ID je:167 Pregled prijavljenih igraća
17.Plivački Topolski maraton-11.Otvoreno masters prvenstvo Srbije SDMMPS-3.km-Bačka Topola 03.jul 2021.

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 303 Zoltan Pavić M 1971 50-54 Pk Polet Sombor 00:44:52:76
2 16 Reka Varga F 2007 14-15 Swim Star 00:45:03:96 200
3 307 Mitar Sarkovic M 2005 16-17 Radnicki 1969 00:45:07:49
4 318 Vidoje Putić M 2006 14-15 Plivački klub "Arena 2015" 00:45:10:56
5 31 Marko Lončarski M 2007 14-15 Becej 00:45:29:91
6 310 Jovana Srdanov F 2009 12-13 Swim Star Becej 00:45:30:22
7 32 Mihailo Lukić M 2008 12-13 Swimstar 00:46:44:00
8 48 Milorad Jakšić M 1990 30-34 00:48:30:20
9 315 Lena Drk F 2007 14-15 Plivački klub "Arena 2015" 00:48:38:35
10 43 Adam Muhi M 2007 14-15 PK Kanjiža 00:49:51:15
11 35 Vanja Stepanov M 2009 12-13 Swim Star bečej 00:50:15:71
12 34 Goran Zelić M 1968 50-54 Pk Polet Sombor 00:52:51:76
13 314 Relja Kostić M 2007 14-15 Plivački klub "Arena 2015" 00:52:56:65
14 312 Stefan Blagojević M 2005 16-17 Plivački klub "Arena 2015" 00:53:17:21
15 68 Timea Erdeg F 2005 16-17 Swim Star 00:53:30:81 195
16 317 Anđela Vaš F 2006 14-15 Plivački klub "Arena 2015" 00:54:39:42
17 313 Blagoje Blagojević M 2008 12-13 Plivački klub "Arena 2015" 00:54:40:17
18 322 Haziz Gasi M 1981 40-44 Marathon Backa Topola 00:58:20:87
19 316 Staša Drk F 2009 12-13 Plivački klub "Arena 2015" 00:59:59:72
20 5 Branko Tepšić M 1983 35-39 SSK Polet Sombor 01:00:12:87
21 40 Igor Gaspar M 1973 45-49 Spirit SC 01:00:30:53
22 66 Mirna Vidaković F 1976 45-49 PK Spartak 01:01:43:90 190
23 323 Zoltan Kakonji M 1978 40-44 Subotica 01:01:58:20
24 12 Gabor Domonkos M 1999 20-24 Shark Kanjiza 01:02:10:15
25 67 Viktor Muhi M 2010 10-11 PK Kanjiža 01:02:48:10
26 301 Sanja Ižipac F 1977 40-44 01:03:55:58
27 37 Capa Buckai M 1978 40-44 Spartak 01:04:06:34
28 29 Reka Magoši F 2007 14-15 PK Kanjiža 01:04:21:24 185
29 302 Bojana Đukić F 1992 25-29 PK Spartak 01:05:20:17
30 15 Ervin Beharovic M 1999 20-24 Shark Kanjiza 01:06:23:07
31 321 Elemer Priboj M 1964 55-59 Spartak Subotica 01:10:04:10
32 33 Dragan Popović M 1971 50-54 PK Maraton B. Topola 01:10:22:38
33 82 Zoltan Kordovan M 1974 45-49 PK Kanjiža 01:10:30:03
34 105 Čila Bognar F 1998 20-24 PK Kanjiža 01:11:08:27 180
35 28 Vladimir Stepanov M 1976 45-49 Swim Star bečej 01:11:37:30
36 45 ISTVAN PRIBOJ M 1942 75-79 SPARTAK SUBOTICA 01:12:12:77
37 21 Aniko Jablan F 1967 50-54 PK Maraton B. Topola 01:12:28:97 175
38 90 VOJISLAV MIJIC M 1953 65-69 P.K. ŠABAČKI DELFINI 01:13:49:97
39 95 Slađana Tomić Gostojić F 1968 50-54 P. K. Proleter 01:14:31:04 170
40 304 Aleksandra Samsa F 1986 35-39 01:15:13:75
41 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 pk marathon 01:15:49:79
42 91 Kornel Mesaros M 1984 35-39 Sportsko udruzenje ,, Sark" 01:16:40:10
43 93 Milan Vladisavljevic M 1985 35-39 01:20:51:22
44 306 Marta Talpai F 1976 45-49 Spartak Subotica 01:23:39:10
45 55 Spiro Jovovic M 1975 45-49 KDMP PESKARA 01:23:55:20
46 78 Stefan Cokic M 1998 20-24 01:24:23:35
47 308 Mihajlo Pancic M 1948 70-74 Subotica 01:34:29:00
48 59 Márta Sőregi F 1959 60-64 PK Kanjiža 01:48:43:28 165
49 311 Eva Šoltiš F 1952 65-69 PK Marathon 02:08:30:00
50 89 Petar Popović M 1992 25-29 DN:F
51 309 Вишња Јовановић F 1972 45-49 Три делфина DN:F