ID je:86 Pregled prijavljenih igraća
1.Plivački maraton Srebrno jezero 2018.-FINALE SRB OPEN WATER CUP-a 3.km 15.09.2018.god

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 9 Tamaš Farkaš M 1995 19-24 Pk Marathon Bačka Topola 00:34:57:57 200
2 135 Aleksa Bobar M 1999 19-24 PK Novi Sad 00:37:10:37
3 74 Jelena Ječanski F 1999 19-24 Pk Vojvodina Novi Sad 00:38:29:40 200
4 4 Borislav Fermanovic M 2002 15-16 Spartak Prozivka 00:39:04:12: 195
5 133 Strahinja Ćulum M 2003 15-16 PK Novi Sad 00:40:36:50
6 96 Jovana Ječanski F 2003 15-16 Pk Swim Star 00:40:38:32 195
7 20 Marija Stanić F 2003 15-16 PK Novi Sad 00:41:38:65 190
8 19 Erik Pesti M 2004 13-14 Swim Star 00:41:51:47 190
9 138 Danilo Banjac M 2004 13-14 PK Novi Sad 00:41:55:19
10 136 Nikola Popadić M 2003 15-16 PK Novi Sad 00:42:26:69
11 137 Đorđe Zečević M 2003 15-16 PK Novi Sad 00:43:02:19
12 12 Filip Zavišić M 2005 13-14 PK Spartak Subotica 00:43:09:00 185
13 134 Leontina Jović F 2000 17-18 PK Novi Sad 00:43:18:22
14 152 Jasmin Gračanin M 1986 30-34 DELFIN 2007 00:43:23:90
15 54 Stefan Sajko M 1989 25-29 00:44:59:43 180
16 30 ALEKSA DUDUKOVIC M 2005 13-14 PK FENIKS 00:45:05:50 175
17 51 Dragan Mirkov M 1974 40-44 PK Proleter 00:45:26:72 170
18 91 Petra Čajkaš F 2004 13-14 Spartak Prozivka 00:46:29:54 185
19 15 Sonja Bogišić F 2004 13-14 PK Feniks 00:47:36:97 180
20 16 Reka Varga F 2007 11-12 PK Swim star Bečej 00:49:02:97 175
21 28 Dušan Radonjić M 1996 19-24 Mladost Lučani 00:49:23:47 165
22 40 Igor Gašpar M 1973 45-49 Spuri SC 00:49:35:82 160
23 22 Ivan Tešić M 1988 30-34 Plivacki klub Uzice 00:50:38:79 155
24 26 Karolina Hasnoši Tot F 2002 15-16 Marathon Bačka Topola 00:50:51:12 170
25 117 Ema Vetstein F 2006 11-12 Spartak Prozivka 00:51:29:40
26 79 Dragan Zivkovic M 1960 55-59 P. K." Marathon" Backa Topola 00:52:02:22 150
27 62 Kornel Balog M 2003 15-16 Plivacki klub Kanjiza 00:52:06:22 145
28 130 Aleksandar Nikolic M 2007 11-12 PK Plavi Talas 00:53:09:37
29 11 Bojana Fermanovic F 2005 13-14 Spartak Prozivka 00:53:20:00 165
30 124 Aleksandar Veselinović M 1996 19-24 Pk "Delfin Šabac" 00:55:00:47
31 33 Dragan Popović M 1971 45-49 PK MARATON Bačka Topola 00:56:26:62 140
32 92 Sasa Vasic M 1970 45-49 PK MARATON BACKA TOPOLA 00:56:44:72 135
33 121 Nedeljko Dabovic M 1983 35-39 SK TRIBE 00:57:36:12
34 105 Mirela Mirea F 1965 50-54 Tovafutk SE 00:58:00:00
35 127 Tamara Ilić F 1991 25-29 00:59:18:22
36 37 Capa Buckai M 1978 40-44 00:59:28:12 130
37 115 Miroslav Molnar M 1977 40-44 00:59:37:72
38 66 Mirna Vidaković F 1976 40-44 PK Spartak 00:59:44:62 160
39 43 Adam Muhi M 2007 11-12 Plivacki klub kanjiza 01:00:39:47 125
40 81 Endre Hajdú M 1971 45-49 PK Kanjiza 01:01:48:90 120
41 131 Dusan Nikolic M 1971 45-49 01:01:57:87
42 139 Igor VUKOVIĆ M 1977 40-44 TK Tamiš 01:02:17:07
43 150 Sumeja Lakota F 2004 13-14 DELFIN 2007 01:02:41:75
44 149 Ajša Lakota F 2006 11-12 DELFIN 2007 01:03:08:57
45 110 Dragan - Shickey Milasinovic M 1973 45-49 PTK PATRIK 01:03:12:65
46 47 Slobodan Božin M 1958 60-64 PK Spartak 01:04:03:69 115
47 108 igor sokolovski M 1973 45-49 tk tamis 01:04:07:97
48 100 Mihajlo Gajić M 1986 30-34 Maraton tim Požarevac 01:04:41:22
49 112 Mihailo Zarić M 1997 19-24 01:05:00:20
