ID je:82 Pregled prijavljenih igraća
24. Plivački maraton Sremska Mitrovica 2.000 m 18.08.2018.

KATEGORIJE - MUŠKI

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 43 Adam Muhi M 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:21:37:81 185
2 53 Čongor Harmat M 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:21:37:93 180
3 101 Aleksandar Nikolic M 2007 11-12 PK Plavi Talas 00:22:11:99
4 63 David Đerđ M 2006 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:22:37:27 165
5 121 LUKA PRIJIĆ M 2007 11-12 00:25:49:58
6 113 NIKOLA NIKOLIĆ M 2006 11-12 DN:S
1 89 Tamaš Fabian M 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:20:00:65 200
2 1 Balaž Balgo M 2004 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:24:55:30 160
1 62 Kornel Balog M 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža " 00:20:15:74 195
2 117 JOVAN JOVIĆ M 2002 15-16 SREM 00:21:56:52
1 116 ILIJA PAJKANOVIĆ M 2001 17-18 SREM 00:22:16:65
1 107 Aleksandar Veselinović M 1996 19-24 PK "Delfin Šabac" 00:21:34:21
2 126 ENIS BEHAROVIĆ M 1996 19-24 00:26:21:68
3 125 ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ M 1997 19-24 SREM 00:28:49:58
1 54 Stefan Sajko M 1989 25-29 marathon DN:S
1 122 ATILA BERETKA M 1985 30-34 00:21:23:27
2 105 Srđan Župunski M 1984 30-34 00:21:39:52
3 106 Stefan Živanović M 1986 30-34 Swimming Adventures DN:S
4 108 Ivan Popovic M 1985 30-34 DN:S
1 82 Zoltan Kordovan M 1974 40-44 Plivački klub " Kanjiža " 00:26:25:65 145
2 127 DANKO RISTIĆ M 1974 40-44 SREM 00:33:58:52
3 109 Danko Ristić M 1974 40-44 DN:S
1 40 Igor Gaspar M 1973 45-49 Spuri SC 00:20:22:37 190
2 33 Dragan Popović M 1971 45-49 PK Marathon 00:22:25:87 175
3 92 Sasa Vasic M 1970 45-49 PK Maraton Backa Topola 00:22:34:49 170
4 100 Dusan Nikolic M 1971 45-49 00:24:20:71
5 24 Luka Nikolić M 1971 45-49 PK Marathon Backa Topola 00:27:26:80 130
6 103 Vladimir Ilić M 1971 45-49 PK "Delfin" 00:27:27:40
7 81 Endre Hajdú M 1971 45-49 PK Kanjiza DN:S
1 124 VLADAN TRIFUNOVIĆ M 1966 50-54 SREM 00:24:46:68
1 112 RADISLAV VASIĆ M 1962 55-59 00:32:10:68
1 47 Slobodan Božin M 1958 60-64 PK Spartak 00:25:00:62 155
2 114 DRAGOJLO MILANOVIC M 1957 60-64 00:28:05:52
1 118 DRAGAN ČUDIĆ M 1953 65-69 SREM 00:25:13:68
1 45 ISTVAN PRIBOJ M 1942 75+ SPARTAK - Subotica 00:26:24:71 150
2 104 Imre Poth M 1937 75+ Spartak Subotica 00:32:07:43
1 119 UROŠ GMIJOVIĆ M 2008 do 10 00:25:50:78
2 13 Abel Mesaroš M 2010 do 10 Plivački klub " Kanjiža " 00:27:15:11 140
3 67 Viktor Muhi M 2010 do 10 Plivački klub " Kanjiža " 00:27:25:93 135