ID je:76 Pregled prijavljenih igraća
37. Kanjiža Running & Swimming Festivala plivanje 3.000.m 11.08.2018.

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 157 Adam Lorincz M 1993 25-29 Szeged 00:36:22:75
2 151 Goran Zelić M 1968 50-54 Sombor 00:37:39:65
3 87 Nikola Srdic M 1988 30-34 Kikinda 00:38:17:42 200
4 62 Kornel Balog M 2003 15-16 Kanjiza 00:38:32:69 195
5 79 Dragan Zivkovic M 1960 55-59 Maraton Backa Topola 00:38:50:76 190
6 207 Zoltan Kakonji M 1978 40-44 00:39:01:74
7 239 Attila Beretka M 1985 30-34 00:39:18:58
8 241 Denis Ivkovic M 1990 25-29 00:39:20:74
9 43 Adam Muhi M 2007 11-12 Kanjiza 00:39:46:31 185
10 53 Čongor Harmat M 2006 11-12 Kanjiza 00:39:50:87 180
11 140 Laszlo Molnar M 1993 25-29 Szeged 00:40:42:54
12 219 Bojan Bozic M 1981 35-39 00:41:08:96
13 184 Bela Huszak M 1992 25-29 00:41:19:63
14 236 Rastko Prolc M 1996 19-24 00:41:22:75
15 164 Csaba Kavai M 1981 35-39 Kanjiza 00:41:38:21
16 237 Ivan Dulic M 1991 25-29 00:42:08:36
17 92 Sasa Vasic M 1970 45-49 00:42:09:74 175
18 150 Velimir Bičar M 1983 35-39 Novi Kneževac 00:42:14:48
19 238 Attila Labadi M 1987 30-34 00:42:47:68
20 227 Csaba Ladocki M 1961 55-59 00:42:58:37
21 76 Dezso Melkuhn M 1938 75+ Szentes 00:43:17:54 170
22 186 Arnod Bata M 1979 35-39 Kanjiza 00:44:20:36
23 91 Petra Cajkas F 2004 13-14 00:44:44:78 200
24 175 Dejan Bogdanovic M 1964 50-54 00:45:02:36
25 109 Tamaš Kaszab M 1996 19-24 Szeged 00:45:13:19
26 16 Reka Varga F 2007 11-12 Becej 00:45:40:73 195
27 240 Sandor Labadi M 1988 30-34 00:45:48:24
28 149 Vladimir Stepanov M 1976 40-44 Becej 00:45:51:73
29 206 Zoltan Horvath M 1977 40-44 00:45:57:52
30 1 Balaž Balgo M 2004 13-14 Kanjiza 00:46:12:71 165
31 174 Hanga Fekete F 1997 19-24 00:47:02:81
32 197 Attila Toth M 1971 45-49 00:48:06:31
33 137 Janos Dobcsanyi M 1950 65-69 Szeged 00:48:13:17
34 177 Ivan Pivarcik M 1981 35-39 00:48:19:62
35 209 Attila Nagy M 1975 40-44 00:48:49:17
36 13 Abel Mesaroš M 2010 10 god i mlađi Kanjiza 00:48:53:71 160
37 67 Viktor Muhi M 2010 10 god i mlađi Kanjiza 00:48:54:19 155
38 23 Adel Tandi F 1999 19-24 Kanjiza 00:49:07:38 190
39 94 Svetozar Đuričin M 1962 55-59 Maraton Backa Topola 00:49:13:76 150
40 185 Boglarka Rudics F 1991 25-29 00:49:16:75
41 45 Istvan Priboj M 1942 75+ 00:49:17:82 145
42 82 Zoltan Kordovan M 1974 40-44 Kanjiza 00:49:24:76 140
43 139 Anita Borbely F 1978 40-44 Dunaujvaros 00:49:30:71
44 156 Petar Cajkas M 1973 45-49 Subotica 00:49:40:25
45 142 Ervin Igaz M 1952 65-69 Novi Kneževac 00:49:54:38
46 196 Lea Belec F 2005 13-14 00:49:56:87
47 167 Djerdj Teleki M 1963 55-59 00:50:05:78
48 202 Uros Gmiljovic M 2008 10 god i mlađi 00:50:24:17
49 214 Enis Beharovic M 1996 19-24 00:50:29:82
50 141 Hajnalka Pamer F 1994 19-24 Ada 00:51:29:87
51 18 Anna Fejos F 2002 15-16 Kanjiza 00:52:03:16
52 134 Mihajlo Pančić M 1948 70-74 Subotica 00:52:24:35
53 152 Tibor Katona M 1976 40-44 Kanjiza 00:52:59:47
54 211 Istvan Adam M 1942 75+ 00:53:32:89
55 121 Zoltan Balint M 1965 50-54 Szeged 00:53:55:14
56 49 Noemi Bičkei F 2004 13-14 Kanjiza 00:53:55:92 185
57 2 Evelin Balgo F 2006 11-12 Kanjiza 00:53:58:24 180
58 29 Reka Magoši F 2007 11-12 Kanjiza 00:54:06:39 175
59 218 Gyula Csik M 1987 30-34 00:54:46:37
60 226 Laszlo Jozsa M 1957 60-64 00:54:48:36
61 176 Rita Provits F 1991 25-29 Kanjiza 00:54:51:32
62 215 Attila Varga M 1938 75+ 00:54:51:73
63 153 Zsuzsanna Rudics F 1968 50-54 Senta 00:54:54:16
64 230 Goran Nedovic M 1980 35-39 00:54:55:74
65 126 Ferenc Beke M 1959 55-59 Szeged 00:55:03:18
66 216 Judit Kaszas F 1987 30-34 00:55:05:87
