ID je:110 Pregled prijavljenih igraća
15.Plivački Topolski maraton-9.Otvoreno masters prvenstvo Srbije SDMMPS-3.km-Bačka Topola 06.juL 2019.

KATEGORIJE - MUŠKI

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 43 Adam Muhi M 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža" 00:55:12:37
2 104 Krištof Bognar M 2008 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 01:05:35:41
1 30 ALEKSA DUDUKOVIC M 2005 13-14 Pk Feniks 00:44:43:33
1 62 Kornel Balog M 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža" 00:48:52:83
2 1 Balaž Balgo M 2004 15-16 Plivački klub " Kanjiža" 01:09:44:94
1 129 Vladimir Danko M 1996 19-24 Triatlon klub "Triogy Racing Team" 00:47:33:58
2 149 Tamás Kaszab M 1996 19-24 01:03:20:58
3 106 Mihailo Zarić M 1997 19-24 Atos Brcko 01:04:22:6
1 147
Laszlo Molnar Molnar M 1993 25-29 Szegedi Uszo Egylet 01:03:30:37
2 107 Željko Lazić M 1993 25-29 Atos Brcko 01:07:41:43
1 136 Haziz Gasi M 1981 35-39 PK MARATHON 00:55:32:69
1 150 Igor Omaljev M 1983 35-39
Swim star 00:53:39:62
2 124 Bojan Bozic M 1981 35-39
Swim star 00:53:43:41
1 119 Milan Jović M 1978 40-44 PK Polet 00:50:50:87
2 28 Vladimir Stepanov M 1976 40-44 SWIM STAR 01:10:02:83
3 55 SPIRO JOVOVIC M 1975 40-44 KDMP PESKARA 01:25:31:06
1 118 Zoltan Pavić M 1971 45-49 PK Polet 00:43:59:56
2 92 Sasa Vasic M 1970 45-49 PK MARATON BACKA TOPOLA 00:59:16:66
3 145 Dragan Popović M 1971 45-49 PK MARATON Bačka Topola 01:02:27:93
4 134 Goran Đukić M 1972 45-49 Peskara Zrenjanin 01:05:25:91
5 24 Luka Nikolic M 1971 45-49 PKMARATHON BACKA TOPOLA 01:14:28:66
1 82 Zoltan Kordovan M 1974 45-49
Plivački klub " Kanjiža " 01:13:14:93
1 128 Gábor Fürstner M 1967 50-54 01:06:05:37
2 91 Dragan Kerkez M 1965 50-54 PK Vračar 01:12:55:91
3 100 Nebojša Crnogorac M 1969 50-54 Spartak 01:20:40:43
4 114 Zoltán Bálint M 1965 50-54 01:27:25:43
5 142 Imre Kaszab M 1965 50-54 01:36:08:56
6 31 Aleksandar Andjelic M 1968 50-54 kdmp Peskara 01:41:56:91
1 79 Dragan Zivkovic M 1960 55-59 P.K. Marathon Backa Topola 00:52:16:33
2 143 Čaba Šanta M 1964 55-59 01:03:26:58
3 133 Зоран Зивлак M 1960 55-59 Триатлон клуб "Dynamic" 01:05:18:48
4 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 PK Marathon Backa Topola 01:11:33:16
5 113 Károly Molnár M 1964 55-59 01:13:01:83
1 47 Slobodan Božin M 1958 60-64 PK Spartak 01:03:41:80
1 10 SRĐAN STEFANOVIĆ M 1951 65-69 KDMP "PESKARA" 01:26:16:73
1 125 Mihajlo Pančić M 1948 70-74 01:25:41:83
1 45 Istvan Priboj M 1942 75-79 PK SPARTAK 01:12:26:93
1 127 Vukašin Rakić M 2009 do 10 Plivački klub " Kanjiža " 01:02:06:31
2 13 Abel Mesaroš M 2010 do 10 Plivački klub " Kanjiža " 01:16:52:41