ID je:111 Pregled prijavljenih igraća
5.Plivački maraton VELEBIT 3.km Velebit kod Kanjiže 13.07.2019.

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 62 Kornel Balog M 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža " 00:26:27:28
2 108 Karolina Gutaši F 2005 13-14 00:27:38:00
3 134 Igor Omaljev M 1983 35-39 Swi star 00:28:42:92
4 63 David Đerđ M 2006 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:28:59:90
5 92 Sasa Vasic M 1970 45-49 PK MARATON BACKA TOPOLA 00:31:34:65
6 2 Evelin Balgo F 2006 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:31:43:75
7 110 Vukašin Rakić M 2009 10 god  mladji Plivački klub " Kanjiža " 00:32:23:72
8 124 Dezso Melkhun M 1938 80+ 00:32:30:28
9 112 Žombor Šoti M 2006 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:33:26:75
10 128 Aleksandar Petrovic M 1975 40-44 00:34:05:11
11 28 Vladimir Stepanov M 1976 40-44 SWIM STAR 00:34:47:28
12 104 Krištof Bognar M 2008 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:34:55:36
13 1 Balaž Balgo M 2004 15-16 Plivački klub " Kanjiža " 00:35:00:18
14 114 Ana Kovac F 2005 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:35:01:58
15 49 Noemi Bičkei F 2004 15-16 Plivački klub " Kanjiža " 00:35:03:86
16 129 Uros Petrov M 2007 11-12 00:35:23:40
17 83 Dorka Gal F 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:35:38:90
18 105 Čila Bognar F 1998 19-24 Plivački klub " Kanjiža " 00:36:08:50
19 3 Ana Buš F 2006 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:36:26:97
20 82 Zoltan Kordovan M 1974 45-49 00:37:54:72
21 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 00:39:00:25
22 13 Abel Mesaroš M 2010 10 god i mladji Plivački klub " Kanjiža " 00:39:38:00
23 67 Viktor Muhi M 2010 10 god i mladji Plivački klub " Kanjiža " 00:39:38:00
24 121 Petar Čajkaš M 1973 45-49 00:40:09:53
25 57 Etelka Mesaroš F 1957 60-64 Plivački klub " Kanjiža " 00:41:14:22
26 45 ISTVAN PRIBOJ M 1942 75-79 SPARTAK SUBOTICA 00:41:38:50
27 118 Bem Hernad M 1983 35-39 Plivački klub " Kanjiža " 00:42:06:72
28 113 Jovana Nedeljkov F 2009 10 god i mladji Plivački klub " Kanjiža " 00:43:55:61
29 27 Ana Vukičević F 1960 55-59 PK Spartak 00:43:59:47
30 70 Kristina Čajkaš F 1972 45-49 00:44:57:25
31 106 Zoltán Bálint M 1965 50-54 00:46:15:97
32 119 Marta Talpai F 1976 40-44 PK Spartak Subotica 00:47:19:97
33 120 Nataša Jablan F 1995 19-24 PK MARATON Bačka Topola 00:50:55:47
34 133 Adam Istvan M 1942 75-79 00:51:23:78
35 130 Izabela Mesaros F 1980 35-39 00:54:16:22
36 58 Livia Varga F 1958 60-64 Plivački klub Marathon Bačka Topola 00:54:30:00
37 109 Anna Palásti F 1960 55-59 00:59:06:08
38 24 LUKA NIKOLIĆ M 1971 45-49 PKMARATHON 01:02:12:97