ID je:14 Pregled prijavljenih igraća
10.Plivački maraton-Panonija-3.km-Panonija(Kod Bačke Topole) 24.jun 2018.

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 4 Borislav Fermanović M 2002 15-16 PK Spartak-Prozivka 00:39:18:53 200
2 14 Vladimir Petraš M 2000 17-18 Plivacki Klub Proleter 00:40:12:74 195
3 96 Jovana Jecanski F 2003 15-16 pk swim star 00:42:11:64 200
4 12 Filip Zavišić M 2005 13-14 PK Spartak Subotica 00:45:08:14 190
5 19 ERIK PESTI M 2002 13-14 pk swimstar 00:45:54:49 185
6 91 Petra Čajkaš F 2004 13-14 Spartak Prozivka 00:47:24:06 195
7 51 Dragan Mirkov M 1974 40-44 ПК Пролетер 00:48:47:57 180
8 15 Sonja Bogišić F 2004 13-14 PK Feniks Sombor 00:50:21:46 190
9 42 TIVADAR ŠULC M 1976 40-44 PK VOJVODINA NOVI SAD 00:50:42:57 175
10 40 Igor Gaspar M 1973 45-49 Spuri SC 00:52:01:14 170
11 89 Tamaš Fabian M 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:52:30:00 165
12 26 Karolina Hasnoši Tot F 2002 15-16 Marathon Bačka Topola 00:52:51:81 185
13 79 Dragan Zivkovic M 1960 55-59 P K Marathon Backa Topola 00:53:29:55 160
14 80 Igor Omaljev M 1983 35-39 Becej 00:54:48:00 155
15 16 Reka Varga F 2007 11-12 pk swimstar 00:54:50:00 180
16 11 Bojana Fermanović F 2005 13-14 PK Spartak Prozivka Subotica 00:55:03:03 175
17 5 Branko Tepšić M 1983 35-39 SSK Polet Sombor 00:56:20:10 150
18 44 Bence Buranj M 2007 11-12 Pk Senta 00:56:58:42 145
19 62 Kornel Balog M 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža " 00:58:08:31 140
20 37 M 1978 40-44 Spartak 00:59:59:59 135
21 25 Kristina Čabi F 2006 11-12 PK Senta 01:00:49:07 170
22 92 Saša Vasić M 1970 45-49 PK Marathon Bačka Topola 01:00:59:46 130
23 33 Dragan Popovć M 1971 45-49 PK MARATHON 01:01:03:07 125
24 76 Deže Melkhun M 1938 75+ Madjarska 01:01:10:64 120
25 53 Čongor Harmat M 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 01:01:28:74 115
26 41 Tamara Mesaroš F 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 01:01:35:40 165
27 43 Adam Muhi M 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 01:01:35:67 110
28 65 Milan Milojević M 1966 50-54 KDMP"Peskara" 01:02:01:20 105
29 90 Vojislav Mijic M 1953 65-69 pk Sabacki delfini 01:03:15:89 100
30 63 David Đerđ M 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 01:06:17:53 95
31 47 Slobodan Božin M 1958 60-64 PK Spartak Subotica 01:07:30:06 90
32 113 Sita SINKA F 1972 45-49 01:08:26:89
33 1 Balaž Balgo M 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 01:08:54:74 85
34 34 Pavle Sapun M 1963 55-59 Maraton Backa Topola 01:12:15:06 80
35 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 PK Marathon 01:14:09:89 75
36 21 Aniko Jablan F 1967 50-54 PK MARATHON Backa Topola 01:14:30:03 160
37 95 Slađana Tomić Gostojić F 1968 50-54 P.K. Proleter Zrenjanin 01:14:31:03 155
38 85 Barbara Roža F 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža " 01:16:10:30 150
39 2 Evelin Balgo F 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 01:16:12:60 145
40 49 Noemi Bičkei F 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 01:16:14:78 140
41 114 Atila Tot M 1971 45-49 01:17:13:31
42 29 Reka Magosi F 2007 11-12 Kanjiza 01:17:47:00 135
43 8 Dorina Demus F 2003 15-16 Kanjiza 01:21:35:84 130
44 57 Etelka Mesaroš F 1957 60-64 Plivački klub " Kanjiža " 01:21:42:31 125
45 27 Ana Vukičević F 1960 55-59 PK Spartak 01:21:50:39 120
46 10 SRĐAN STEFANOVIĆ M 1951 65-69 KMDP "PESKARA" 01:31:50:39 70
47 112 Eva Soltis F 1952 65-69 maraton Backa Topola 01:44:04:84
48 60 Anna Palasti F 1960 55-59 01:47:02:14 115
49 77 Nataša Jablan F 1995 19-24 PK Marathon DN:F