ID je:66 Pregled prijavljenih igraća
18.Plivački maraton na Tisi -Izazov 3.000.m Bečej 04.08.2018.god

APSOLUTNO - MUŠKI

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 4 Borislav Fermanovic M 2002 15-16 Spartak Prozivka 00:35:08:93 200
2 19 Erik Pešti M 2004 13-14 Swimstar 00:35:14:00 195
3 12 Filip Zavišić M 2005 13-14 PK Spartak Subotica 00:35:16:97 190
4 51 Dragan Mirkov M 1974 40-44 ПК Пролетер Зрењанин 00:36:02:22 185
5 30 ALEKSA DUDUKOVIC M 2005 13-14 PK FENIKS 00:38:13:00 180
6 54 Stefan Sajko M 1989 25-29 Maraton Bačka Topola 00:38:30:25 175
7 40 Igor Gaspar M 1973 45-49 Spuri SC 00:39:10:00 170
8 79 Dragan Zivkovic M 1960 55-59 PK "Marathon" B. Topola 00:39:14:90 165
9 22 Ivan Tešić M 1988 30-34 Plivački klub Užice 00:39:28:78 160
10 89 Tamaš Fabian M 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:39:42:28 155
11 87 Nikola Srdic M 1988 30-34 pk velika kikinda 00:39:57:97 150
12 62 Kornel Balog M 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža " 00:40:30:93 145
13 156 Aleksandar Zegarac M 1977 40-44 00:40:35:50
14 150 Aleksandar Nikolic M 2007 11-12 PK PLAVI TALAS 00:41:14:57
15 43 Adam Muhi M 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:41:26:43 140
16 80 Igor Omaljev M 1983 35-39 Swimstar 00:41:32:28 135
17 171 Momir Slavnić M 2001 17-18 Becej 00:41:46:18
18 92 Sasa Vasic M 1970 45-49 Pk maraton Backa topola 00:41:49:11 130
19 53 Čongor Harmat M 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:42:28:57 125
20 174 Bojan Božić M 1981 35-39 Becej 00:43:08:32
21 37 Ervin Birman M 1978 40-44 Subotica 00:43:16:25 120
22 179 Nikola Ilić M 1988 30-34 Čigota Zlatibor 00:43:54:46
23 63 David Đerđ M 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:43:57:71 115
24 160 Vladimir Markovic M 1987 30-34 TK Dynamic 00:44:25:86
25 81 Endre Hajdú M 1971 45-49 PK Kanjiza 00:44:41:39 110
26 173 Laslo Horvat M 1961 55-59 Becej 00:45:25:18
27 154 Dusan Nikolic M 1971 45-49 Beograd 00:45:32:28
28 47 Slobodan Božin M 1958 60-64 spartak 00:45:53:25 105
29 172 Goran Đukić M 1972 45-49 Peskara 00:46:07:53
30 155 Vladimir Stepanov M 1976 40-44 00:46:16:31
31 163 Nikola Čepić M 1979 35-39 Peskara 00:47:47:75
32 82 Zoltan Kordovan M 1974 40-44 Plivački klub " Kanjiža " 00:47:59:11 100
33 45 ISTVAN PRIBOJ M 1942 75+ SPARTAK 00:48:13:11 95
34 151 Bojan Jocić M 1987 30-34 AK Becej 00:49:19:93
35 184 Atila Tot M 1971 45-49 Szeged 00:49:26:68
36 1 Balaž Balgo M 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:49:54:96 90
37 24 Luka Nikolić M 1971 45-49 00:50:05:36 85
38 158 Miodrag Filipović M 1982 35-39 00:50:08:96
39 178 Petar Čajkaš M 1973 45-49 00:50:13:93
40 94 Svetozar Đuričin M 1962 55-59 Maraton Backa Topola 00:50:27:53 80
41 157 Dragan Kerkez M 1965 50-54 Laura cosmetics 00:51:31:36
42 166 Dejan Keljački M 1989 25-29 Becej 00:51:55:39
43 159 Nikola Marković M 1989 25-29 Individualac 00:52:04:81
44 164 Marko Papović M 1978 40-44 Peskara 00:52:13:28
45 55 Špiro Jovović M 1975 40-44 KDPM Peskara 00:53:20:10 75
46 175 Antal Sunđi M 1954 60-64 Becej 00:53:30:15
47 186 Zoltan Balint M 1965 50-54 Szeged 00:54:21:84
48 185 Imre Kasab M 1966 50-54 Szeged 00:55:49:70
49 10 SRĐAN STEFANOVIĆ M 1951 65-69 KMDP PESKARA 00:56:29:59 70
50 31 Aleksandar Anđelić M 1968 50-54 kdmp Peskara 00:57:02:12 65
51 64 Laslo Esenji M 1942 75+ Čongrad 00:58:30:23 60
52 169 Žarko Fermanovic M 1973 45-49 Subotica 01:02:00:00
53 180 Robert Kormoš M 1996 19-24 Novi Becej 01:02:10:10
54 176 Stevan Vasiljev M 1950 65-69 Becej 01:04:50:48
55 170 Slobodan Petrićević M 1971 45-49 Becej DN:F
56 152 Marko Jocić M 1990 25-29 DN:S
57 34 PAVLE SAPUN M 1963 55-59 MARATHON BACKA TOPOLA DN:S