ID je:11 Pregled prijavljenih igraća
5.Plivački maraton-Trofej Džonija Vajsmilera- 3.km-Peskara Zrenjanin 23.jun 2018.

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 4 Borislav Fermanovic M 2002 15-16 PK Spartak Prozivka 00:43:28:50 200
2 96 Jovana Jecanski F 2003 15-16 PK SWIM STAR BECEJ 00:43:28:73 200
3 12 Filip Zavišić M 2005 13-14 PK Spartak Subotica 00:46:08:35 195
4 91 Petra Čajkaš F 2004 13-14 Spartak Prozivka 00:46:26:76 195
5 19 ERIK PESTI M 2004 13-14 PK SWIM STAR 00:46:31:83 190
6 51 Dragan Mirkov M 1974 40-44 PK Proleter 00:48:24:06 185
7 111 Lajos Komar M 1965 50-54 SEGED MADJARSKA 00:49:40:27
8 42 TIVADAR ŠULC M 1976 40-44 PK VOJVODINA NOVI SAD 00:50:07:80 180
9 40 Igor Gaspar M 1973 45-49 Spuri SC 00:50:42:39 175
10 22 Ivan Tešić M 1988 30-34 Plivački klub Užice 00:50:47:50 170
11 79 Dragan Zivkovic M 1960 55-59 P K Marathon Backa Topola 00:51:32:18 165
12 89 Tamaš Fabian M 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:52:47:39 160
13 80 Igor Omaljev M 1983 35-39 PK SWIM STAR 00:54:20:42 155
14 26 Karolina Hasnoši Tot F 2002 15-16 Marathon Bačka Topola 00:54:28:90 190
15 76 Deze Melkun M 1938 75+ SENTES MADJARSKA 00:56:50:00 150
16 11 Bojana Fermanovic F 2005 13-14 PK SPARTAK-PROZIVKA 00:57:56:00 185
17 62 Kornel Balog M 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža " 00:58:14:00 145
18 53 Čongor Harmat M 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:58:56:36 140
19 92 Sasa Vasic M 1970 45-49 Marathon Bačka Topola 01:00:38:00 135
20 65 Milan Milojević M 1966 50-54 KDMP"Peskara" 01:00:39:00 130
21 17 Noemi Priboj F 1990 25-29 01:00:41:00 180
22 66 Mirna Vidaković F 1976 40-44 Spartak 01:00:48:00 175
23 33 Dragan Popović M 1971 45-49 PK Maraton Bačka Topola 01:01:07:00 125
24 90 Vojislav Mijic M 1953 65-69 PK ŠABAČKI DELFINI 01:03:17:60 120
25 43 Adam Muhi M 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 01:04:54:00 115
26 100 Nedeljko Dabović M 1983 35-39 SK Tribe 01:04:57:00
27 110 SILVIA SINKA F 1972 45-49 SEGED Madjarska 01:07:11:00
28 47 Slobodan Božin M 1958 60-64 PK Spartak 01:07:45:90 110
29 105 Dragan Todorović M 1977 40-44 01:12:33:67
30 45 Istvan Priboj M 1942 75+ PK SPARTAK 01:13:26:73 105
31 95 Slađana Tomić Gostojić F 1968 50-54 P.K. Proleter Zrenjanin 01:13:53:20 170
32 82 Zoltan Kordovan M 1974 40-44 Plivački klub " Kanjiža " 01:13:55:30 100
33 21 Aniko Jablan F 1967 50-54 PK MARATHON Backa Topola 01:13:56:50 165
34 2 Evelin Balgo F 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 01:13:58:55 160
35 24 Luka Nikolic M 1971 45-49 PK Marathon 01:17:42:00 95
36 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 PK MARATHON 01:20:16:00 90
37 57 Etelka Mesaroš F 1957 60-64 Plivački klub " Kanjiža" 01:23:12:65 155
38 27 Ana Vukičević F 1960 55-59 PK Spartak Subotica 01:25:20:00 150
39 204 Dimitrije Jovanovic M 1954 60-64 01:27:35:00
40 10 SRĐAN STEFANOVIĆ M 1951 65-69 "PESKARA" 01:30:41:54 85
41 101 Christos Doukas M 1978 40-44 01:32:59:50
42 103 Sara Petrović F 2005 13-14 Plivački klub "LA Kolubara" Lazarevac DN:F
43 104 Milutin Petković M 1963 55-59 TK Tamiš DN:F
44 85 Barbara Roža F 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža " DN:F
45 49 Noemi Bičkei F 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " DN:F
46 180 Ana Feješ F 2002 15-16 Plivački klub " Kanjiža " DN:F
47 107 Akoš Erdelji M 1978 40-44 Plivački klub " Kanjiža " DN:F