ID je:20 Pregled prijavljenih igraća
3.Beogradski plivački maraton Ada Međica-1,5 km-Beograd 12.avgust 2018.

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 51 Dragan Mirkov M 1974 40-44 PK Proleter Zrenjanin 00:15:10:56 150
2 16 Reka VARGA F 2007 11-12 swim star 00:15:29:31 150
3 89 Tamas Fabian M 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:16:02:53 145
4 62 Kornel Balog M 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža " 00:16:12:31 140
5 253 Atila Beretka M 1985 30-34 Beograd 00:16:36:76
6 204 Aleksandar Nikolic M 2007 11-12 Plavi Talas 00:16:52:31
7 43 Adam Muhi M 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:17:00:92 135
8 221 Andrej Delic M 2007 11-12 PK PLAVI TALAS 00:17:24:96
9 23 Adel Tandi F 1999 19-24 Kanjiza 00:17:24:96 145
10 53 Congor Harmat M 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:17:40:34 130
11 41 Tamara Mesaroš F 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:18:10:56 140
12 63 David Đerđ M 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:18:11:49 125
13 252 Nikola Ilic M 1988 30-34 Beograd 00:18:18:03
14 33 Dragan Popović M 1971 45-49 PK Maraton Bačka Topola 00:18:28:89 120
15 244 Jovan Jecanski M 1969 45-49 Swimstar Becej 00:18:43:42
16 254 Ela Beretka F 1986 30-34 Senta 00:18:55:78
17 202 Ivan Popovic M 1985 30-34

00:19:25:67
18 49 Noemi Bičkei F 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:19:31:74 135
19 1 Balaz Balgo M 2004 13-14 Srbija 00:19:33:56 115
20 2 Evelin Balgo F 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:19:34:92 130
21 248 Lazar Markovic M 2004 13-14 Beograd 00:19:36:59
22 3 Ana Buš F 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:20:13:17 125
23 29 Reka Magosi F 2007 11-12 Kanjiza 00:20:15:34 120
24 238 Milena Zdravkovic F 1973 45-49 00:20:57:53
25 246 Ilija Markovic M 2005 13-14 Beograd 00:21:01:64
26 57 Etelka Mesaroš F 1957 60-64 Plivački klub " Kanjiža " 00:21:17:89 115
27 243 Nikola Radulaski M 1982 35-39 Beograd 00:21:52:39
28 27 Ana Vukičević F 1960 55-59 PK Spartak 00:21:58:83 110
29 45 Istvan priboj M 1942 75+ SPARTAK 00:22:02:96 110
30 245 Branko Banjac M 1993 25-29 Beograd 00:22:17:14
31 21 Aniko Jablan F 1967 50-54 PK Maraton Bačka Topola 00:22:21:06 105
32 242 Dragan Kerkez M 1965 50-54 Beograd 00:22:26:31
33 94 Svetozar Đuričin M 1962 55-59 Maraton Backa Topola 00:22:29:92 105
34 228 Svetlana Đalović F 1979 35-39 Pk Silver Lake 00:23:05:81
35 235 Bojan Antonijevic M 1990 25-29 00:25:39:21
36 31 Aleksandar Andjelic M 1968 50-54 kdmp Peskara 00:26:06:56 100
37 239 Vesna Lukic F 1957 60-64 Beograd 00:26:15:06
38 59 Marta Šeregi F 1959 55-59 Plivački klub " Kanjiša " 00:26:19:06 100
39 225 Goran Antičević M 1956 60-64 00:26:29:46
40 240 Mihael Stojacevski M 1971 45-49 Beograd 00:26:34:78
41 64 Laszlo ESZENYI M 1942 75+ CSONGRAD SENIOR 00:26:53:74 95
42 249 Jevrem Lukic M 2005 13-14 Majevica 00:27:40:55
43 247 Vukasin Markovic M 2007 11-12 Beograd 00:27:40:56
44 236 Dusan Marisavljević M 1994 19-24 Plivački klub "11. april" 00:28:08:01
45 60 Anna PALÁSTI F 1960 55-59 CSONGRAD SENIOR 00:28:24:95 95
46 251 Filip Maksimovic M 2005 13-14 Beograd 00:28:46:05
47 250 Aleksa Maksimovic M 2007 11-12 Beograd 00:28:54:64
48 241 Nedeljko Todorovic M 1952 65-69 Beograd 00:29:07:14
49 58 Livia Varga F 1958 60-64 Plivački klub Marathon Bačka Topola 00:30:14:46 90