ID je:26 Pregled prijavljenih igraća
18.Plivački Dunavski maraton 3.km Apatin 08.07.2018.

KATEGORIJE - MUŠKI

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 53 Čongor Harmat M 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:56:01:89 155
2 43 Adam Muhi M 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:56:03:31 150
3 63 David Đerđ M 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 01:04:05:32 110
4 44 Bence Buranj M 2007 11-12 Pk Senza DN:S
1 12 Filip Zavišić M 2005 13-14 PK Spartak Subotica 00:46:13:31 195
2 30 Aleksa Dudukovic M 2005 13-14 pk Feniks 00:47:05:64 190
3 1 Balaž Balgo M 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 01:09:39:42 100
4 89 Tamas Fabian M 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " DN:S
1 4 Borislav Fermanovic M 2002 15-16 Spartak Prozivka 00:43:27:59 200
2 113 Bruno Tompa M 2002 15-16 Triatlon Tritim Osijek 00:54:31:17
3 62 Kornel Balog M 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža " 00:54:34:17 160
1 118 Aleksandar Djuricin M 1999 19-24 01:21:21:73
1 54 Stefan Sajko M 1989 25-29 Maraton Bačka Topola DN:S
1 51 Dragan Mirkov M 1974 40-44 pk proleter zrenjanin 00:47:08:14 185
2 38 Milan Jovic M 1978 40-44 pk Polet 00:48:18:06 180
3 42 TIVADAR ŠULC M 1976 40-44 PK VOJVODINA NOVI SAD 00:49:02:03 175
4 104 igoR ManDić M 1978 40-44 Arena 2015 00:59:20:96
5 37 M 1978 40-44 01:02:07:45 130
6 82 Zoltan Kordovan M 1974 40-44 Plivački klub " Kanjiža " 01:10:31:58 95
7 107 Vladimir Stepanov M 1976 40-44 01:10:35:69
8 103 Akoš Erdelji M 1978 40-44 Plivački klub " Kanjiža " 01:28:39:76
9 55 Spiro Jovovic M 1975 40-44 KDMP PESKARA 01:30:51:74 65
1 40 Igor Gašpar M 1973 45-49 Spuri SC 00:50:58:34 170
2 92 Sasa Vasic M 1970 45-49 Pk maraton backa topola 01:00:40:56 140
3 33 Dragan Popović M 1971 45-49 PK MARATHON Bačka Topola 01:02:52:23 120
4 81 Endre Hajdu M 1971 45-49 Plivački klub " Kanjiža " 01:02:59:65 115
5 117 Goran Djukic M 1972 45-49 Peskara 01:03:53:21
6 24 Luka Nikolić M 1971 45-49 PK Marathon B.Topola 01:15:17:42 75
1 110 Goran Zelic M 1968 50-54 pk Polet 00:50:02:78
2 65 Milan Milojević M 1966 50-54 KDMP"Peskara" 01:00:45:87 135
3 115 Zdenko Turniski M 1966 50-54 triatlon tri tim Osijek 01:06:17:51
4 31 Aleksandar Anđelić M 1968 50-54 KDMP Peskara 01:35:00:87 60
5 100 Boshko Iliev M 1965 50-54 individualac DN:S
1 106 István Sáthy M 1962 55-59 Spuri SC 00:47:18:89
2 79 Dragan Zivkovic M 1960 55-59 P.K. "MARATHON" Backa Topola 00:52:12:46 165
3 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 Maraton Backa Topola 01:11:29:87 85
4 34 Pavle Sapun M 1963 55-59 pk maraton Backa Topola 01:14:26:58 80
1 47 Slobodan Božin M 1958 60-64
PK Spartak 01:05:10:87 105
1 90 vojislav mijić M 1953 65-69 p.k. šabački delfini 01:02:35:14 125
2 10 SRĐAN STEFANOVIĆ M 1951 65-69 KMDP "PESKARA" 01:21:44:75 70
3 108 Bela Horvat M 1952 65-69 01:49:36:52
1 76 DEZSÖ MELKHUN M 1938 75+ " SENTES " 01:00:21:35 145
2 45 Istvan Priboj PRIBOJ M 1942 75+ SPATRAK 01:10:49:19 90
3 64 LÁSZLÓ ESZENYI M 1942 75+ CSONGRAD SENIOR 01:43:30:52 55