ID je:16 Pregled prijavljenih igraća
14.Plivački Topolski maraton-8.Otvoreno masters prvenstvo Srbije-3.km-Bačka Topola 30.jun 2018.

KATEGORIJE - MUŠKI

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 43 Adam Muhi M 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža" 01:06:37:87 160
2 44 Bence Buranj M 2007 11-12 Pk Senta 01:06:37:87 155
3 63 David Đerđ M 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža" 01:13:15:30 140
1 30 Aleksa Duduković M 2005 13-14 PK Feniks Sombor 00:56:49:15 190
2 89 Tamas Fabian M 2004 13-14 Kanjiza 00:57:45:30 185
3 1 Balaž Balgo M 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža" 01:17:19:15 125
1 4 Borislav Fermanović M 2002 15-16 PK Spartak prozivka 00:48:32:12 200
2 62 Kornel Balog M 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža" 01:02:51:33 170
1 107 Stefan Zivanovic M 1986 30-34 Swimming Adventures 00:58:51:25
2 106 Darko Barović M 1985 30-34 DN:F
1 80 igor omaljev M 1983 35-39 swim star becej 01:00:03:55 175
2 111 Igor Mandic M 1979 35-39 Arena NS 01:10:07:90
1 42 TIVADAR ŠULC M 1976 40-44 PK VOJVODINA NOVI SAD 00:55:16:00 195
2 82 Zoltan Kordovan M 1974 40-44 Plivački klub " Kanjiža" 01:20:19:30 105
3 146 Aleksandar Zegarac M 1977 40-44 Triatlon klub Pozarevac DN:F
4 51 Dragan Mirkov M 1974 40-44 PK Proleter Zrenjanin DN:F
1 55 Spiro Jovovic M 1975 40-49 KDMP PESKARA 01:42:15:44 85
1 103 Zoltan Pavić M 1971 45-49 Polet Sombor 00:48:42:97
2 40 Igor Gaspar M 1973 45-49 Spuri SC 01:05:06:05 165
3 92 Saša Vasić M 1970 45-49 PK Marathon Bačka Topola 01:09:55:37 150
4 24 Luka Nikolić M 1971 45-49 PK Marathon Bačka Topola 01:28:43:50 100
1 104 Goran Zelić M 1968 50-54 Polet Sombor 00:57:00:90
2 65 Milan Milojević M 1966 50-54 KDMP"Peskara" 01:10:04:75 145
3 31 Aleksandar Anđelić M 1968 50-54 KDMP Peskara 01:52:37:47 80
1 79 Dragan Zivkovic M 1960 55-59 P K MARATHON Backa Topola 00:58:46:47 180
2 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 Pk Marathon 01:20:01:62 120
3 34 Pavle Sapun M 1963 55-59 PK Maraton Bačka Topola 01:20:15:12 110
1 47 Slobodan Božin M 1958 60-64 PK Spartak 01:14:38:72 135
1 90 Vojislav Mijić M 1953 65-69 Pk Šabački delfini 01:15:35:05 130
2 52 Mihalj Kučerka M 1952 65-69 PK Marathon 01:29:25:08 95
3 10 SRĐAN STEFANOVIĆ M 1951 65-69 KMDP "PESKARA" 01:39:46:30 90
1 105 Mihajlo Pančić M 1948 70-74 DN:F
1 45 Istvan  Priboj M 1942 75-79 SPARTAK / SUBOTICA 01:20:08:19 115