ID je:164 Pregled prijavljenih igraća
15.Otvoreno prvenstvo Srbije SDMMPS u plivanju na otvorenim vodama-5.km-Bačka Topola 03.jul 2021.

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 80 Nikola Ratkov M 1999 20-24 Radnicki 1969 00:55:11:00
2 9 Tamaš Farkaš M 1995 25-29 PK Marathon 00:55:11:03
3 85 Nemanja Zivkovic M 2003 18-19 Radnicki 1969 00:55:18:00
4 150 Kristijan Stojanovski M 2004 16-17 MKD 00:58:26:00
5 54 Maša Cvetković F 2007 14-15 Valis 01:01:37:97 250
6 16 REKA Varga F 2007 14-15 Swim Star 01:01:38:00 243,75
7 4 Borislav Fermanović M 2002 18-19 Spartak Prozivka 01:01:45:00
8 100 Mihailo Vujanac M 2007 14-15 Radnicki 1969 01:01:59:48
9 20 Marija Stanic F 2003 18-19 PK VOJVODINA 01:02:04:00 237,50
10 53 Stefan Nićin M 2006 14-15 SwimStarBečej 01:02:06:72
11 73 Nađa Lazarević F 2004 16-17 Valis 01:02:11:00 231,25
12 200 Jovana Đurić F 1999 20-24 PK “Spartak” Subotica 01:03:02:00
13 7 DIVNA ŠIMŠIĆ F 2005 16-17 01:03:04:00 225
14 203 Andrea Davidović F 2007 14-15 Plivački klub "Arena 2015" 01:05:10:93
15 23 Lara Šulc F 2005 16-17 PK VOJVODINA 01:07:03:00 218,75
16 30 ALEKSA DUDUKOVIC M 2005 16-17 SSK POLET 01:08:09:00
17 205 Nebojša Grgić M 2006 14-15 PK Novi Sad 01:08:10:20
18 101 Sara Petrović F 2005 16-17 Beogradski plivacki klub 01:08:33:03 212,5
19 99 Tamara Stanic F 2007 14-15 PK VOJVODINA 01:09:32:00 206,25
20 42 Tivadar Šulc M 1976 45-49 PK VOJVODINA NOVI SAD 01:13:31:90 01133190
21 18 Vukašin Jovović M 2007 14-15 PK Novi Sad 01:13:55:25
22 208 Anastasija Miljanic F 2008 12-13 01:13:55:50
23 38 Milan Jović M 1978 40-44 Pk Polet Sombor 01:16:26:82
24 68 Timea Erdeg F 2005 16-17 Swim Star 01:18:09:03 200
25 51 Dragan Mirkov M 1974 45-49 PK Proleter 01:20:00:72
26 92 Sasa  Vasic M 1970 50-54 PK MARATHON 01:20:03:11
27 98 DANICA ŠIMŠIĆ F 2003 18-19 01:21:24:82 193,75
28 62 Kornel Balog M 2003 18-19 PK Kanjiža 01:22:36:75
29 11 Bojana Fermanović F 2005 16-17 Spartak Prozivka 01:22:55:00 187,50
30 6 Vukašin Rakić M 2009 12-13 PK Kanjiža 01:28:17:50
31 72 Patrik Koso M 2007 14-15 Sportsko udruzenj ,,Sark" 01:29:34:68
32 87 Kristian Kovac M 2009 12-13 Sportsko udruzenj ,,Sark" 01:37:24:03
33 36 Julia Tomin F 2009 12-13 Sportsko udruzenj ,,Sark" 01:37:27:57 181,25
34 14 Enis Beharovic M 1996 25-29 Sportsko udruzenj ,,Sark" 01:37:39:57
35 65 Milan Milojević M 1966 55-59 KDMP"Peskara" 01:38:48:57
36 206 ALEKSANDAR GLAVONJIC M 1978 40-44 01:39:26:75
37 209 Goran Djukic M 1972 45-49 Peskara Zr 01:40:31:22
38 47 SLOBODAN BOŽIN M 1958 60-64 PK SPARTAK 01:41:19:65
39 56 Akos Pispek M 2011 10-11 Sportsko udruzenj ,,Sark" 01:42:00:75
40 81 Endre Hajdú M 1971 50-54 PK Kanjiža 01:45:59:32
41 97 Ana Kovac F 2005 16-17 Sportsko udruzenj ,,Sark" 01:50:25:22 175
42 24 Luka Nikolic M 1971 50-54 TRIJUMPH 02:04:45:55
43 202 LI XU M 1952 65-69 02:17:37:01
44 50 Uros Gmijovic M 2008 12-13 Sportsko udruzenj ,,Sark" DN:F
45 25 Kristina Čabi F 2006 14-15 PK Senta DN:F