ID je:36 Pregled prijavljenih igraća
14.Plivački maraton Ada-Mol 4.km Mol-28.07.2018.

KATEGORIJE - MUŠKI

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 103 Aleksandar Nikolic M 2007 11-12 PK PLAVI TALAS 00:46:33:48
2 43 Adam Muhi M 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:46:34:38 165
3 53 Čongor Harmat M 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:47:01:11 160
4 63 David Đerđ M 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:49:40:14 135
5 113 UROS PETROV M 2007 11-12 00:57:57:37
1 19 Erik Pesti M 2004 13-14 Swim Star 00:39:43:87 200
2 30 ALEKSA DUDUKOVIC M 2005 13-14 PK FENIKS 00:42:09:78 190
3 89 Tamaš Fabian M 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:44:05:87 185
4 1 Balaž Balgo M 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:54:42:71 105
5 126 MILOS VLANIKOLIN M 2004 13-14 01:07:45:99
6 128 STEFAN STEVANOVIC M 2005 13-14 DN:F
1 104 Strahinja Ćulum M 2003 15-16 Novi Sad 00:37:23:14
2 62 Kornel Balog M 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža " 00:44:16:70 180
3 116 GABOR ISTENES M 2002 15-16 00:48:06:98
4 127 DAVOR ZIVKOVIC M 2003 15-16 01:07:50:84
1 132 MIKLOS TOLDI M 2000 17-18 00:47:48:90
2 115 GABOR ORCIK M 2001 17-18 00:51:11:30
1 118 MARKO JOCIC M 1990 25-29 00:57:01:30
1 22 Ivan Tešić M 1988 30-34 Plivački klub Užice 00:44:25:35 170
2 110 Bojan Jocić M 1987 30-34 00:55:51:47
1 130 JOVICA PEULIC M 1981 35-39 00:47:59:14
2 123 TIBOR SOKOLAI M 1980 35-39 01:12:52:96
1 51 Dragan Mirkov M 1974 40-44 PK proleter Zrenjanin 00:40:38:93 195
2 37 M 1978 40-44 00:48:44:14 150
3 82 Zoltan Kordovan M 1974 40-44 Plivački klub " Kanjiža " 00:53:58:16 115
4 111 Vladimir Stepanov M 1976 40-44 00:55:46:27
1 101 Balazs Vas M 1972 45-49 SZEDER SE 00:44:30:54
2 33 Dragan Popović M 1971 45-49 PK MARATON BAČKA TOPOLA 00:48:10:47 155
3 81 Endre Hajdú M 1971 45-49 PK Kanjiža 00:50:13:55 130
4 117 GORAN DJUKIC M 1972 45-49 00:50:39:52
5 102 Dusan Nikolic M 1971 45-49 Beograd 00:50:45:55
6 124 CABA CONKA M 1972 45-49 00:57:18:30
7 133 PETAR CAJKAS M 1973 45-49 00:58:02:35
1 119 LAJOS KOMAR M 1965 50-54 00:43:48:21
2 65 Milan Milojević M 1966 50-54 KDMP"Peskara" 00:49:11:71 140
3 109 Karoly Molnar M 1964 50-54 00:55:15:27
4 107 Zoltan Balint M 1965 50-54 01:01:07:02
5 31 Aleksandar Anđelić M 1968 50-54 KDMP Peskara 01:03:46:93 90
6 120 ZOLT KEREPESI M 1965 50-54 01:04:08:37
7 108 Imre Kaszab M 1966 50-54 01:07:26:37
1 79 Dragan Zivkovic M 1960 55-59 P K" Marathon" Backa Topola 00:44:19:70 175
2 112 Imre Gombos M 1963 55-59 Szeder se 00:50:07:52
3 129 ZORAN ZIVLAK M 1960 55-59 00:54:02:57
4 94 Svetozar Đuričin M 1962 55-59 PK Marathon Bač.Topola 00:56:15:05 100
1 47 Slobodan Božin M 1958 60-64 00:51:40:78 125
1 90 Vojislav Mijic M 1953 65-69 00:53:43:21 120
2 10 SRĐAN STEFANOVIĆ M 1951 65-69 KDMP PESKARA 01:01:20:87 95
1 45 Ištvan Priboj M 1942 75-79 Spartak 00:54:24:30 110
1 76 Dezső Melkuhn M 1938 80+ Szentes Delfin 00:49:03:78 145
1 122 TAMAS SOKOLAI M 2009 do 10 01:07:58:43