ID je:30 Pregled prijavljenih igraća
5.Plivački maraton VELEBIT 3.km Velebit kod Kanjiže 14.07.2018.

KATEGORIJE - MUŠKI

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 53 Čongor Harmat M 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:35:58:03 145
2 43 Adam Muhi M 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:41:10:92 125
3 63 David Đerđ M 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:42:22:13 110
1 19 Erik Pesti M 2004 13-14 Swimstar 00:27:34:37 195
2 12 Filip Zavišić M 2005 13-14 PK Spartak Subotica 00:28:51:85 190
3 89 Tamaš Fabian M 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:32:54:31 170
4 1 Balaž Balgo M 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:42:57:10 100
1 4 Borislav Fermanovic M 2002 15-16 Spartak 00:27:29:82 200
2 62 Kornel Balog M 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža " 00:34:49:60 155
1 220 Vuksin Pljevalica M 2000 17-18 DN:F
1 219 Zeljko Pejic Tukuljac M 1998 19-24 DN:F
1 22 Ivan Tešić M 1988 30-34 Plivački klub Užice 00:32:04:10 185
1 80 Igor Omaljev M 1983 35-39 00:35:47:13 150
2 223 Ivan Pivarcik M 1981 35-39 00:46:55:99
1 38 Milan Jovic M 1978 40-44 Polet 00:32:10:70 180
2 42 Tivadar Sulc M 1976 40-44 Vojvodina 00:32:37:13 175
3 37 M 1978 40-44 00:40:41:56 130
4 82 Zoltan Kordovan M 1974 40-44 Plivački klub " Kanjiža " 00:46:43:27 95
5 122 igoR Mandić M 1978 40-44 Arena2015 DN:S
1 40 Igor Gašpar M 1973 45-49 Spuri SC 00:33:31:35 165
2 33 Dragan Popović M 1971 45-49 PK MARATON Bačka Topola 00:39:00:64 140
3 81 Endre Hajdu M 1971 45-49 Plivački klub " Kanjiža " 00:41:59:17 115
4 217 Goran Djukic M 1972 45-49 Peskara Zr 00:42:58:35
5 115 Attila Tot M 1971 45-49 Szeged 00:51:21:81
1 227 Komar Lajos M 1965 50-54 00:31:59:67
2 65 Milan Milojević M 1966 50-54 KDMP"Peskara" 00:42:39:45 105
3 121 Károly Molnár M 1964 50-54 00:48:33:13
4 224 Dejan Kakonji M 1968 50-54 00:55:36:25
5 120 Zoltán Bálint M 1965 50-54 00:56:20:70
6 31 Аleksandar Anđelić M 1968 50-54 KDMP Peskara 01:00:22:52 65
1 79 Dragan Zivkovic M 1960 55-59 PK Marathon Backa Topola 00:33:49:31 160
2 94 Svetozar Đuričin M 1962 55-59 Marathon Bačka Topola 00:48:31:87 90
3 222 Teleki Djerdj M 1963 55-59 00:48:35:10
4 225 Aleksandar Malagurski M 1961 55-59 00:56:18:35
1 47 Slobodan Božin M 1958 60-64
PK Spatrak 00:41:51:13 120
1 10 SRĐAN STEFANOVIĆ M 1951 65-69 PESKARA 00:54:00:35 80
1 221 Mihajlo Pancic M 1948 70-74 00:53:04:95
1 76 Dezso Melkuhn M 1938 75+ Szeged 00:39:30:03 135
2 45 ISTVAN PRIBOJ M 1942 75+ SPARTAK 00:49:18:50 85
3 226 Istvan Adam M 1942 75+ 00:56:41:42
4 64 Laszlo Eszenyi M 1942 75+ Csongrad Senior 01:06:00:00 60
1 67 Viktor Muhi M 2010 do 10 Plivački klub " Kanjiža " 00:58:13:98 75
2 13 Abel Mesaros M 2010 do 10 Kanjiza 00:59:12:92 70