ID je:83 Pregled prijavljenih igraća
7.Gospojinski plivački maraton Bečej-Novi Bečej 2,5 km 26.08.2018.god

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 129 Milana Popov F 2002 15-16 Palilula Beograd 00:21:09:11
2 91 Petra Čajkaš F 2004 13-14 Spartak Prozivka 00:21:33:31 200
3 124 Lajoš Komar M 1965 50-54 Seged 00:22:34:36
4 16 Varga Reka VARGA F 2007 11-12 00:23:22:18
5 135 Atila Beretka M 1985 30-34 Becej 00:23:28:67
6 40 Igor Gašpar M 1973 45-49 Spuri SC 00:23:32:48 200
7 137 Bojan Davkovski M 2006 11-12 Skoplje 00:24:16:82
8 87 Nikola Srdic M 1988 30-34 PK Velika Kikinda 00:24:45:39 195
9 104 László Molnár M 1993 25-29 Szegedi Úszó Egylet 00:24:57:13
10 11 Bojana Fermanović F 2005 13-14 Spartak Prozivka 00:25:01:27 195
11 80 Igor Omaljev M 1983 35-39 Pk Swim star 00:25:06:78 190
12 128 Aleksandar Zegarac M 1977 40-44 Pozarevac 00:25:15:12
13 131 Šandor Balint M 1977 40-44 Becej 00:25:30:32
14 103 Liliana Gévai F 1964 50-54 Gyula dr. REGELE 00:25:48:57
15 25 Kristina Čabi F 2006 11-12 PK Senta 00:26:13:39 190
16 92 Sasa Vasic M 1970 45-49 PK MARATON BACKA TOPOLA 00:26:35:22 185
17 76 Dezső Melkuhn M 1938 75+ Szentes Delfin 00:26:53:19 180
18 65 Milan Milojevic M 1966 50-54 Peskara Zrenjanin 00:27:28:39 175
19 100 Nikola Miljković M 2006 11-12 Vaterpolo klub Taš 00:28:32:96
20 136 Eva Beretka F 1986 30-34 Senta 00:28:49:18
21 105 igor sokolovski M 1973 45-49 00:28:54:16
22 126 Silvija Sinka F 1972 45-49 Seged 00:29:08:35
23 107 Vladimir Stepanov M 1976 40-44 00:29:27:64
24 106 Aleksandar Petrovic M 1975 40-44 00:29:51:26
25 117 Tamás Kaszab Kaszab M 1996 19-24 00:30:16:58
26 120 Petar Čajkaš M 1973 45-49 00:30:32:73
27 114 Никола Чепић M 1979 35-39 КДМП Пескара 00:30:41:28
28 111 János DOBCSÁNYI M 1950 65-69 SZEDER SE 00:30:57:63
29 113 András Dr.Gyenes M 1951 65-69 SZEDER SE 00:31:02:25
30 45 ISTVAN PRIBOJ M 1942 75+ PK SPRTAK 00:31:16:53 170
31 94 Svetozar DJURICIN M 1962 55-59 PK MARATON 00:31:53:00 165
32 133 Bojan Jocić M 1987 30-34 AK Becej 00:32:08:92
33 24 Luka Nikolic M 1971 45-49 PK MARATON BACKA TOPOLA 00:32:27:16 160
34 134 Marko Jocić M 1990 25-29 AK Becej 00:32:35:28
35 125 Atila Tot M 1971 45-49 Seged 00:32:48:39
36 57 Etelka Mesaroš F 1957 60-64 PK " Kanjiža " 00:33:06:21 185
37 115 Marko Papovic M 1978 40-44 Peskara 00:33:20:15
38 132 Relja Balmazović M 2004 13-14 VK Taš 00:33:35:11
39 27 Ana Vukičević F 1960 55-59 PK Spartak 00:34:11:78 180
40 121 Nenojša Tomašević M 1974 40-44 Peskara 00:34:25:89
41 130 Petar Inđić M 1971 45-49 Beograd 00:34:32:71
42 122 Kristina Čajkaš F 1972 45-49 00:36:12:14
43 102 Sára Kelő F 1966 50-54 Budapest 00:36:33:60
44 55 Spiro Jovovic M 1975 40-44 KDMP PESKARA 00:36:48:31 155
45 112 Imre Kaszab Kaszab M 1966 50-54 00:40:20:71
46 110 Alisa Bajić F 1969 45-49 AK Apatin 00:42:20:10
47 116 Imre Poth M 1937 75+ Spartak Subotica 00:43:33:46
48 127 Vanja Stepanov M 2009 10 god i mlađi Pk swim star DN:S
49 119 Hana Čajkaš F 2000 17-18 DN:S