ID je:44 Pregled prijavljenih igraća
Prvi Bilećki međunarodni plivački maraton 5.km 15.07.2018.

APSOLUTNO - MUŠKI

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 9 Tamaš Farkaš M 1995 19-24 Plivački Klub Marathon Bačka Topola 01:04:54:00 250
2 103 Bálint Szabó M 2001 17-18 Szegedi Úszó Egylet 01:05:57:00
3 14 Vladimir Petraš M 2000 17-18 Pk Proleter 01:06:25:00 243.75
4 12 Filip Zavišić M 2005 13-14 PK Spartak Subotica 01:17:18:01 237.50
5 115 Vasilije Petkovic M 2002 15-16 Jadran 01:21:46:00
6 114 Nemanja Petkovic M 1997 19-24 Jadran 01:21:47:00
7 51 Dragan Mirkov M 1974 40-44 PK Proleter Zrenjanin 01:22:07:00 231.25
8 30 ALEKSA DUDUKOVIC M 2005 13-14 PK FENIKS SOMBOR 01:22:08:00 225
9 42 Tivadar Šulc M 1976 40-44 PK Vojvodina Novi Sad 01:31:06:46 218.75
10 89 Tamaš Fabian M 2004 13-14 PK Kanjiža Kanjiža 01:32:09:00 212.50
11 150 Dragan Vranjes M 1995 19-24 01:39:50:78
12 53 Čongor Harmat M 2006 11-12 PK Kanjiža Kanjiža 01:43:59:61 206.25
13 76 Dezső Melkuhn M 1938 75+ Szentes Delfin 01:46:22:21 200
14 65 Milan Milojević M 1966 50-54 KDMP"Peskara" 01:47:09:53 193.75
15 92 Saša Vasić M 1970 45-49 PK Marathon Bačka Topola 01:48:30:00 187.50
16 33 Dragan Popović M 1971 45-49 PK MARATON Bačka Topola 01:48:30:21 181.25
17 37 M 1978 40-44 01:52:39:18 175
18 79 Dragan Zivkovic M 1960 55-59 P K MARATHON Backa Topola 01:54:00:00 168.75
19 151 nemanja lero M 1993 25-29 01:54:47:64
20 81 Endre Hajdu M 1971 45-49 Plivački klub " Kanjiža " 01:58:36:03 162.50
21 47 Slobodan Božin M 1958 60-64 PK Spartak 02:02:35:46: 156.25
22 82 Zoltan Kordovan M 1974 40-44 Plivački klub " Kanjiža " 02:09:02:86 150
23 116 Бошко Илиев M 1965 50-54 02:13:57:04
24 154 JOVAN JECANSKI M 1969 45-49 PK SWIM STAR 02:18:25:00
25 24 Luka Nikolic M 1971 45-49 PK Marathon Bačka Topola 02:19:00:00 143.75
26 155 VESELIN GRKOVIC M 1991 25-29 VIZURA 02:30:00:00
27 10 SRĐAN STEFANOVIĆ M 1951 65-69 02:31:01:53 137.50
28 153 LAZAR TABAKOVICA M 1990 25-29 02:35:21:00
29 55 SPIRO JOVOVIC M 1975 40-44 KDMP PESKARA 02:37:50:00 131.25
30 117 Goran Dimitrov M 1990 25-29 02:42:00:00
31 31 Aleksandar Anđelić M 1968 50-54 KDMP Peskara 02:58:50:00 125
32 111 Darko Vuckovic M 1970 45-49 03:01:14:31
33 120 Igor Mandić M 1978 40-44 ARENA 2015 DN:F
34 156 DRASKO ALBIJANIC M 1986 30-34 DN:F
35 5 Branko Tepšić M 1983 35-39 SK Polet Sombor DN:S
36 94 Svetozar Đuričin M 1962 55-59 Marathon Backa Topola DN:S
37 104 Goran Djukic M 1972 45-49 Peskara Zrenjanin DN:S
38 106 Nemanja Lero M 1993 25-29 Zavicajni klub Osvit DN:S
39 108 Milos Popovic M 1980 35-39 DN:S
40 109 Marko Milicevic M 1993 25-29 PK Bileca DN:S
41 110 Miljan Topalovic M 1979 40-44 DN:S
42 112 Predrag Radovanovic M 1996 19-24 DN:S
43 119 Lazar Gavrilovic M 1994 19-24 Vizura DN:S
44 19 Erik Pešti M 2004 13-14 PK Swim star DQ:U