ID je:36 Pregled prijavljenih igraća
14.Plivački maraton Ada-Mol 4.km Mol-28.07.2018.

APSOLUTNO - MUŠKI

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 104 Strahinja Ćulum M 2003 15-16 Novi Sad 00:37:23:14
2 19 Erik Pesti M 2004 13-14 Swim Star 00:39:43:87 200
3 51 Dragan Mirkov M 1974 40-44 PK proleter Zrenjanin 00:40:38:93 195
4 30 ALEKSA DUDUKOVIC M 2005 13-14 PK FENIKS 00:42:09:78 190
5 119 LAJOS KOMAR M 1965 50-54 00:43:48:21
6 89 Tamaš Fabian M 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:44:05:87 185
7 62 Kornel Balog M 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža " 00:44:16:70 180
8 79 Dragan Zivkovic M 1960 55-59 P K" Marathon" Backa Topola 00:44:19:70 175
9 22 Ivan Tešić M 1988 30-34 Plivački klub Užice 00:44:25:35 170
10 101 Balazs Vas M 1972 45-49 SZEDER SE 00:44:30:54
11 103 Aleksandar Nikolic M 2007 11-12 PK PLAVI TALAS 00:46:33:48
12 43 Adam Muhi M 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:46:34:38 165
13 53 Čongor Harmat M 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:47:01:11 160
14 132 MIKLOS TOLDI M 2000 17-18 00:47:48:90
15 130 JOVICA PEULIC M 1981 35-39 00:47:59:14
16 116 GABOR ISTENES M 2002 15-16 00:48:06:98
17 33 Dragan Popović M 1971 45-49 PK MARATON BAČKA TOPOLA 00:48:10:47 155
18 37 M 1978 40-44 00:48:44:14 150
19 76 Dezső Melkuhn M 1938 80+ Szentes Delfin 00:49:03:78 145
20 65 Milan Milojević M 1966 50-54 KDMP"Peskara" 00:49:11:71 140
21 63 David Đerđ M 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:49:40:14 135
22 112 Imre Gombos M 1963 55-59 Szeder se 00:50:07:52
23 81 Endre Hajdú M 1971 45-49 PK Kanjiža 00:50:13:55 130
24 117 GORAN DJUKIC M 1972 45-49 00:50:39:52
25 102 Dusan Nikolic M 1971 45-49 Beograd 00:50:45:55
26 115 GABOR ORCIK M 2001 17-18 00:51:11:30
27 47 Slobodan Božin M 1958 60-64 00:51:40:78 125
28 90 Vojislav Mijic M 1953 65-69 00:53:43:21 120
29 82 Zoltan Kordovan M 1974 40-44 Plivački klub " Kanjiža " 00:53:58:16 115
30 129 ZORAN ZIVLAK M 1960 55-59 00:54:02:57
31 45 Ištvan Priboj M 1942 75-79 Spartak 00:54:24:30 110
32 1 Balaž Balgo M 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:54:42:71 105
33 109 Karoly Molnar M 1964 50-54 00:55:15:27
34 111 Vladimir Stepanov M 1976 40-44 00:55:46:27
35 110 Bojan Jocić M 1987 30-34 00:55:51:47
36 94 Svetozar Đuričin M 1962 55-59 PK Marathon Bač.Topola 00:56:15:05 100
37 118 MARKO JOCIC M 1990 25-29 00:57:01:30
38 124 CABA CONKA M 1972 45-49 00:57:18:30
39 113 UROS PETROV M 2007 11-12 00:57:57:37
40 133 PETAR CAJKAS M 1973 45-49 00:58:02:35
41 107 Zoltan Balint M 1965 50-54 01:01:07:02
42 10 SRĐAN STEFANOVIĆ M 1951 65-69 KDMP PESKARA 01:01:20:87 95
43 31 Aleksandar Anđelić M 1968 50-54 KDMP Peskara 01:03:46:93 90
44 120 ZOLT KEREPESI M 1965 50-54 01:04:08:37
45 108 Imre Kaszab M 1966 50-54 01:07:26:37
46 126 MILOS VLANIKOLIN M 2004 13-14 01:07:45:99
47 127 DAVOR ZIVKOVIC M 2003 15-16 01:07:50:84
48 122 TAMAS SOKOLAI M 2009 do 10 01:07:58:43
49 123 TIBOR SOKOLAI M 1980 35-39 01:12:52:96
50 128 STEFAN STEVANOVIC M 2005 13-14 DN:F