ID je:86 Pregled prijavljenih igraća
1.Plivački maraton Srebrno jezero 2018.-FINALE SRB OPEN WATER CUP-a 3.km 15.09.2018.god

APSOLUTNO - MUŠKI

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 9 Tamaš Farkaš M 1995 19-24 Pk Marathon Bačka Topola 00:34:57:57 200
2 135 Aleksa Bobar M 1999 19-24 PK Novi Sad 00:37:10:37
3 4 Borislav Fermanovic M 2002 15-16 Spartak Prozivka 00:39:04:12: 195
4 133 Strahinja Ćulum M 2003 15-16 PK Novi Sad 00:40:36:50
5 19 Erik Pesti M 2004 13-14 Swim Star 00:41:51:47 190
6 138 Danilo Banjac M 2004 13-14 PK Novi Sad 00:41:55:19
7 136 Nikola Popadić M 2003 15-16 PK Novi Sad 00:42:26:69
8 137 Đorđe Zečević M 2003 15-16 PK Novi Sad 00:43:02:19
9 12 Filip Zavišić M 2005 13-14 PK Spartak Subotica 00:43:09:00 185
10 152 Jasmin Gračanin M 1986 30-34 DELFIN 2007 00:43:23:90
11 54 Stefan Sajko M 1989 25-29 00:44:59:43 180
12 30 ALEKSA DUDUKOVIC M 2005 13-14 PK FENIKS 00:45:05:50 175
13 51 Dragan Mirkov M 1974 40-44 PK Proleter 00:45:26:72 170
14 28 Dušan Radonjić M 1996 19-24 Mladost Lučani 00:49:23:47 165
15 40 Igor Gašpar M 1973 45-49 Spuri SC 00:49:35:82 160
16 22 Ivan Tešić M 1988 30-34 Plivacki klub Uzice 00:50:38:79 155
17 79 Dragan Zivkovic M 1960 55-59 P. K." Marathon" Backa Topola 00:52:02:22 150
18 62 Kornel Balog M 2003 15-16 Plivacki klub Kanjiza 00:52:06:22 145
19 130 Aleksandar Nikolic M 2007 11-12 PK Plavi Talas 00:53:09:37
20 124 Aleksandar Veselinović M 1996 19-24 Pk "Delfin Šabac" 00:55:00:47
21 33 Dragan Popović M 1971 45-49 PK MARATON Bačka Topola 00:56:26:62 140
22 92 Sasa Vasic M 1970 45-49 PK MARATON BACKA TOPOLA 00:56:44:72 135
23 121 Nedeljko Dabovic M 1983 35-39 SK TRIBE 00:57:36:12
24 37 Capa Buckai M 1978 40-44 00:59:28:12 130
25 115 Miroslav Molnar M 1977 40-44 00:59:37:72
26 43 Adam Muhi M 2007 11-12 Plivacki klub kanjiza 01:00:39:47 125
27 81 Endre Hajdú M 1971 45-49 PK Kanjiza 01:01:48:90 120
28 131 Dusan Nikolic M 1971 45-49 01:01:57:87
29 139 Igor VUKOVIĆ M 1977 40-44 TK Tamiš 01:02:17:07
30 110 Dragan - Shickey Milasinovic M 1973 45-49 PTK PATRIK 01:03:12:65
31 47 Slobodan Božin M 1958 60-64 PK Spartak 01:04:03:69 115
32 108 igor sokolovski M 1973 45-49 tk tamis 01:04:07:97
33 100 Mihajlo Gajić M 1986 30-34 Maraton tim Požarevac 01:04:41:22
34 112 Mihailo Zarić M 1997 19-24 01:05:00:20
35 123 Nikola Čepić M 1979 35-39 01:05:06:75
36 148 Kerim Skrijelj M 2005 13-14 DELFIN 2007 01:05:32:75
37 63 David Đerđ M 2006 11-12 PK " Kanjiža " 01:05:39:65 110
38 113 Željko Lazić M 1993 25-29 01:06:49:22
39 82 Zoltan Kordovan M 1974 40-44 Plivački klub Kanjiža 01:07:29:90 105
40 125 Sashko Dimkov M 1988 30-34 01:07:34:22
41 34 PAVLE SAPUN M 1963 55-59 pk maraton backa topola 01:07:46:50 100
42 155 Djordje Vučković M 1985 30-34 AGAPE 01:10:39:79
43 94 Svetozar DJURICIN M 1962 55-59 Marathon 01:10:54:55 95
44 154 RAMIZ GRACANIN M 2007 11-12 DELFIN 2007 01:10:58:52
45 142 Károly Molnár M 1964 50-54 01:11:02:22
46 45 Istvan Priboj M 1942 75+ PK Spartak 01:12:53:65 90
47 128 Boshko Iliev M 1965 50-54 01:13:45:65
48 102 Nenad Veljkovic M 1970 45-49 Maratonci pancevo 01:14:04:15
49 119 Marko Papovic M 1978 40-44 Peskara 01:14:15:04
50 141 Mihály Pálfi M 1958 60-64 01:14:39:97
51 24 Luka Nikolic M 1971 45-49 PK MARATON BACKA TOPOLA 01:15:17:50 85
52 126 Petar Indjic M 1971 45-49 01:18:03:47
53 107 Zoltán Bálint M 1965 50-54 01:21:20:82
54 10 SRDJAN STEFANOVIĆ M 1951 65-69 KDMP PESKARA 01:26:01:87 80
55 55 Spiro Jovovic M 1975 40-44 KDMP PESKARA 01:31:00:04 75
56 120 Stefan Lazić M 1991 25-29 01:31:27:40
57 146 Stefan Bogdanović M 1996 19-24 AK VGSK 01:32:25:00
58 161 BRANKO NIKOLIC M 1990 25-29 01:33:38:07
59 162 NEDELJKO TODOROVIC M 1952 65-69 01:46:00:00
60 145 Nenad Radević M 1978 40-44 AK VGSK 01:47:26:32
61 160 MIHAJLO STOJCEVSKI M 1971 45-49 01:47:41:50
62 118 Dusan Nikolic M 1993 25-29 AK VGSK 01:48:00:10
63 132 Bojan Antonijevic M 1990 25-29 01:48:20:10
64 101 Luka Ilić M 2007 11-12 Vaterpolo klub Pozarevac DN:F
65 104 Aleksandar Radojević M 1970 45-49 Maraton tim Požarevac DN:S
66 31 Aleksandar Anđelić M 1968 50-54 KDMP Peskara DN:S
67 111 Dragomir Živković M 1961 55-59 DN:S
68 114 Aleksandar Petrovic M 1975 40-44 DN:S
69 116 Dejan Milivojević M 1969 45-49 TK Bor DN:S
70 157 Bojan Božić M 1981 35-39 DN:S
71 122 Nebojša Tomašević M 1974 40-44 Peskara Zrenjanin dn:s
72 140 Nenad Stankovic M 1985 30-34 AK VGSK dn:s
73 143 Marko Desimirovic M 1996 19-24 Triatlon klub Pozarevac dn:s
74 147 Metodi Atanasov M 1962 55-59 dn:s