ID je:64 Pregled prijavljenih igraća
18.Ilindanski plivački maraton Ovčar banja 2.500.m 20.08.2018.god.

APSOLUTNO - MUŠKI

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 103 Lazar Vanic M 1999 19-24 Napredak 00:32:49:34
2 113 Jasmin Gračanin M 1986 30-34 Pk delfin 2007 00:33:48:66
3 30 ALEKSA DUDUKOVIC M 2005 13-14 PK FENIKS 00:35:00:40 200
4 51 Dragan Mirkov M 1974 40-44 PK Proleter 00:35:38:83 195
5 42 TIVADAR ŠULC M 1976 40-44 PK VOJVODINA NOVI SAD 00:37:21:37 190
6 104 Marko Stevanovic M 2004 13-14 Napredak 00:38:38:66
7 100 Aleksandar Nikolic M 2007 11-12 PK Pravi Talas 00:39:37:31
8 22 Ivan Tešić M 1988 30-34 Plivački klub Užice 00:39:40:10 185
9 79 Dragan Zivkovic M 1960 55-59 P K" Marathon" B. Topola 00:40:14:66 180
10 28 Dušan Radonjić M 1996 19-24 Pk Mladost Lučani 00:40:23:56
11 121 Jovan Todorović M 2000 17-18 pk Užice 00:40:33:91
12 118 Aleksandar Žegarac M 1977 40-44 triatlon klub Požarevac 00:40:42:98
13 105 Mateja Milenović M 2008 do 10 Plivački klub Napredak Kruševac 00:40:52:91
14 108 igoR Mandić M 1978 40-44 Arena 2015 Novi Sad 00:44:16:94
15 92 Sasa Vasic M 1970 45-49 Pk Maraton Backa Topola 00:45:17:73 175
16 65 Milan Milojević M 1966 50-54 KDMP"Peskara" 00:47:34:41 170
17 81 Endre Hajdú M 1971 45-49 PK Kanjiža 00:47:46:44 165
18 101 Dusan Nikolic M 1971 45-49 BEOGRAD 00:47:56:98
19 109 Slobodan Obućina M 1979 35-39 My Gym 00:50:19:83
20 119 Rajko Vujović M 1975 40-44 My gym Ivanjica 00:57:19:76
21 120 Nebojša Šarčević M 1990 25-29 Čačak 00:58:15:16
22 24 Luka Nikolic M 1971 45-49 PK Backa Toplola 00:59:02:34 160
23 116 Mirčeta Vučičević M 1968 50-54 Ivanjica 00:59:15:34
24 114 Dragan Kerkez M 1965 50-54 Beograd 01:00:31:94
25 107 blagoje arnautovic M 1972 45-49 MARATHON TEEAM KRALJEVO 01:01:32:16
26 10 SRĐAN STEFANOVIĆ M 1951 65-69 KMDP PESKARA 01:07:18:13 155
27 31 Aleksandar Anđelić M 1968 50-54 KDMP Peskara 01:15:15:30 150
28 115 Nenad Martinović M 1983 35-39 Ivanjica 01:16:36:68
29 33 Dragan Popović M 1971 45-49 PK MARATON BAČKA TOPOLA DN:S
30 102 Goran Zelić M 1968 50-54 DPA SOMBOR DN:S
31 106 Djordje Vuckovic M 1985 30-34 Agape DN:S