ID je:77 Pregled prijavljenih igraća
37. Kanjiža Running & Swimming Festivala plivanje 7.500.m 11.08.2018.

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 9 Tamas Farkas M 1995 19-24 Maraton Backa Topola 01:15:34:85 250
2 74 Jelena Jecanski F 1999 19-24 Becej 01:21:40:36 250
3 19 Erik Pesti M 2004 13-14 Becej 01:26:50:97 243.75
4 51 Dragan Mirkov M 1974 40-44 pk Zrenjanin 01:29:43:87 237.5
5 12 Filip Zavišić M 2005 13-14 Subotica 01:30:48:51 231.25
6 30 Aleksa Dudukovic M 2005 13-14 pk Feniks 01:31:38:42 225
7 438 Natasa Kekic F 2005 13-14 Becej 01:32:06:14
8 15 Sonja Bogišić F 2004 13-14 pk Feniks 01:35:48:26 243.75
9 42 Tivadar Šulc M 1976 40-44 Novi Sad 01:36:34:25 218.75
10 89 Tamas Fabian M 2004 13-14 Kanjiza 01:37:42:78 212.5
11 26 Karolina Hasnosi Tot F 2002 15-16 Maraton Backa Topola 01:37:54:62 237.5
12 449 Lajos Komar M 1965 50-54 Szeged 01:40:40:25
13 421 Balazs Vas M 1972 45-49 Szeged 01:44:04:78
14 407 Mirela Mirea F 1965 50-54 Ajka 01:45:22:69
15 37 Capa Buckai M 1978 40-44 Subotica 01:46:07:36 206.25
16 411 Arpad Juhasz M 1960 55-59 Mrtonos 01:47:06:41
17 17 Noemi Priboj F 1990 25-29 Subotica 01:48:07:13 231.25
18 33 Dragan Popovic M 1971 45-49 Maraton Backa Topola 01:49:23:85 200
19 66 Mirna Vidakovic F 1976 40-44 Subotica 01:49:29:63 225
20 65 Milan Milojevic M 1966 50-54 Peskara Zrenjanin 01:49:39:87 193.75
21 458 Balazs Vaci M 1978 40-44 Szeged 01:53:15:26
22 431 Igor Mandić M 1978 40-44 Novi Sad 01:53:36:17
23 81 Endre Hajdu M 1971 45-49 Kanjiza 01:54:01:74 187.5
24 41 Tamara Mesaros F 2006 11-12 Kanjiza 01:54:34:69 218.75
25 456 Gabor Koszo M 1984 30-34 01:55:22:18
26 410 Imre Gombos M 1963 55-59 Szeged 01:55:43:39
27 63 David Đerđ M 2006 11-12 Kanjiza 01:55:48:27 181.25
28 459 Zoltan Altay M 1972 45-49 Budaors 01:56:00:87
29 446 Karolj Dukai M 1981 35-39 Kanjiza 01:56:40:54
30 451 Sreten Nikolin M 1949 65-69 01:57:03:96
31 455 Srdan Nincic M 1985 30-34 01:57:44:83
32 448 Szilvia Sinka F 1972 45-49 Szeged 01:58:25:71
33 47 Slobodan Božin M 1958 60-64 Subotica 01:58:43:29 175
34 435 Jozsef Drevotta M 1971 45-49 Budapest 01:59:27:16
35 437 Ibolya Pataki F 1965 50-54 Senta 02:00:43:58
36 436 Zsoka Pataki F 1995 19-24 Senta 02:00:44:69
37 417 Ervin Hubai M 1977 40-44 Kanjiza 02:01:06:51
38 34 Pavle Sapun M 1963 55-59 Maraton Backa Topola 02:01:28:53 168.75
39 428 Nikola Čepić M 1979 35-39 Sivac 02:04:56:23
40 85 Barbara Roža F 2003 15-16 Kanjiza 02:05:36:28 212.5
41 21 Aniko Jablan F 1967 50-54 Maraton Backa Topola 02:06:52:93 206.25
42 441 Milorad Trifunovic M 1979 35-39 02:07:21:69
43 433 Karoly Molnar M 1965 50-54 Sandorfalva 02:07:24:85
44 3 Ana Buš F 2006 11-12 Kanjiza 02:07:27:41 200
45 425 Orsolya Nyitrai F 1982 35-39 Budapest 02:08:04:13
46 450 Boshko Iliev M 1965 50-54 Kavadarci 02:09:48:58
47 420 Marko Papović M 1978 40-44 Vrbas 02:14:33:76
48 432 Mihaly Palfi M 1958 60-64 Szeged 02:15:32:71
49 10 Srđan Stefanović M 1951 65-69 Vracar Beograd 02:18:47:39 162.5
50 424 Timea SosneSzucs F 1980 35-39 Dunakeszi 02:18:47:98
51 55 Spiro Jovovic M 1975 40-44 Vrbas 02:19:69:35 156.25
52 445 Szilvia Karpati F 1962 55-59 Budapest 02:20:57:19
53 31 Aleksandar Anđelić M 1968 50-54 Peskara Zrenjanin 02:25:25:87 150
54 426 Beatrix Szucs F 1983 35-39 Pilisszentivan 02:25:31:76
55 447 Edit Karolina Strassner F 1953 65-69 Tata 02:25:46:93
56 440 Ivica Ivkovic M 1979 35-39 02:28:20:74
57 439 Aleksandar Žegarac M 1977 40-44 DN:S
58 92 Saša Vasić M 1970 45-49 Beograd DN:S
59 442 Ljiljana Latinovic F 1973 45-49 DN:S