RB STARTNI BR. IME PREZIME POL KLUB REZULTAT KATEGORIJA
3 51 Dragan Mirkov M PK Proleter 00:48:24:06 40-44
1 100 Nedeljko Dabović M SK Tribe 01:04:57:00 35-39
34 21 Aniko Jablan F PK MARATHON Backa Topola 01:13:56:50 50-54
35 19 ERIK PESTI M PK SWIM STAR 00:46:31:83 13-14
2 101 Christos Doukas M 01:32:59:50 40-44
8 57 Etelka Mesaroš F Plivački klub " Kanjiža" 01:23:12:65 60-64
7 66 Mirna Vidaković F Spartak 01:00:48:00 40-44
5 79 Dragan Zivkovic M P K Marathon Backa Topola 00:51:32:18 55-59
6 27 Ana Vukičević F PK Spartak Subotica 01:25:20:00 55-59
9 40 Igor Gaspar M Spuri SC 00:50:42:39 45-49
4 103 Sara Petrović F Plivački klub "LA Kolubara" Lazarevac DN:F 13-14
36 24 Luka Nikolic M PK Marathon 01:17:42:00 45-49
10 95 Slađana Tomić Gostojić F P.K. Proleter Zrenjanin 01:13:53:20 50-54
11 10 SRĐAN STEFANOVIĆ M "PESKARA" 01:30:41:54 65-69
12 104 Milutin Petković M TK Tamiš DN:F 55-59
13 105 Dragan Todorović M 01:12:33:67 40-44
14 62 Kornel Balog M Plivački klub " Kanjiža " 00:58:14:00 15-16
15 89 Tamaš Fabian M Plivački klub " Kanjiža " 00:52:47:39 13-14
16 53 Čongor Harmat M Plivački klub " Kanjiža " 00:58:56:36 11-12
17 85 Barbara Roža F Plivački klub " Kanjiža " DN:F 15-16
18 43 Adam Muhi M Plivački klub " Kanjiža " 01:04:54:00 11-12
19 2 Evelin Balgo F Plivački klub " Kanjiža " 01:13:58:55 11-12
20 49 Noemi Bičkei F Plivački klub " Kanjiža " DN:F 13-14
21 82 Zoltan Kordovan M Plivački klub " Kanjiža " 01:13:55:30 40-44
22 180 Ana Feješ F Plivački klub " Kanjiža " DN:F 15-16
27 17 Noemi Priboj F 01:00:41:00 25-29
23 107 Akoš Erdelji M Plivački klub " Kanjiža " DN:F 40-44
24 12 Filip Zavišić M PK Spartak Subotica 00:46:08:35 13-14
25 22 Ivan Tešić M Plivački klub Užice 00:50:47:50 30-34
26 92 Sasa Vasic M Marathon Bačka Topola 01:00:38:00 45-49
28 91 Petra Čajkaš F Spartak Prozivka 00:46:26:76 13-14
29 33 Dragan Popović M PK Maraton Bačka Topola 01:01:07:00 45-49
31 47 Slobodan Božin M PK Spartak 01:07:45:90 60-64
30 26 Karolina Hasnoši Tot F Marathon Bačka Topola 00:54:28:90 15-16
37 4 Borislav Fermanovic M PK Spartak Prozivka 00:43:28:50 15-16
33 65 Milan Milojević M KDMP"Peskara" 01:00:39:00 50-54
32 42 TIVADAR ŠULC M PK VOJVODINA NOVI SAD 00:50:07:80 40-44
38 96 Jovana Jecanski F PK SWIM STAR BECEJ 00:43:28:73 15-16
39 90 Vojislav Mijic M PK ŠABAČKI DELFINI 01:03:17:60 65-69
40 11 Bojana Fermanovic F PK SPARTAK-PROZIVKA 00:57:56:00 13-14
0 204 Dimitrije Jovanovic M 01:27:35:00 60-64
0 45 Istvan Priboj M PK SPARTAK 01:13:26:73 75+
0 76 Deze Melkun M SENTES MADJARSKA 00:56:50:00 75+
0 110 SILVIA SINKA F SEGED Madjarska 01:07:11:00 45-49
0 111 Lajos Komar M SEGED MADJARSKA 00:49:40:27 50-54
0 94 Svetozar Djuricin M PK MARATHON 01:20:16:00 55-59
0 80 Igor Omaljev M PK SWIM STAR 00:54:20:42 35-39
Takmičari označeni crvenom bojom nisu potvrdili registraciju putem e-maila!!