ID je:76 Pregled prijavljenih igraća
37. Kanjiža Running & Swimming Festivala plivanje 3.000.m 11.08.2018.

KATEGORIJE - ŽENE

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 16 Reka Varga F 2007 11-12 Becej 00:45:40:73 195
2 2 Evelin Balgo F 2006 11-12 Kanjiza 00:53:58:24 180
3 29 Reka Magoši F 2007 11-12 Kanjiza 00:54:06:39 175
4 228 Emma Eshius F 2006 11-12 00:55:40:18
5 159 Gabriela Ordog F 2007 11-12 Becej 00:58:23:74
1 91 Petra Cajkas F 2004 13-14 00:44:44:78 200
2 196 Lea Belec F 2005 13-14 00:49:56:87
3 49 Noemi Bičkei F 2004 13-14 Kanjiza 00:53:55:92 185
4 160 Timea Ordog F 2005 13-14 Becej 00:56:48:37
5 49 Noemi Bicskei F 2004 13-14 Kanjiza DN:S
1 18 Anna Fejos F 2002 15-16 Kanjiza 00:52:03:16
2 8 Dorina Demus F 2003 15-16 Kanjiza 00:58:22:69 165
1 174 Hanga Fekete F 1997 19-24 00:47:02:81
2 23 Adel Tandi F 1999 19-24 Kanjiza 00:49:07:38 190
3 141 Hajnalka Pamer F 1994 19-24 Ada 00:51:29:87
4 221 Julia Eros F 1996 19-24 00:58:58:96
5 154 Nora Mihalek F 1995 19-24 Ada 00:59:24:76
1 185 Boglarka Rudics F 1991 25-29 00:49:16:75
2 176 Rita Provits F 1991 25-29 Kanjiza 00:54:51:32
3 222 Branislava Djuricin F 1990 25-29 01:01:12:45
4 190 Noemi Sordje F 1991 25-29 01:04:12:34
1 216 Judit Kaszas F 1987 30-34 00:55:05:87
1 129 Jelena Stošić F 1981 35-39 Novi Beograd 00:55:51:78
2 103 Ana Grčić F 1980 35-39 Kanjiza 01:02:03:87
3 145 Anita Gyorgy F 1980 35-39 Novi Kneževac 01:07:19:83
4 144 Izabela Mesaros F 1980 35-39 Kanjiza 01:07:25:93
5 102 Sarolta Fir F 1979 35-39 Senta DN:S
1 139 Anita Borbely F 1978 40-44 Dunaujvaros 00:49:30:71
2 169 Ildiko Fabo F 1975 40-44 00:56:11:27
3 138 Agneš Varnju F 1977 40-44 Bečej 00:57:29:36
4 200 Jelena Halas F 1978 40-44 00:57:33:84
5 203 IIldiko Horvat Babinski F 1978 40-44 01:00:05:47
6 118 Biljana Blažić F 1976 40-44 Subotica 01:02:14:36
7 229 Agnes Czerna F 1974 40-44 01:05:01:73
8 205 Marta Talpai F 1976 40-44 01:09:44:73
9 220 Jasna Milosevic F 1978 40-44 01:12:01:76
10 101 Krisztina Satai F 1976 40-44 Kanjiza DN:S
1 217 Karolina Eros F 1970 45-49 01:00:03:69
2 204 Andrea Pentek F 1969 45-49 01:08:09:51
3 183 Alisa Bajic F 1969 45-49 01:09:05:24
1 153 Zsuzsanna Rudics F 1968 50-54 Senta 00:54:54:16
2 136 Žužana Tot Šoti F 1965 50-54 Horgoš 01:00:19:34
3 158 Aniko Herendi F 1964 50-54 Tata 01:01:19:68
4 192 Erika Mikuska F 1966 50-54 01:23:23:41
1 27 Ana Vukićević F 1960 55-59 Subotica 00:59:55:24 160
2 188 Maria Zokob F 1959 55-59 01:06:20:84
3 59 Marta Seregi F 1959 55-59 Kanjiza 01:07:21:84 155
4 60 Anna Palasti F 1960 55-59 Csongrad 01:07:30:85 150
1 57 Etelka Mesaroš F 1957 60-64 Kanjiza 00:58:07:69 170
1 187 Maria Szasz F 1952 65-69 01:13:33:54
1 231 Magdolna Katyanski F 1939 75+ 01:13:17:58