ID je:21 Pregled prijavljenih igraća
3.Beogradski plivački maraton Ada Međica-2,5 km-Beograd 12.avgust 2018.

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 9 Tamaš Farkaš M 1995 19-24 PK Marathon Bačka Topola 00:31:15:29 200
2 158 Nikola Adžić M 1997 19-24 11. april 00:34:38:17
3 160 Boško Adžić M 1998 19-24 11. april 00:35:27:70
4 74 Jelena Jecanski F 1999 19-24 PK Vojvodina 00:35:44:56 200
5 19 Erik Pesti M 2004 13-14 Swim Star 00:38:30:52 195
6 12 Filip Zavišić M 2005 13-14 PK Spartak Subotica 00:38:40:37 190
7 170 Nataša Kekic F 2005 13-14 Swimstar Becej 00:41:14:27
8 30 Aleksa DUDUKOVIC M 2005 13-14 PK FENIKS 00:41:34:22 185
9 54 Stefan Sajko M 1989 25-29 Maraton Backa Topola 00:42:32:95 180
10 195 Mina Mastilović F 1991 25-29 Spartak Subotica 00:43:12:45
11 185 Stefan Andonovic M 1991 25-29 Beograd 00:44:00:60
12 42 Tivadar Šulc M 1976 40-44 Vojvodina NS 00:44:04:03 175
13 176 Milos Petrovic M 2002 15-16 TK Tamis 00:44:20:56
14 155 Sara Petrovic F 2005 13-14 Plivacki klub LA KOLUBARA Lazarevac 00:45:05:56
15 15 Sonja Bogišić F 2004 13-14 PK Feniks 00:45:24:31 195
16 175 Drasko Petrovic M 1965 50-54 TK Tamis 00:45:43:7
17 26 Karolina Hasnoši Tot F 2002 15-16 Marathon Bačka Topola 00:47:25:10 190
18 174 Kosta Mirkovic M 1978 40-44 TK Tamis 00:48:17:67
19 79 Dragan Zivkovic M 1960 55-59 00:48:20:56 170
20 151 Aleksandar Žegarac M 1977 40-44 Triatlon klub Pozarevac 00:48:27:70
21 28 Dusan Radonic M 1996 19-24 Mladost Lučani 00:48:45:56
22 179 Katarina Cvejic F 2000 17-18 Delfin Šabac 00:49:38:31
23 169 Jelena Kontic F 2001 17-18 Beograd 00:50:31:17
24 178 Aleksandar Veselinovic M 1996 19-24 Delfin Šabac 00:52:06:49
25 153 Vladimir Terzic M 1983 35-39 Klub veterana plivanja tek Lazarevac 00:52:13:77
26 171 Dejana Kekic F 2002 15-16 Swimstar Becej 00:52:41:38
27 92 Sasa Vasic M 1970 45-49 Beograd 00:53:21:85 165
28 189 Igor Mandić M 1978 40-44 Arena 2015 00:53:33:10
29 191 Stefan Kožet M 1989 25-29 Beograd 00:53:44:81
30 193 Nedeljko Dabović M 1984 30-34 SK TRIBE 00:54:14:06
31 65 Milan Milojević M 1966 50-54 KDMP"Peskara" 00:54:25:92 160
32 165 Petar Dugić M 1971 45-49 00:55:16:60
33 166 Srdjan Tilger M 1981 35-39 00:56:03:31
34 187 Arnold Sagi M 1973 45-49 PK Becej 00:57:18:13
35 76 Dezso Melkuhn M 1938 75+ Szeged 00:57:27:99 155
36 81 Endre Hajdú M 1971 45-49 PK Kanjiza 00:57:51:40 150
37 172 Timea Erdeg F 2005 13-14 Swimstar Becej 00:59:00:85
38 150 Dusan Nikolic M 1971 45-49 Beograd 01:00:20:10
39 177 Veselin Grkovic M 1991 25-29 Vizura 01:02:56:06
40 157 Lazar Gavrilovic M 1994 19-24 PK Vizura 01:03:29:10
41 192 Goran Đukić M 1972 45-49 Peskara Zr 01:03:39:85
42 183 Igor Sokolovski M 1973 45-49 Maslacak BG 01:04:03:27
43 173 Gabriela Erdeg F 2007 11-12 Swimstar Becej 01:10:00:42
44 82 Zoltan Kordovan M 1974 40-44 Kanjiza 01:14:54:82 145
45 184 Predrag Vranjes M 1952 65-69 Beograd 01:15:49:77
46 190 Marko Karadžić M 1960 55-59 Beograd 01:17:47:60
47 196 Jelena Stošić F 1981 35-39 Beograd 01:18:66:2
48 95 Slađana Tomić Gostojić F 1968 50-54 Proleter Zr 01:19:58:52 185
49 180 Nemanja Gligorijevic M 1985 30-34 Negotin 01:20:58:13
50 10 Srđan Stefanovic M 1951 65-69 Peskara Zrenjanin 01:21:41:95 140
51 188 Bosko Iliev M 1965 50-54 Kavadarci 01:21:42:99
52 198 Jovan Damnjanovic M 1984 30-34 Beograd 01:22:05:10
53 164 Mina Glogovac F 1970 45-49 01:25:02:87
54 24 Luka Nikolic M 1971 45-49 01:33:28:95 135
55 162 Милош Ирић M 1970 45-49 01:38:23:10
56 197 Miodrag Lopićić M 1969 45-49 Beograd 01:50:30:85
57 156 Љиљана Латиновић F 1973 45-49 Спортски клуб Видиковац 01:53:21:10
58 161 Goran Nikolic M 1970 45-49 02:01:23:31
59 168 Ivana Milovanović F 1977 40-44 BRC - Belgrade running club 02:11:17:56
60 186 Dragomir Zivkovic M 1961 55-59 Beograd DN:F
61 159 Vladimir Petraš M 2000 17-18 Pk proleter DN:F
62 194 Mladen Slović M 1983 35-39 Beograd DN:F
63 181 Veselin Bubanja M 1962 55-59 Beograd DN:F