ID je:110 Pregled prijavljenih igraća
15.Plivački Topolski maraton-9.Otvoreno masters prvenstvo Srbije SDMMPS-3.km-Bačka Topola 06.juL 2019.

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 16 Reka Varga F 2007 11-12 PK Swim Star 00:43:53:80
2 118 Zoltan Pavić M 1971 45-49 PK Polet 00:43:59:56
3 30 ALEKSA DUDUKOVIC M 2005 13-14 Pk Feniks 00:44:43:33
4 102 Tea Mut F 2006 13-14 Spartak Subotica 00:44:47:43
5 154 Tamara Stanic F 2007 11-12
Pk Novi Sad 00:46:02:80
6 20 Marija Stanic F 2003 15-16
Pk Vojvodina 00:46:15:41
7 129 Vladimir Danko M 1996 19-24 Triatlon klub "Triogy Racing Team" 00:47:33:58
8 62 Kornel Balog M 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža" 00:48:52:83
9 11 Bojana Fermanovic F 2005 13-14 PK SPARTAK PROZIVKA 00:49:02:58
10 122 Timea Erdeg F 2005 13-14 Swim Star 00:49:13:02
11 119 Milan Jović M 1978 40-44 PK Polet 00:50:50:87
12 79 Dragan Zivkovic M 1960 55-59 P.K. Marathon Backa Topola 00:52:16:33
13 150 Igor Omaljev M 1983 35-39
Swim star 00:53:39:62
14 124 Bojan Bozic M 1981 35-39
Swim star 00:53:43:41
15 43 Adam Muhi M 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža" 00:55:12:37
16 136 Haziz Gasi M 1981 35-39 PK MARATHON 00:55:32:69
17 92 Sasa Vasic M 1970 45-49 PK MARATON BACKA TOPOLA 00:59:16:66
18 66 Mirna Vidaković F 1976 40-44 Spartak 00:59:20:93
19 2 Evelin Balgo F 2006 13-14 Plivački klub " Kanjiža" 01:00:25:08
20 127 Vukašin Rakić M 2009 do 10 Plivački klub " Kanjiža " 01:02:06:31
21 145 Dragan Popović M 1971 45-49 PK MARATON Bačka Topola 01:02:27:93
22 149 Tamás Kaszab M 1996 19-24 01:03:20:58
23 143 Čaba Šanta M 1964 55-59 01:03:26:58
24 147
Laszlo Molnar Molnar M 1993 25-29 Szegedi Uszo Egylet 01:03:30:37
25 49 Noemi Bičkei F 2004 15-16 Plivački klub " Kanjiža" 01:03:36:66
26 47 Slobodan Božin M 1958 60-64 PK Spartak 01:03:41:80
27 106 Mihailo Zarić M 1997 19-24 Atos Brcko 01:04:22:6
28 133 Зоран Зивлак M 1960 55-59 Триатлон клуб "Dynamic" 01:05:18:48
29 134 Goran Đukić M 1972 45-49 Peskara Zrenjanin 01:05:25:91
30 29 Reka Magoši F 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža" 01:05:32:38
31 104 Krištof Bognar M 2008 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 01:05:35:41
32 128 Gábor Fürstner M 1967 50-54 01:06:05:37
33 107 Željko Lazić M 1993 25-29 Atos Brcko 01:07:41:43
34 1 Balaž Balgo M 2004 15-16 Plivački klub " Kanjiža" 01:09:44:94
35 28 Vladimir Stepanov M 1976 40-44 SWIM STAR 01:10:02:83
36 3 Ana Buš F 2006 13-14 Plivački klub " Kanjiža" 01:10:04:08
37 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 PK Marathon Backa Topola 01:11:33:16
38 45 Istvan Priboj M 1942 75-79 PK SPARTAK 01:12:26:93
39 105 Čila Bognar F 1998 19-24 Plivački klub " Kanjiža" 01:12:37:37
40 83 Dorka Gal F 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 01:12:38:98
41 21 Aniko Jablan F 1967 50-54 Pk Marathon 01:12:45:16
42 91 Dragan Kerkez M 1965 50-54 PK Vračar 01:12:55:91
43 113 Károly Molnár M 1964 55-59 01:13:01:83
44 82 Zoltan Kordovan M 1974 45-49
Plivački klub " Kanjiža " 01:13:14:93
45 24 Luka Nikolic M 1971 45-49 PKMARATHON BACKA TOPOLA 01:14:28:66
46 130 Jovana Nedeljkov F 2009 do 10 Plivački klub " Kanjiža " 01:15:11:58
47 123 Ana Milosavljevic F 1981 35-39 SK Tribe 01:15:29:26
48 57 Etelka Mesaroš F 1957 60-64 Plivački klub " Kanjiža" 01:16:11:12
49 13 Abel Mesaroš M 2010 do 10 Plivački klub " Kanjiža " 01:16:52:41
50 100 Nebojša Crnogorac M 1969 50-54 Spartak 01:20:40:43
51 27 Ana Vukičević F 1960 55-59 PK Spartak 01:21:02:02
52 55 SPIRO JOVOVIC M 1975 40-44 KDMP PESKARA 01:25:31:06
53 125 Mihajlo Pančić M 1948 70-74 01:25:41:83
54 10 SRĐAN STEFANOVIĆ M 1951 65-69 KDMP "PESKARA" 01:26:16:73
55 114 Zoltán Bálint M 1965 50-54 01:27:25:43
56 120 Marta Talpai F 1976 40-44 Spartak Subotica 01:31:12:83
57 36 Jovana Bobić F 1988 30-34 01:35:24:66
58 142 Imre Kaszab M 1965 50-54 01:36:08:56
59 31 Aleksandar Andjelic M 1968 50-54 kdmp Peskara 01:41:56:91
60 141 Eva Šoltiš F 1952 65-69 PK MARATHON 01:49:33:91
61 109 Ana Fabrik F 1976 40-44
B.Topola 02:45:55:37
62 135 Erika Vekony F 1973 45-49
Mali Idjos 03:11:07:00