kasnije u 9:40. Pogledajte ovde.

Ukupno učestvuje 76.muškaraca i 44.žene.Na ovom takmičenju će učestovati i naš najbolji plivač otvorenih voda Tamaš Farkaš uz pratnju trenera Djordja Agbabe.

Muškarci Startna Lista:
1. Mark Papp (Hungary)
2. Krisztian Katai (Hungary)
3. Bozhao Zhang (China)
4. Nicholas Sloman (Australia)
5. David Huszti (Hungary)
6. Takeshi Toyoda (Japan)
7. Aleksandar Ilievski (Macedonia)
8. Vit Ingeduld (Czech Republic)
9. Krzysztof Piekowski (Poland)
10. Balaudo Aquiles (Argentina)
11. Yuval Safra (Israel)
12. Ivan Fratic (Slovakia)
13. Attila Kiss (Hungary)
14. Adam Orosz (Hungary)
15. Ivan Enderica Ochoa (Ecuador)
16. Marwan Ahmed Aly Morsy Elamrawy (Egypt)
17. Matteo Furlan (Italy)
18. Tobias Patrick Robinson (Great Britain)
19. Tamas Utasi (Hungary)
20. Simone Ruffini (Italy)
21. Akos Suli )Hungary)
22. Yunze Wang (China)
23. Alexandre Finco (Brazil)
24. Kristof Rasovszky (Hungary)
25. Esteban Enderica Salgado (Ecuador)
26. Vitaliy Kazakhstan)
27. Rob Frederik Muffels (Germany)
28. Mario Sanzullo (Italy)
29. Jose Carvalho (Portugal)
30. Tamas Farkas (Serbia)
31. Mesalam Abdulla (Qatar)
32. Shahar Resman (Israel)
33. Nicholas Rollo (Australia)
34. Christopher Jedel (Sweden)
35. Matej Kozubek (Czech Republic)
36. Elliot Sodemann (Sweden)
37. Evgenij Pop Acev (Macedonia)
38. Yasunari Hirai (Japan)
39. Shai Toledano (Israel)
40. Daniel Szekelyi (Hungary)
41. Axel Reymond (France)
42. Ferry Weertman (Netherlands)
43. Soren Detlef Meissner (Germany)
44. Florian Wellbrock (Germany)
45. Diogo Villarinho (Brazil)
46. Balazs Hollo (Hungary)
47. Fernando Ponte (Brazil)
48. Kaito Watanuki (Japan)
49. Cohen Ziv (Israel)
50. Peter Galicz (Hungary)
51. Ruwen Straub (Germany)
52. Simon Huitenga (Australia)
53. Adam Laszlo (Hungary)
54. Marcus Herwig (Germany)
55. Long Cheng (China)
56. Andrea Manzi (Italy)
57. Rafael Gil (Portugal)
58. Noel Novoszath (Hungary)
59. Zoltán Drigan (Hungary)
60. David Brandl (Austria)
61. Jack Burnell (Great Britain)
62. Matan Roditi (Israel)
63. Allan do Carmo (Brazil)
64. Kenessary Kenenbayev (Kazakhstan)
65. Ido Gal (Israel)
66. Andreas Waschburger (Germany)
67. Taishin Minamide (Japan)
68. Arti Krasniqi (Germany)
69. Kristof Monori (Hungary)
70. Matthew Scott (New Zealand)
71. Bailey Armstrong (Australia)
72. Filip Husnak (Croatia)
73. Jiabao An (China)
74. Oliver Signorini (Australia)
75. Taiki Nonaka (Japan)
76. Levente Selmeci (Hungary)

Žene Startna Lista:
1. Hannah Blackwood (New Zealand)
2. Finnia Wunram (Germany)
3. Melinda Novoszath (Hungary)
4. Romina Imwinkelriedt (Argentina)
5. Dana Khaled Addelmoneim (Egypt)
6. Xin Xin (China)
7. Kareena Lee (Australia)
8. Karolina Balazikova (Slovakia)
9. Leonie Beck (Germany)
10. Arianna Bridi (Italy)
11. Chelsea Gubecka (Australia)
12. Luca Vas (Hungary)
13. Chloe Gubecka (Australia)
14. Giulia Gabbrielleschi (Italy)
15. Adel Juhasz (Hungary)
16. Mackenzie Brazier (Australia)
17. Viviane Jungblut (Brazil)
18. Angelica Maria (Portugal)
19. Sarah Bosslet (Germany)
20. Anna Olasz (Hungary)
21. Xu Chu (China)
22. Sharon van Rouwandaal (Netherlands)
23. Alena Benesova (Czech Republic)
24. Eden Girloanta (Israel)
25. Ana Marcela Cunha (Brazil)
26. Svenja Zihsler (Germany)
27. Nikolett Szilagyi (Hungary)
28. Avital Flaishman (Israel)
29. Jaz Carlin (Great Britain)
30. Rachele Bruni (Italy)
31. Reka Rohacs (Hungary)
32. Haley Anderson (USA)
33. Onon Katalin Somenek (Hungary)
34. Samantha Arevalo (Ecuador)
35. Yukimi Moriyama (Japan)
36. Martina de Memme (Italy)
37. Justyna Dorota Bruska (Poland)
38. Greta Szilvasi (Hungary)
39. Fang Qu (China)
40. Eva Fabian (USA)
41. Lenka Sterbova (Czech Republic)
42. Muran Tian China)
43. Yumi Kida (Japan)
44. Gerle Kerecsen (Hungary)

Kao u svim ostalim trkama FINA / HOSA Marathon Swim World Series, Balatonfüred nagradni fond je  30.000 dolara koji se jednako raspoređuje između muškaraca i žena:

1. US $ 3,500
2. US $ 3,000
3. US $ 2.500
4. US $ 1.700
5. US $ 1.500
6. US $ 1,200
7. US $ 950
8. US $ 650

ŽELIMO SVE NAJBOLJE NAŠEM TAMAŠU !

Klubovi

 

   

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

  

 

 

 

     

 

 

 

    

   

   

 

SAVEZ ZA DALJINSKO-MARATONSKO I MASTERS PLIVANJE SRBIJE

 Izrada - održavanje sajtova i Internet marketing

2018-07-22 17:56:02