ID je:26 Pregled prijavljenih igraća
18.Plivački Dunavski maraton 3.km Apatin 08.07.2018.

APSOLUTNO - MUŠKI

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 4 Borislav Fermanovic M 2002 15-16 Spartak Prozivka 00:43:27:59 200
2 12 Filip Zavišić M 2005 13-14 PK Spartak Subotica 00:46:13:31 195
3 30 Aleksa Dudukovic M 2005 13-14 pk Feniks 00:47:05:64 190
4 51 Dragan Mirkov M 1974 40-44 pk proleter zrenjanin 00:47:08:14 185
5 106 István Sáthy M 1962 55-59 Spuri SC 00:47:18:89
6 38 Milan Jovic M 1978 40-44 pk Polet 00:48:18:06 180
7 42 TIVADAR ŠULC M 1976 40-44 PK VOJVODINA NOVI SAD 00:49:02:03 175
8 110 Goran Zelic M 1968 50-54 pk Polet 00:50:02:78
9 40 Igor Gašpar M 1973 45-49 Spuri SC 00:50:58:34 170
10 79 Dragan Zivkovic M 1960 55-59 P.K. "MARATHON" Backa Topola 00:52:12:46 165
11 113 Bruno Tompa M 2002 15-16 Triatlon Tritim Osijek 00:54:31:17
12 62 Kornel Balog M 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža " 00:54:34:17 160
13 53 Čongor Harmat M 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:56:01:89 155
14 43 Adam Muhi M 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:56:03:31 150
15 104 igoR ManDić M 1978 40-44 Arena 2015 00:59:20:96
16 76 DEZSÖ MELKHUN M 1938 75+ " SENTES " 01:00:21:35 145
17 92 Sasa Vasic M 1970 45-49 Pk maraton backa topola 01:00:40:56 140
18 65 Milan Milojević M 1966 50-54 KDMP"Peskara" 01:00:45:87 135
19 37 M 1978 40-44 01:02:07:45 130
20 90 vojislav mijić M 1953 65-69 p.k. šabački delfini 01:02:35:14 125
21 33 Dragan Popović M 1971 45-49 PK MARATHON Bačka Topola 01:02:52:23 120
22 81 Endre Hajdu M 1971 45-49 Plivački klub " Kanjiža " 01:02:59:65 115
23 117 Goran Djukic M 1972 45-49 Peskara 01:03:53:21
24 63 David Đerđ M 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 01:04:05:32 110
25 47 Slobodan Božin M 1958 60-64
PK Spartak 01:05:10:87 105
26 115 Zdenko Turniski M 1966 50-54 triatlon tri tim Osijek 01:06:17:51
27 1 Balaž Balgo M 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 01:09:39:42 100
28 82 Zoltan Kordovan M 1974 40-44 Plivački klub " Kanjiža " 01:10:31:58 95
29 107 Vladimir Stepanov M 1976 40-44 01:10:35:69
30 45 Istvan Priboj PRIBOJ M 1942 75+ SPATRAK 01:10:49:19 90
31 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 Maraton Backa Topola 01:11:29:87 85
32 34 Pavle Sapun M 1963 55-59 pk maraton Backa Topola 01:14:26:58 80
33 24 Luka Nikolić M 1971 45-49 PK Marathon B.Topola 01:15:17:42 75
34 118 Aleksandar Djuricin M 1999 19-24 01:21:21:73
35 10 SRĐAN STEFANOVIĆ M 1951 65-69 KMDP "PESKARA" 01:21:44:75 70
36 103 Akoš Erdelji M 1978 40-44 Plivački klub " Kanjiža " 01:28:39:76
37 55 Spiro Jovovic M 1975 40-44 KDMP PESKARA 01:30:51:74 65
38 31 Aleksandar Anđelić M 1968 50-54 KDMP Peskara 01:35:00:87 60
39 64 LÁSZLÓ ESZENYI M 1942 75+ CSONGRAD SENIOR 01:43:30:52 55
40 108 Bela Horvat M 1952 65-69 01:49:36:52
41 100 Boshko Iliev M 1965 50-54 individualac DN:S
42 89 Tamas Fabian M 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " DN:S
43 54 Stefan Sajko M 1989 25-29 Maraton Bačka Topola DN:S
44 44 Bence Buranj M 2007 11-12 Pk Senza DN:S