ID je:21 Pregled prijavljenih igraća
3.Beogradski plivački maraton Ada Međica-2,5 km-Beograd 12.avgust 2018.

APSOLUTNO - MUŠKI

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 9 Tamaš Farkaš M 1995 19-24 PK Marathon Bačka Topola 00:31:15:29 200
2 158 Nikola Adžić M 1997 19-24 11. april 00:34:38:17
3 160 Boško Adžić M 1998 19-24 11. april 00:35:27:70
4 19 Erik Pesti M 2004 13-14 Swim Star 00:38:30:52 195
5 12 Filip Zavišić M 2005 13-14 PK Spartak Subotica 00:38:40:37 190
6 30 Aleksa DUDUKOVIC M 2005 13-14 PK FENIKS 00:41:34:22 185
7 54 Stefan Sajko M 1989 25-29 Maraton Backa Topola 00:42:32:95 180
8 185 Stefan Andonovic M 1991 25-29 Beograd 00:44:00:60
9 42 Tivadar Šulc M 1976 40-44 Vojvodina NS 00:44:04:03 175
10 176 Milos Petrovic M 2002 15-16 TK Tamis 00:44:20:56
11 175 Drasko Petrovic M 1965 50-54 TK Tamis 00:45:43:7
12 174 Kosta Mirkovic M 1978 40-44 TK Tamis 00:48:17:67
13 79 Dragan Zivkovic M 1960 55-59 00:48:20:56 170
14 151 Aleksandar Žegarac M 1977 40-44 Triatlon klub Pozarevac 00:48:27:70
15 28 Dusan Radonic M 1996 19-24 Mladost Lučani 00:48:45:56
16 178 Aleksandar Veselinovic M 1996 19-24 Delfin Šabac 00:52:06:49
17 153 Vladimir Terzic M 1983 35-39 Klub veterana plivanja tek Lazarevac 00:52:13:77
18 92 Sasa Vasic M 1970 45-49 Beograd 00:53:21:85 165
19 189 Igor Mandić M 1978 40-44 Arena 2015 00:53:33:10
20 191 Stefan Kožet M 1989 25-29 Beograd 00:53:44:81
21 193 Nedeljko Dabović M 1984 30-34 SK TRIBE 00:54:14:06
22 65 Milan Milojević M 1966 50-54 KDMP"Peskara" 00:54:25:92 160
23 165 Petar Dugić M 1971 45-49 00:55:16:60
24 166 Srdjan Tilger M 1981 35-39 00:56:03:31
25 187 Arnold Sagi M 1973 45-49 PK Becej 00:57:18:13
26 76 Dezso Melkuhn M 1938 75+ Szeged 00:57:27:99 155
27 81 Endre Hajdú M 1971 45-49 PK Kanjiza 00:57:51:40 150
28 150 Dusan Nikolic M 1971 45-49 Beograd 01:00:20:10
29 177 Veselin Grkovic M 1991 25-29 Vizura 01:02:56:06
30 157 Lazar Gavrilovic M 1994 19-24 PK Vizura 01:03:29:10
31 192 Goran Đukić M 1972 45-49 Peskara Zr 01:03:39:85
32 183 Igor Sokolovski M 1973 45-49 Maslacak BG 01:04:03:27
33 82 Zoltan Kordovan M 1974 40-44 Kanjiza 01:14:54:82 145
34 184 Predrag Vranjes M 1952 65-69 Beograd 01:15:49:77
35 190 Marko Karadžić M 1960 55-59 Beograd 01:17:47:60
36 180 Nemanja Gligorijevic M 1985 30-34 Negotin 01:20:58:13
37 10 Srđan Stefanovic M 1951 65-69 Peskara Zrenjanin 01:21:41:95 140
38 188 Bosko Iliev M 1965 50-54 Kavadarci 01:21:42:99
39 198 Jovan Damnjanovic M 1984 30-34 Beograd 01:22:05:10
40 24 Luka Nikolic M 1971 45-49 01:33:28:95 135
41 162 Милош Ирић M 1970 45-49 01:38:23:10
42 197 Miodrag Lopićić M 1969 45-49 Beograd 01:50:30:85
43 161 Goran Nikolic M 1970 45-49 02:01:23:31
44 186 Dragomir Zivkovic M 1961 55-59 Beograd DN:F
45 159 Vladimir Petraš M 2000 17-18 Pk proleter DN:F
46 194 Mladen Slović M 1983 35-39 Beograd DN:F
47 181 Veselin Bubanja M 1962 55-59 Beograd DN:F