ID je:66 Pregled prijavljenih igraća
18.Plivački maraton na Tisi -Izazov 3.000.m Bečej 04.08.2018.god

KATEGORIJE - MUŠKI

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 150 Aleksandar Nikolic M 2007 11-12 PK PLAVI TALAS 00:41:14:57
2 43 Adam Muhi M 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:41:26:43 140
3 53 Čongor Harmat M 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:42:28:57 125
4 63 David Đerđ M 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:43:57:71 115
1 19 Erik Pešti M 2004 13-14 Swimstar 00:35:14:00 195
2 12 Filip Zavišić M 2005 13-14 PK Spartak Subotica 00:35:16:97 190
3 30 ALEKSA DUDUKOVIC M 2005 13-14 PK FENIKS 00:38:13:00 180
4 89 Tamaš Fabian M 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:39:42:28 155
5 1 Balaž Balgo M 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:49:54:96 90
1 4 Borislav Fermanovic M 2002 15-16 Spartak Prozivka 00:35:08:93 200
2 62 Kornel Balog M 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža " 00:40:30:93 145
1 171 Momir Slavnić M 2001 17-18 Becej 00:41:46:18
1 180 Robert Kormoš M 1996 19-24 Novi Becej 01:02:10:10
1 54 Stefan Sajko M 1989 25-29 Maraton Bačka Topola 00:38:30:25 175
2 166 Dejan Keljački M 1989 25-29 Becej 00:51:55:39
3 159 Nikola Marković M 1989 25-29 Individualac 00:52:04:81
4 152 Marko Jocić M 1990 25-29 DN:S
1 22 Ivan Tešić M 1988 30-34 Plivački klub Užice 00:39:28:78 160
2 87 Nikola Srdic M 1988 30-34 pk velika kikinda 00:39:57:97 150
3 179 Nikola Ilić M 1988 30-34 Čigota Zlatibor 00:43:54:46
4 160 Vladimir Markovic M 1987 30-34 TK Dynamic 00:44:25:86
5 151 Bojan Jocić M 1987 30-34 AK Becej 00:49:19:93
1 80 Igor Omaljev M 1983 35-39 Swimstar 00:41:32:28 135
2 174 Bojan Božić M 1981 35-39 Becej 00:43:08:32
3 163 Nikola Čepić M 1979 35-39 Peskara 00:47:47:75
4 158 Miodrag Filipović M 1982 35-39 00:50:08:96
1 51 Dragan Mirkov M 1974 40-44 ПК Пролетер Зрењанин 00:36:02:22 185
2 156 Aleksandar Zegarac M 1977 40-44 00:40:35:50
3 37 Ervin Birman M 1978 40-44 Subotica 00:43:16:25 120
4 155 Vladimir Stepanov M 1976 40-44 00:46:16:31
5 82 Zoltan Kordovan M 1974 40-44 Plivački klub " Kanjiža " 00:47:59:11 100
6 164 Marko Papović M 1978 40-44 Peskara 00:52:13:28
7 55 Špiro Jovović M 1975 40-44 KDPM Peskara 00:53:20:10 75
1 40 Igor Gaspar M 1973 45-49 Spuri SC 00:39:10:00 170
2 92 Sasa Vasic M 1970 45-49 Pk maraton Backa topola 00:41:49:11 130
3 81 Endre Hajdú M 1971 45-49 PK Kanjiza 00:44:41:39 110
4 154 Dusan Nikolic M 1971 45-49 Beograd 00:45:32:28
5 172 Goran Đukić M 1972 45-49 Peskara 00:46:07:53
6 184 Atila Tot M 1971 45-49 Szeged 00:49:26:68
7 24 Luka Nikolić M 1971 45-49 00:50:05:36 85
8 178 Petar Čajkaš M 1973 45-49 00:50:13:93
9 169 Žarko Fermanovic M 1973 45-49 Subotica 01:02:00:00
10 170 Slobodan Petrićević M 1971 45-49 Becej DN:F
1 157 Dragan Kerkez M 1965 50-54 Laura cosmetics 00:51:31:36
2 186 Zoltan Balint M 1965 50-54 Szeged 00:54:21:84
3 185 Imre Kasab M 1966 50-54 Szeged 00:55:49:70
4 31 Aleksandar Anđelić M 1968 50-54 kdmp Peskara 00:57:02:12 65
1 79 Dragan Zivkovic M 1960 55-59 PK "Marathon" B. Topola 00:39:14:90 165
2 173 Laslo Horvat M 1961 55-59 Becej 00:45:25:18
3 94 Svetozar Đuričin M 1962 55-59 Maraton Backa Topola 00:50:27:53 80
4 34 PAVLE SAPUN M 1963 55-59 MARATHON BACKA TOPOLA DN:S
1 47 Slobodan Božin M 1958 60-64 spartak 00:45:53:25 105
2 175 Antal Sunđi M 1954 60-64 Becej 00:53:30:15
1 10 SRĐAN STEFANOVIĆ M 1951 65-69 KMDP PESKARA 00:56:29:59 70
2 176 Stevan Vasiljev M 1950 65-69 Becej 01:04:50:48
1 45 ISTVAN PRIBOJ M 1942 75+ SPARTAK 00:48:13:11 95
2 64 Laslo Esenji M 1942 75+ Čongrad 00:58:30:23 60