ID je:30 Pregled prijavljenih igraća
5.Plivački maraton VELEBIT 3.km Velebit kod Kanjiže 14.07.2018.

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 4 Borislav Fermanovic M 2002 15-16 Spartak 00:27:29:82 200
2 20 Marija Stanić F 2003 15-16 Plivački klub Novi Sad 00:27:30:03 200
3 19 Erik Pesti M 2004 13-14 Swimstar 00:27:34:37 195
4 12 Filip Zavišić M 2005 13-14 PK Spartak Subotica 00:28:51:85 190
5 227 Komar Lajos M 1965 50-54 00:31:59:67
6 22 Ivan Tešić M 1988 30-34 Plivački klub Užice 00:32:04:10 185
7 38 Milan Jovic M 1978 40-44 Polet 00:32:10:70 180
8 42 Tivadar Sulc M 1976 40-44 Vojvodina 00:32:37:13 175
9 26 Karolina Hasnoši Tot F 2002 15-16 Marathon Bačka Topola 00:32:45:35 195
10 89 Tamaš Fabian M 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:32:54:31 170
11 40 Igor Gašpar M 1973 45-49 Spuri SC 00:33:31:35 165
12 79 Dragan Zivkovic M 1960 55-59 PK Marathon Backa Topola 00:33:49:31 160
13 62 Kornel Balog M 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža " 00:34:49:60 155
14 16 REKA Varga Reka F 2007 11-12 PK SWIM STAR 00:34:53:85 190
15 80 Igor Omaljev M 1983 35-39 00:35:47:13 150
16 53 Čongor Harmat M 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:35:58:03 145
17 11 Bojana Fermanovic F 2005 13-14 Spartak 00:36:06:45 185
18 23 Adel Tandi F 1999 19-24 Plivački klub " Kanjiža " 00:37:05:81 180
19 17 Noemi Priboj F 1990 25-29 Spartak 00:38:04:20 175
20 33 Dragan Popović M 1971 45-49 PK MARATON Bačka Topola 00:39:00:64 140
21 76 Dezso Melkuhn M 1938 75+ Szeged 00:39:30:03 135
22 66 Mirna Vidakovic F 1976 40-44 00:40:09:67 170
23 41 Tamara Mesaroš F 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:40:28:03 165
24 37 M 1978 40-44 00:40:41:56 130
25 112 Tamara Ilić F 1991 25-29 00:40:50:70
26 43 Adam Muhi M 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:41:10:92 125
27 47 Slobodan Božin M 1958 60-64
PK Spatrak 00:41:51:13 120
28 81 Endre Hajdu M 1971 45-49 Plivački klub " Kanjiža " 00:41:59:17 115
29 63 David Đerđ M 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:42:22:13 110
30 65 Milan Milojević M 1966 50-54 KDMP"Peskara" 00:42:39:45 105
31 1 Balaž Balgo M 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:42:57:10 100
32 217 Goran Djukic M 1972 45-49 Peskara Zr 00:42:58:35
33 2 Evelin Balgo F 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:42:58:77 160
34 111 Szilvia Szinka F 1972 45-49 Szeged 00:43:38:95
35 110 Ildiko Fabo F 1975 40-44 TK Titan 00:45:36:77
36 82 Zoltan Kordovan M 1974 40-44 Plivački klub " Kanjiža " 00:46:43:27 95
37 223 Ivan Pivarcik M 1981 35-39 00:46:55:99
38 85 Barbara Roža F 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža " 00:47:27:90 155
39 95 Slađana Tomić Gostojić F 1968 50-54 PK Proleter 00:47:39:70 150
40 94 Svetozar Đuričin M 1962 55-59 Marathon Bačka Topola 00:48:31:87 90
41 121 Károly Molnár M 1964 50-54 00:48:33:13
42 222 Teleki Djerdj M 1963 55-59 00:48:35:10
43 21 Aniko Jablan F 1967 50-54 PK MARATON Bačka Topola 00:48:38:10 145
44 45 ISTVAN PRIBOJ M 1942 75+ SPARTAK 00:49:18:50 85
45 57 Etelka Mesaroš F 1957 60-64 Plivački klub " Kanjiža " 00:50:20:77 140
46 115 Attila Tot M 1971 45-49 Szeged 00:51:21:81
47 3 Ana Buš F 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:51:28:13 135
48 29 Reka Magoši F 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:51:32:10 130
49 27 Ana Vukičević F 1960 55-59 PK Spartak 00:52:09:39 125
50 221 Mihajlo Pancic M 1948 70-74 00:53:04:95
51 10 SRĐAN STEFANOVIĆ M 1951 65-69 PESKARA 00:54:00:35 80
52 224 Dejan Kakonji M 1968 50-54 00:55:36:25
53 225 Aleksandar Malagurski M 1961 55-59 00:56:18:35
54 120 Zoltán Bálint M 1965 50-54 00:56:20:70
55 226 Istvan Adam M 1942 75+ 00:56:41:42
56 67 Viktor Muhi M 2010 do 10 Plivački klub " Kanjiža " 00:58:13:98 75
57 13 Abel Mesaros M 2010 do 10 Kanjiza 00:59:12:92 70
58 31 Аleksandar Anđelić M 1968 50-54 KDMP Peskara 01:00:22:52 65
59 77 Natasa Jablan F 1995 19-24 01:00:36:27 120
60 60 Anna Palásti F 1960 55-59 Csongrad Senior 01:05:37:84 115
61 64 Laszlo Eszenyi M 1942 75+ Csongrad Senior 01:06:00:00 60
62 59 Márta Sőregi F 1959 55-59 PK Kanizsa 01:06:24:87 110
63 58 Livia Varga F 1958 60-64 PK Marathon Backa Topola 01:07:02:35 105
64 219 Zeljko Pejic Tukuljac M 1998 19-24 DN:F
65 220 Vuksin Pljevalica M 2000 17-18 DN:F
66 100 Љиљана Латиновић F 1973 45-49 Спортски клуб Видимовац DN:S
67 122 igoR Mandić M 1978 40-44 Arena2015 DN:S