67 171 Aleksandar Malagurski M 1971 45-49 00:55:08:24
68 233 Robert Hajnal M 1978 40-44 00:55:11:65
69 242 Csaba Molnar M 1978 40-44 00:55:14:98
70 52 Mihaly Kucserka M 1952 65-69 00:55:38:71 135
71 228 Emma Eshius F 2006 11-12 00:55:40:18
72 234 Dalibor Ivic M 1982 35-39 00:55:42:86
73 163 Branko Šarac M 1988 30-34 00:55:43:75
74 146 Akos Erdelyi M 1978 40-44 Magyarkanizsa 00:55:44:29
75 124 Imre Kaszab M 1966 50-54 Szeged 00:55:48:79
76 129 Jelena Stošić F 1981 35-39 Novi Beograd 00:55:51:78
77 169 Ildiko Fabo F 1975 40-44 00:56:11:27
78 225 Eshius Peter M 1967 50-54 00:56:20:47
79 160 Timea Ordog F 2005 13-14 Becej 00:56:48:37
80 232 Andrija Romic M 1959 55-59 00:57:12:68
81 120 Karolj Gere Kovač M 1958 60-64 Senta 00:57:17:48
82 138 Agneš Varnju F 1977 40-44 Bečej 00:57:29:36
83 195 Laszlo Meszaros M 1962 55-59 00:57:29:36
84 200 Jelena Halas F 1978 40-44 00:57:33:84
85 57 Etelka Mesaroš F 1957 60-64 Kanjiza 00:58:07:69 170
86 8 Dorina Demus F 2003 15-16 Kanjiza 00:58:22:69 165
87 64 Laszlo Eszeny M 1942 75+ Csongrad 00:58:23:74 130
88 159 Gabriela Ordog F 2007 11-12 Becej 00:58:23:74
89 221 Julia Eros F 1996 19-24 00:58:58:96
90 154 Nora Mihalek F 1995 19-24 Ada 00:59:24:76
91 27 Ana Vukićević F 1960 55-59 Subotica 00:59:55:24 160
92 217 Karolina Eros F 1970 45-49 01:00:03:69
93 203 IIldiko Horvat Babinski F 1978 40-44 01:00:05:47
94 136 Žužana Tot Šoti F 1965 50-54 Horgoš 01:00:19:34
95 198 Gabor Priboj M 1961 55-59 01:00:33:64
96 222 Branislava Djuricin F 1990 25-29 01:01:12:45
97 158 Aniko Herendi F 1964 50-54 Tata 01:01:19:68
98 130 Ferenc Laszlo M 1970 45-49 Szekszard 01:01:29:47
99 223 Aleksa Eros M 1965 50-54 01:01:34:75
100 212 Janos Csurel M 1965 50-54 01:01:47:36
101 170 Adrienn Liker M 1986 30-34 01:01:50:49
102 165 Fredi Sigirac M 1978 40-44 01:01:55:89
103 103 Ana Grčić F 1980 35-39 Kanjiza 01:02:03:87
104 118 Biljana Blažić F 1976 40-44 Subotica 01:02:14:36
105 224 Imre Poth M 1937 75+ 01:02:43:87
106 181 Gabor Bohata M 1989 25-29 01:02:50:64
107 127 Zoltan Schweitzer M 1963 55-59 Ocseny 01:03:20:47
108 178 Uros Rajkovic M 1986 30-34 01:04:08:43
109 190 Noemi Sordje F 1991 25-29 01:04:12:34
110 210 Otmar Kovacs M 1939 75+ 01:04:23:87
111 208 Branko Mrzic M 1951 65-69 01:04:40:29
112 229 Agnes Czerna F 1974 40-44 01:05:01:73
113 188 Maria Zokob F 1959 55-59 01:06:20:84
114 145 Anita Gyorgy F 1980 35-39 Novi Kneževac 01:07:19:83
115 59 Marta Seregi F 1959 55-59 Kanjiza 01:07:21:84 155
116 144 Izabela Mesaros F 1980 35-39 Kanjiza 01:07:25:93
117 60 Anna Palasti F 1960 55-59 Csongrad 01:07:30:85 150
118 204 Andrea Pentek F 1969 45-49 01:08:09:51
119 183 Alisa Bajic F 1969 45-49 01:09:05:24
120 205 Marta Talpai F 1976 40-44 01:09:44:73
121 213 Zoltan Kovacs M 1952 65-69 01:09:49:81
122 220 Jasna Milosevic F 1978 40-44 01:12:01:76
123 231 Magdolna Katyanski F 1939 75+ 01:13:17:58
124 187 Maria Szasz F 1952 65-69 01:13:33:54
125 189 Attila Toros M 1978 40-44 01:13:52:46
126 192 Erika Mikuska F 1966 50-54 01:23:23:41
127 201 Gyozo Olajos M 1944 70-74 01:23:44:75
128 101 Krisztina Satai F 1976 40-44 Kanjiza DN:S
129 102 Sarolta Fir F 1979 35-39 Senta DN:S
130 114 Jozef Revid M 1983 35-39 Kanjiza DN:S
131 135 Csaba Molnar M 1978 40-44 DN:S
132 49 Noemi Bicskei F 2004 13-14 Kanjiza DN:S
133 162 Vladimir Bulaic M 1974 40-44 DN:S
134 166 Damir Slijepcevic M 1970 45-49 DN:S
135 168 Jovan Stamenkovic M 1972 45-49 DN:S
136 179 Dejan Kakonji M 1968 50-54 DN:S
137 182 Aleksandar Davidovic M 1991 25-29 DN:S
138 191 Zoltan Altay M 1972 45-49 DN:S