ID je:76 Pregled prijavljenih igraća
37. Kanjiža Running & Swimming Festivala plivanje 3.000.m 11.08.2018.

APSOLUTNO - ŽENE

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 91 Petra Cajkas F 2004 13-14 00:44:44:78 200
2 16 Reka Varga F 2007 11-12 Becej 00:45:40:73 195
3 174 Hanga Fekete F 1997 19-24 00:47:02:81
4 23 Adel Tandi F 1999 19-24 Kanjiza 00:49:07:38 190
5 185 Boglarka Rudics F 1991 25-29 00:49:16:75
6 139 Anita Borbely F 1978 40-44 Dunaujvaros 00:49:30:71
7 196 Lea Belec F 2005 13-14 00:49:56:87
8 141 Hajnalka Pamer F 1994 19-24 Ada 00:51:29:87
9 18 Anna Fejos F 2002 15-16 Kanjiza 00:52:03:16
10 49 Noemi Bičkei F 2004 13-14 Kanjiza 00:53:55:92 185
11 2 Evelin Balgo F 2006 11-12 Kanjiza 00:53:58:24 180
12 29 Reka Magoši F 2007 11-12 Kanjiza 00:54:06:39 175
13 176 Rita Provits F 1991 25-29 Kanjiza 00:54:51:32
14 153 Zsuzsanna Rudics F 1968 50-54 Senta 00:54:54:16
15 216 Judit Kaszas F 1987 30-34 00:55:05:87
16 228 Emma Eshius F 2006 11-12 00:55:40:18
17 129 Jelena Stošić F 1981 35-39 Novi Beograd 00:55:51:78
18 169 Ildiko Fabo F 1975 40-44 00:56:11:27
19 160 Timea Ordog F 2005 13-14 Becej 00:56:48:37
20 138 Agneš Varnju F 1977 40-44 Bečej 00:57:29:36
21 200 Jelena Halas F 1978 40-44 00:57:33:84
22 57 Etelka Mesaroš F 1957 60-64 Kanjiza 00:58:07:69 170
23 8 Dorina Demus F 2003 15-16 Kanjiza 00:58:22:69 165
24 159 Gabriela Ordog F 2007 11-12 Becej 00:58:23:74
25 221 Julia Eros F 1996 19-24 00:58:58:96
26 154 Nora Mihalek F 1995 19-24 Ada 00:59:24:76
27 27 Ana Vukićević F 1960 55-59 Subotica 00:59:55:24 160
28 217 Karolina Eros F 1970 45-49 01:00:03:69
29 203 IIldiko Horvat Babinski F 1978 40-44 01:00:05:47
30 136 Žužana Tot Šoti F 1965 50-54 Horgoš 01:00:19:34
31 222 Branislava Djuricin F 1990 25-29 01:01:12:45
32 158 Aniko Herendi F 1964 50-54 Tata 01:01:19:68
33 103 Ana Grčić F 1980 35-39 Kanjiza 01:02:03:87
34 118 Biljana Blažić F 1976 40-44 Subotica 01:02:14:36
35 190 Noemi Sordje F 1991 25-29 01:04:12:34
36 229 Agnes Czerna F 1974 40-44 01:05:01:73
37 188 Maria Zokob F 1959 55-59 01:06:20:84
38 145 Anita Gyorgy F 1980 35-39 Novi Kneževac 01:07:19:83
39 59 Marta Seregi F 1959 55-59 Kanjiza 01:07:21:84 155
40 144 Izabela Mesaros F 1980 35-39 Kanjiza 01:07:25:93
41 60 Anna Palasti F 1960 55-59 Csongrad 01:07:30:85 150
42 204 Andrea Pentek F 1969 45-49 01:08:09:51
43 183 Alisa Bajic F 1969 45-49 01:09:05:24
44 205 Marta Talpai F 1976 40-44 01:09:44:73
45 220 Jasna Milosevic F 1978 40-44 01:12:01:76
46 231 Magdolna Katyanski F 1939 75+ 01:13:17:58
47 187 Maria Szasz F 1952 65-69 01:13:33:54
48 192 Erika Mikuska F 1966 50-54 01:23:23:41
49 101 Krisztina Satai F 1976 40-44 Kanjiza DN:S
50 102 Sarolta Fir F 1979 35-39 Senta DN:S
51 49 Noemi Bicskei F 2004 13-14 Kanjiza DN:S