50 123 Nikola Čepić M 1979 35-39 01:05:06:75
51 148 Kerim Skrijelj M 2005 13-14 DELFIN 2007 01:05:32:75
52 63 David Đerđ M 2006 11-12 PK " Kanjiža " 01:05:39:65 110
53 113 Željko Lazić M 1993 25-29 01:06:49:22
54 151 Sara Dražaniin F 2007 11-12 DELFIN 2007 01:07:11:00
55 82 Zoltan Kordovan M 1974 40-44 Plivački klub Kanjiža 01:07:29:90 105
56 125 Sashko Dimkov M 1988 30-34 01:07:34:22
57 95 Sladjana Tomić Gostojić F 1968 50-54 P.K. Proleter 01:07:41:04 155
58 34 PAVLE SAPUN M 1963 55-59 pk maraton backa topola 01:07:46:50 100
59 21 Aniko Jablan F 1967 50-54 PK MARATON Bačka Topola 01:09:56:40 150
60 155 Djordje Vučković M 1985 30-34 AGAPE 01:10:39:79
61 94 Svetozar DJURICIN M 1962 55-59 Marathon 01:10:54:55 95
62 154 RAMIZ GRACANIN M 2007 11-12 DELFIN 2007 01:10:58:52
63 142 Károly Molnár M 1964 50-54 01:11:02:22
64 45 Istvan Priboj M 1942 75+ PK Spartak 01:12:53:65 90
65 128 Boshko Iliev M 1965 50-54 01:13:45:65
66 102 Nenad Veljkovic M 1970 45-49 Maratonci pancevo 01:14:04:15
67 119 Marko Papovic M 1978 40-44 Peskara 01:14:15:04
68 141 Mihály Pálfi M 1958 60-64 01:14:39:97
69 153 Ana Stojanović F 1986 30-34 TK POŽAREVAC 01:14:46:82
70 24 Luka Nikolic M 1971 45-49 PK MARATON BACKA TOPOLA 01:15:17:50 85
71 126 Petar Indjic M 1971 45-49 01:18:03:47
72 170 ANA MILOSAVLJEVIC F 1981 35-39 01:19:19:62
73 158 Milena Zdravković F 1973 45-49 01:20:11:90
74 27 Ana Vukičević F 1960 55-59 PK Spartak 01:21:03:47 145
75 107 Zoltán Bálint M 1965 50-54 01:21:20:82
76 103 Svetlana Đalović F 1979 35-39 Maraton tim Požarevac 01:23:39:75
77 10 SRDJAN STEFANOVIĆ M 1951 65-69 KDMP PESKARA 01:26:01:87 80
78 109 Љиљана Латиновић F 1973 45-49 Спортски клуб Видиковац 01:30:11:72
79 55 Spiro Jovovic M 1975 40-44 KDMP PESKARA 01:31:00:04 75
80 120 Stefan Lazić M 1991 25-29 01:31:27:40
81 146 Stefan Bogdanović M 1996 19-24 AK VGSK 01:32:25:00
82 161 BRANKO NIKOLIC M 1990 25-29 01:33:38:07
83 59 Marta Seregi F 1959 55-59 Plivacki klub Kanjiza 01:36:18:30 140
84 129 Marta Telpai F 1976 40-44 01:38:05:57
85 162 NEDELJKO TODOROVIC M 1952 65-69 01:46:00:00
86 145 Nenad Radević M 1978 40-44 AK VGSK 01:47:26:32
87 160 MIHAJLO STOJCEVSKI M 1971 45-49 01:47:41:50
88 118 Dusan Nikolic M 1993 25-29 AK VGSK 01:48:00:10
89 132 Bojan Antonijevic M 1990 25-29 01:48:20:10
90 144 Sara Ivančević F 2001 17-18 Nemam 01:48:30:10
91 60 Ana Palasti F 1960 55-59 01:48:50:00 135
92 101 Luka Ilić M 2007 11-12 Vaterpolo klub Pozarevac DN:F
93 104 Aleksandar Radojević M 1970 45-49 Maraton tim Požarevac DN:S
94 31 Aleksandar Anđelić M 1968 50-54 KDMP Peskara DN:S
95 111 Dragomir Živković M 1961 55-59 DN:S
96 114 Aleksandar Petrovic M 1975 40-44 DN:S
97 116 Dejan Milivojević M 1969 45-49 TK Bor DN:S
98 157 Bojan Božić M 1981 35-39 DN:S
99 106 Suzana Šuster Radojević F 1973 45-49 Maraton tim Požarevac dn:s
100 17 Noemi Priboj F 1990 25-29 Spartak dn:s
101 122 Nebojša Tomašević M 1974 40-44 Peskara Zrenjanin dn:s
102 58 Livia Varga F 1958 60-64 Plivački klub "Marathon" Bačka Topola dn:s
103 140 Nenad Stankovic M 1985 30-34 AK VGSK dn:s
104 143 Marko Desimirovic M 1996 19-24 Triatlon klub Pozarevac dn:s
105 147 Metodi Atanasov M 1962 55-59 dn:s
106 156 Branislava Djuričin F 1990 25-29 dn:s