ID je:84 Pregled prijavljenih igraća
7.Gospojinski plivački maraton Bečej-Novi Bečej 10 km 26.08.2018.god

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 4 Borislav Fermanovic M 2002 15-16 Pk Prozivka 01:29:20:69 300
2 96 Jovana Jecanski F 2003 15-16 Pk swim star 01:37:34:19 300
3 19 Erik Pesti M 2004 13-14 Swim Star 01:38:10:75 292.5
4 12 Filip Zavišić M 2005 13-14 PK Spartak Subotica 01:39:51:79 285
5 30 ALEKSA DUDUKOVIC M 2005 13-14 PK FENIKS 01:41:53:45 277.5
6 51 Dragan Mirkov M 1974 40-44 PK Proleter 01:44:06:37 270
7 54 Stefan Sajko M 1989 25-29 PK Maraton Bačka Topola 01:50:38:19 262.5
8 42 TIVADAR ŠULC M 1976 40-44 pk vojvodina novi sad 01:51:46:44 255
9 22 Ivan Tešić M 1988 30-34 Plivački klub Užice 01:54:18:97 247.5
10 79 Dragan Zivkovic M 1960 55-59 P K MARATHON Backa Topola 01:56:16:55 240
11 105 Balazs Vas M 1972 45-49 Szeder se 02:00:44:69
12 26 Karolina Hasnoši Tot F 2002 15-16 Marathon Bačka Topola 02:02:17:66 292.5
13 28 Dušan Radonjić M 1996 19-24 Mladost Lučani 02:05:03:91 232.5
14 206 Arpad Juhas M 1960 55-59 PK "Kanjiza" 02:08:02:94
15 33 Dragan Popović M 1971 45-49 PK MARATON BAČKA TOPOLA 02:08:23:72 225
16 106 Arnold Sagi M 1973 45-49 PK Becej 02:09:38:41
17 102 Ildikó Erdős F 1970 45-49 Szeder Se 02:09:40:00
18 104 Imre Gombos M 1963 55-59 Szeder Se 02:13:20:16
19 103 Csaba Csonka M 1972 45-49 02:13:27:75
20 81 Endre Hajdú M 1971 45-49 PK " Kanjiža " 02:13:30:19 217.5
21 37 Ervin Birman M 1978 40-44 Subotica 02:17:01:30 210
22 100 Goran Djukić M 1972 45-49 KDMP Peskara 02:23:10:34
23 34 Pavle Sapun M 1963 55-59 PK Maraton Bačka Topola 02:27:00:00 202.5
24 101 Agneš Varnju F 1977 40-44 02:28:48:76
25 82 Zoltan Kordovan M 1974 40-44 PK " Kanjiža " 02:29:00:26 195
26 95 Sladjana Tomic Gostojic F 1968 50-54 P.K. Proleter 02:30:00:44 285
27 21 Aniko Jablan F 1967 50-54 PK Maraton Bačka Topola 02:37:04:94 277.5
28 10 SRDJAN STEFANOVIĆ M 1951 65-69 KDMP PESKARA 03:02:00:56 187.5
29 31 Aleksandar Anđelić M 1968 50-54 KDMP Peskara 03:10:00:27 180