ID je:64 Pregled prijavljenih igraća
18.Ilindanski plivački maraton Ovčar banja 2.500.m 20.08.2018.god.

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 74 Jelena Ječanski F 1999 19-24 PK Vojvodina 00:30:54:91 200
2 96 Jovana Ječanski F 2003 15-16 PK Swim Star 00:32:28:41 195
3 103 Lazar Vanic M 1999 19-24 Napredak 00:32:49:34
4 113 Jasmin Gračanin M 1986 30-34 Pk delfin 2007 00:33:48:66
5 30 ALEKSA DUDUKOVIC M 2005 13-14 PK FENIKS 00:35:00:40 200
6 51 Dragan Mirkov M 1974 40-44 PK Proleter 00:35:38:83 195
7 42 TIVADAR ŠULC M 1976 40-44 PK VOJVODINA NOVI SAD 00:37:21:37 190
8 104 Marko Stevanovic M 2004 13-14 Napredak 00:38:38:66
9 100 Aleksandar Nikolic M 2007 11-12 PK Pravi Talas 00:39:37:31
10 22 Ivan Tešić M 1988 30-34 Plivački klub Užice 00:39:40:10 185
11 79 Dragan Zivkovic M 1960 55-59 P K" Marathon" B. Topola 00:40:14:66 180
12 28 Dušan Radonjić M 1996 19-24 Pk Mladost Lučani 00:40:23:56
13 121 Jovan Todorović M 2000 17-18 pk Užice 00:40:33:91
14 118 Aleksandar Žegarac M 1977 40-44 triatlon klub Požarevac 00:40:42:98
15 105 Mateja Milenović M 2008 do 10 Plivački klub Napredak Kruševac 00:40:52:91
16 108 igoR Mandić M 1978 40-44 Arena 2015 Novi Sad 00:44:16:94
17 92 Sasa Vasic M 1970 45-49 Pk Maraton Backa Topola 00:45:17:73 175
18 65 Milan Milojević M 1966 50-54 KDMP"Peskara" 00:47:34:41 170
19 81 Endre Hajdú M 1971 45-49 PK Kanjiža 00:47:46:44 165
20 101 Dusan Nikolic M 1971 45-49 BEOGRAD 00:47:56:98
21 109 Slobodan Obućina M 1979 35-39 My Gym 00:50:19:83
22 112 Mija Vukičević F 2005 13-14 Pk delfin 2007 00:52:37:98
23 111 Ajša Lakota F 2006 11-12 Pk delfin 2007 00:52:45:10
24 119 Rajko Vujović M 1975 40-44 My gym Ivanjica 00:57:19:76
25 110 Sumeja Lakota F 2004 13-14 Pk delfin 2007 00:57:28:83
26 120 Nebojša Šarčević M 1990 25-29 Čačak 00:58:15:16
27 24 Luka Nikolic M 1971 45-49 PK Backa Toplola 00:59:02:34 160
28 116 Mirčeta Vučičević M 1968 50-54 Ivanjica 00:59:15:34
29 114 Dragan Kerkez M 1965 50-54 Beograd 01:00:31:94
30 107 blagoje arnautovic M 1972 45-49 MARATHON TEEAM KRALJEVO 01:01:32:16
31 10 SRĐAN STEFANOVIĆ M 1951 65-69 KMDP PESKARA 01:07:18:13 155
32 31 Aleksandar Anđelić M 1968 50-54 KDMP Peskara 01:15:15:30 150
33 115 Nenad Martinović M 1983 35-39 Ivanjica 01:16:36:68
34 33 Dragan Popović M 1971 45-49 PK MARATON BAČKA TOPOLA DN:S
35 21 Aniko Jablan F 1967 50-54 PK MARATON BAČKA TOPOLA DN:S
36 102 Goran Zelić M 1968 50-54 DPA SOMBOR DN:S
37 26 Karolina Hasnoši Tot F 2002 15-16 Marathon Bačka Topola DN:S
38 106 Djordje Vuckovic M 1985 30-34 Agape DN:S