ID je:14 Pregled prijavljenih igraća
10.Plivački maraton-Panonija-3.km-Panonija(Kod Bačke Topole) 24.jun 2018.

APSOLUTNO - MUŠKI

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 4 Borislav Fermanović M 2002 15-16 PK Spartak-Prozivka 00:39:18:53 200
2 14 Vladimir Petraš M 2000 17-18 Plivacki Klub Proleter 00:40:12:74 195
3 12 Filip Zavišić M 2005 13-14 PK Spartak Subotica 00:45:08:14 190
4 19 ERIK PESTI M 2002 13-14 pk swimstar 00:45:54:49 185
5 51 Dragan Mirkov M 1974 40-44 ПК Пролетер 00:48:47:57 180
6 42 TIVADAR ŠULC M 1976 40-44 PK VOJVODINA NOVI SAD 00:50:42:57 175
7 40 Igor Gaspar M 1973 45-49 Spuri SC 00:52:01:14 170
8 89 Tamaš Fabian M 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:52:30:00 165
9 79 Dragan Zivkovic M 1960 55-59 P K Marathon Backa Topola 00:53:29:55 160
10 80 Igor Omaljev M 1983 35-39 Becej 00:54:48:00 155
11 5 Branko Tepšić M 1983 35-39 SSK Polet Sombor 00:56:20:10 150
12 44 Bence Buranj M 2007 11-12 Pk Senta 00:56:58:42 145
13 62 Kornel Balog M 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža " 00:58:08:31 140
14 37 M 1978 40-44 Spartak 00:59:59:59 135
15 92 Saša Vasić M 1970 45-49 PK Marathon Bačka Topola 01:00:59:46 130
16 33 Dragan Popovć M 1971 45-49 PK MARATHON 01:01:03:07 125
17 76 Deže Melkhun M 1938 75+ Madjarska 01:01:10:64 120
18 53 Čongor Harmat M 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 01:01:28:74 115
19 43 Adam Muhi M 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 01:01:35:67 110
20 65 Milan Milojević M 1966 50-54 KDMP"Peskara" 01:02:01:20 105
21 90 Vojislav Mijic M 1953 65-69 pk Sabacki delfini 01:03:15:89 100
22 63 David Đerđ M 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 01:06:17:53 95
23 47 Slobodan Božin M 1958 60-64 PK Spartak Subotica 01:07:30:06 90
24 1 Balaž Balgo M 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 01:08:54:74 85
25 34 Pavle Sapun M 1963 55-59 Maraton Backa Topola 01:12:15:06 80
26 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 PK Marathon 01:14:09:89 75
27 114 Atila Tot M 1971 45-49 01:17:13:31
28 10 SRĐAN STEFANOVIĆ M 1951 65-69 KMDP "PESKARA" 01:31:50:39 70