ID je:82 Pregled prijavljenih igraća
24. Plivački maraton Sremska Mitrovica 2.000 m 18.08.2018.

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 20 Marija Stanić F 2003 15-16 PK Novi Sad 00:19:22:37 200
2 89 Tamaš Fabian M 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:20:00:65 200
3 62 Kornel Balog M 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža " 00:20:15:74 195
4 40 Igor Gaspar M 1973 45-49 Spuri SC 00:20:22:37 190
5 122 ATILA BERETKA M 1985 30-34 00:21:23:27
6 107 Aleksandar Veselinović M 1996 19-24 PK "Delfin Šabac" 00:21:34:21
7 43 Adam Muhi M 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:21:37:81 185
8 53 Čongor Harmat M 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:21:37:93 180
9 105 Srđan Župunski M 1984 30-34 00:21:39:52
10 102 Jelena Ilić F 2004 13-14 PK "Delfin" 00:21:42:18
11 117 JOVAN JOVIĆ M 2002 15-16 SREM 00:21:56:52
12 101 Aleksandar Nikolic M 2007 11-12 PK Plavi Talas 00:22:11:99
13 116 ILIJA PAJKANOVIĆ M 2001 17-18 SREM 00:22:16:65
14 33 Dragan Popović M 1971 45-49 PK Marathon 00:22:25:87 175
15 41 Tamara Mesaroš F 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:22:32:90 195
16 92 Sasa Vasic M 1970 45-49 PK Maraton Backa Topola 00:22:34:49 170
17 63 David Đerđ M 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:22:37:27 165
18 17 Noemi Priboj F 1990 25-29 Spartak 00:22:46:21 190
19 123 EVA BERETKA F 1986 30-34 00:23:30:46
20 111 NATALIJA ĆORDA F 2007 11-12 SREM 00:24:05:34
21 115 NINA MALJKOVIĆ F 1995 19-24 SREM 00:24:16:14
22 100 Dusan Nikolic M 1971 45-49 00:24:20:71
23 2 Evelin Balgo F 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:24:31:49 185
24 49 Noemi Bičkei F 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:24:34:99 180
25 124 VLADAN TRIFUNOVIĆ M 1966 50-54 SREM 00:24:46:68
26 3 Ana Buš F 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:24:55:05 175
27 1 Balaž Balgo M 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:24:55:30 160
28 29 Reka Magoši F 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:24:55:93 170
29 47 Slobodan Božin M 1958 60-64 PK Spartak 00:25:00:62 155
30 85 Barbara Roža F 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža " 00:25:08:49 165
31 8 Dorina Demuš F 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža " 00:25:09:16 160
32 118 DRAGAN ČUDIĆ M 1953 65-69 SREM 00:25:13:68
33 121 LUKA PRIJIĆ M 2007 11-12 00:25:49:58
34 119 UROŠ GMIJOVIĆ M 2008 do 10 00:25:50:78
35 126 ENIS BEHAROVIĆ M 1996 19-24 00:26:21:68
36 45 ISTVAN PRIBOJ M 1942 75+ SPARTAK - Subotica 00:26:24:71 150
37 82 Zoltan Kordovan M 1974 40-44 Plivački klub " Kanjiža " 00:26:25:65 145
38 21 Aniko Jablan F 1967 50-54 PK Marathon Bačka Topola 00:26:27:62 155
39 110 Milena Zdravkovic F 1973 45-49 00:27:01:99
40 57 Etelka Mesaroš F 1957 60-64 Plivački klub " Kanjiža " 00:27:05:90 150
41 13 Abel Mesaroš M 2010 do 10 Plivački klub " Kanjiža " 00:27:15:11 140
42 27 Ana Vukičević F 1960 55-59 PK Spartak 00:27:25:68 145
43 67 Viktor Muhi M 2010 do 10 Plivački klub " Kanjiža " 00:27:25:93 135
44 24 Luka Nikolić M 1971 45-49 PK Marathon Backa Topola 00:27:26:80 130
45 103 Vladimir Ilić M 1971 45-49 PK "Delfin" 00:27:27:40
46 114 DRAGOJLO MILANOVIC M 1957 60-64 00:28:05:52
47 125 ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ M 1997 19-24 SREM 00:28:49:58
48 120 GRETA HAJAŠ F 2007 11-12 00:31:10:55
49 22 SARA GOJKOV F 1999 19-24 00:32:05:84
50 104 Imre Poth M 1937 75+ Spartak Subotica 00:32:07:43
51 112 RADISLAV VASIĆ M 1962 55-59 00:32:10:68
52 127 DANKO RISTIĆ M 1974 40-44 SREM 00:33:58:52
53 81 Endre Hajdú M 1971 45-49 PK Kanjiza DN:S
54 106 Stefan Živanović M 1986 30-34 Swimming Adventures DN:S
55 108 Ivan Popovic M 1985 30-34 DN:S
56 109 Danko Ristić M 1974 40-44 DN:S
57 54 Stefan Sajko M 1989 25-29 marathon DN:S
58 113 NIKOLA NIKOLIĆ M 2006 11-12 DN:S