ID je:16 Pregled prijavljenih igraća
14.Plivački Topolski maraton-8.Otvoreno masters prvenstvo Srbije-3.km-Bačka Topola 30.jun 2018.

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 4 Borislav Fermanović M 2002 15-16 PK Spartak prozivka 00:48:32:12 200
2 103 Zoltan Pavić M 1971 45-49 Polet Sombor 00:48:42:97
3 91 Petra Čajkaš F 2004 13-14 Spartak Prozivka 00:51:02:50 200
4 42 TIVADAR ŠULC M 1976 40-44 PK VOJVODINA NOVI SAD 00:55:16:00 195
5 30 Aleksa Duduković M 2005 13-14 PK Feniks Sombor 00:56:49:15 190
6 104 Goran Zelić M 1968 50-54 Polet Sombor 00:57:00:90
7 89 Tamas Fabian M 2004 13-14 Kanjiza 00:57:45:30 185
8 16 Reka Varga F 2007 11-12 Swim Star 00:58:14:05 195
9 79 Dragan Zivkovic M 1960 55-59 P K MARATHON Backa Topola 00:58:46:47 180
10 107 Stefan Zivanovic M 1986 30-34 Swimming Adventures 00:58:51:25
11 80 igor omaljev M 1983 35-39 swim star becej 01:00:03:55 175
12 11 Bojana Fermanović F 2005 13-14 PK Spartak prozivka 01:01:12:00 190
13 62 Kornel Balog M 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža" 01:02:51:33 170
14 40 Igor Gaspar M 1973 45-49 Spuri SC 01:05:06:05 165
15 43 Adam Muhi M 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža" 01:06:37:87 160
16 44 Bence Buranj M 2007 11-12 Pk Senta 01:06:37:87 155
17 17 Noemi Priboj F 1990 25-29 01:06:38:15 185
18 25 Kristina Čabi F 2006 11-12 PK Senta 01:06:58:50 180
19 41 Tamara Mesaroš F 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža" 01:07:53:50 175
20 66 Mirna Vidaković F 1976 40-44 Spartak 01:08:38:47 170
21 180 Ana Feješ F 2002 15-16 Plivački klub " Kanjiža " 01:09:52:83
22 92 Saša Vasić M 1970 45-49 PK Marathon Bačka Topola 01:09:55:37 150
23 65 Milan Milojević M 1966 50-54 KDMP"Peskara" 01:10:04:75 145
24 111 Igor Mandic M 1979 35-39 Arena NS 01:10:07:90
25 101 Timea Erdeg F 2005 13-14 Swim Star Becej 01:13:01:44
26 63 David Đerđ M 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža" 01:13:15:30 140
27 102 Gabriela Erdeg F 2007 11-12 Swim Star Becej 01:13:42:44
28 47 Slobodan Božin M 1958 60-64 PK Spartak 01:14:38:72 135
29 90 Vojislav Mijić M 1953 65-69 Pk Šabački delfini 01:15:35:05 130
30 85 Barbara Roža F 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža" 01:17:17:58 165
31 1 Balaž Balgo M 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža" 01:17:19:15 125
32 49 Noemi Bičkei F 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža" 01:17:20:94 160
33 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 Pk Marathon 01:20:01:62 120
34 45 Istvan  Priboj M 1942 75-79 SPARTAK / SUBOTICA 01:20:08:19 115
35 34 Pavle Sapun M 1963 55-59 PK Maraton Bačka Topola 01:20:15:12 110
36 82 Zoltan Kordovan M 1974 40-44 Plivački klub " Kanjiža" 01:20:19:30 105
37 95 Slađana Tomić Gostojić F 1968 50-54 P.K. Proleter Zrenjanin 01:20:24:25 155
38 2 Evelin Balgo F 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža" 01:21:35:72 150
39 29 Reka Magoši F 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža" 01:26:29:33 145
40 24 Luka Nikolić M 1971 45-49 PK Marathon Bačka Topola 01:28:43:50 100
41 52 Mihalj Kučerka M 1952 65-69 PK Marathon 01:29:25:08 95
42 27 Ana Vukičević F 1960 55-59 PK Spartak 01:29:29:97 140
43 57 Etelka Mesaroš F 1957 60-64 Plivački klub " Kanjiža" 01:30:44:50 135
44 10 SRĐAN STEFANOVIĆ M 1951 65-69 KMDP "PESKARA" 01:39:46:30 90
45 55 Spiro Jovovic M 1975 40-49 KDMP PESKARA 01:42:15:44 85
46 31 Aleksandar Anđelić M 1968 50-54 KDMP Peskara 01:52:37:47 80
47 110 Eva Soltis F 1952 65-69 pk Maraton Backa Topola 02:02:00:00
48 8 Dorina Demuš F 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža" DN:F
49 146 Aleksandar Zegarac M 1977 40-44 Triatlon klub Pozarevac DN:F
50 51 Dragan Mirkov M 1974 40-44 PK Proleter Zrenjanin DN:F
51 105 Mihajlo Pančić M 1948 70-74 DN:F
52 106 Darko Barović M 1985 30-34 DN:F