ID je:11 Pregled prijavljenih igraća
5.Plivački maraton-Trofej Džonija Vajsmilera- 3.km-Peskara Zrenjanin 23.jun 2018.

APSOLUTNO - MUŠKI

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 4 Borislav Fermanovic M 2002 15-16 PK Spartak Prozivka 00:43:28:50 200
2 12 Filip Zavišić M 2005 13-14 PK Spartak Subotica 00:46:08:35 195
3 19 ERIK PESTI M 2004 13-14 PK SWIM STAR 00:46:31:83 190
4 51 Dragan Mirkov M 1974 40-44 PK Proleter 00:48:24:06 185
5 111 Lajos Komar M 1965 50-54 SEGED MADJARSKA 00:49:40:27
6 42 TIVADAR ŠULC M 1976 40-44 PK VOJVODINA NOVI SAD 00:50:07:80 180
7 40 Igor Gaspar M 1973 45-49 Spuri SC 00:50:42:39 175
8 22 Ivan Tešić M 1988 30-34 Plivački klub Užice 00:50:47:50 170
9 79 Dragan Zivkovic M 1960 55-59 P K Marathon Backa Topola 00:51:32:18 165
10 89 Tamaš Fabian M 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:52:47:39 160
11 80 Igor Omaljev M 1983 35-39 PK SWIM STAR 00:54:20:42 155
12 76 Deze Melkun M 1938 75+ SENTES MADJARSKA 00:56:50:00 150
13 62 Kornel Balog M 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža " 00:58:14:00 145
14 53 Čongor Harmat M 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:58:56:36 140
15 92 Sasa Vasic M 1970 45-49 Marathon Bačka Topola 01:00:38:00 135
16 65 Milan Milojević M 1966 50-54 KDMP"Peskara" 01:00:39:00 130
17 33 Dragan Popović M 1971 45-49 PK Maraton Bačka Topola 01:01:07:00 125
18 90 Vojislav Mijic M 1953 65-69 PK ŠABAČKI DELFINI 01:03:17:60 120
19 43 Adam Muhi M 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 01:04:54:00 115
20 100 Nedeljko Dabović M 1983 35-39 SK Tribe 01:04:57:00
21 47 Slobodan Božin M 1958 60-64 PK Spartak 01:07:45:90 110
22 105 Dragan Todorović M 1977 40-44 01:12:33:67
23 45 Istvan Priboj M 1942 75+ PK SPARTAK 01:13:26:73 105
24 82 Zoltan Kordovan M 1974 40-44 Plivački klub " Kanjiža " 01:13:55:30 100
25 24 Luka Nikolic M 1971 45-49 PK Marathon 01:17:42:00 95
26 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 PK MARATHON 01:20:16:00 90
27 204 Dimitrije Jovanovic M 1954 60-64 01:27:35:00
28 10 SRĐAN STEFANOVIĆ M 1951 65-69 "PESKARA" 01:30:41:54 85
29 101 Christos Doukas M 1978 40-44 01:32:59:50
30 104 Milutin Petković M 1963 55-59 TK Tamiš DN:F
31 107 Akoš Erdelji M 1978 40-44 Plivački klub " Kanjiža " DN:F