ID je:168 Pregled prijavljenih igraća
6.Plivački maraton VELEBIT 2.km,Velebit kod Kanjiže 10.07.2021.god

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 31 Marko Lončarski M 2007 14-15 Swim Star 00:27:58:95
2 204 Lena Drk F 2007 14-15 PK "Arena 2015" 00:28:28:38
3 48 Milorad Jakšić M 1990 30-34 P.K. ,,Vojvodina" 00:28:50:70
4 25 Kristina Čabi F 2006 14-15 PK Senta 00:29:23:59 200
5 68 Timea Erdeg F 2005 16-17 Swim Star 00:29:35:20 195
6 221 Igor Omaljev M 1983 35-39 Swim Star Becej 00:33:54:84
7 15 Ervin Beharovic M 1999 20-24 Sportsko udruženje,, SARK' 00:35:07:80
8 205 Staša Drk F 2009 12-13 PK "Arena 2015" 00:35:10:86
9 12 Gabor Domonkos M 1999 20-24 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:35:32:78
10 63 David Djerdj M 2006 14-15 Pk Kanjiza 00:35:52:31
11 76 Dezso Melkhun M 1938 81+ 00:36:32:06
12 201 Sanja Ižipac F 1977 40-44 Spartak 00:37:17:03
13 212 Caba Pilisi M 2007 14-15 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:38:02:76
14 13 Luca Dluhi F 2007 14-15 Sportsko udruženje,, SARK' 00:38:04:13 190
15 17 Noemi Priboj Marcikić F 1990 30-34 Spartak 00:38:09:78 185
16 49 Mark Cukor M 2003 18-19 PK Kanjiža 00:38:25:73
17 33 Dragan Popovic M 1971 50-54 PK Marathon Backa Topola 00:39:21:38
18 215 Lenard Sič M 2009 12-13 PK Kanjiža 00:40:16:88
19 81 Endre Hajdú M 1971 50-54 00:40:45:38
20 10 Žofia Piliši F 2011 10-11 Piliši 00:40:59:28 180
21 90 VOJISLAV MIJIĆ M 1953 65-69 P.K. ŠABAČKI DELFINI 00:41:17:35
22 82 Zoltan Kordovan M 1974 45-49 PK Kanjiža 00:41:17:48
23 222 Zivko Veljkovic M 1962 55-59 Sabacki delfini 00:41:44:41
24 45 ISTVAN PRIBOJ M 1942 75-80 PK SPARTAK 00:41:47:34
25 105 Čila Bognar F 1998 20-24 PK Kanjiža 00:42:00:38 175
26 8 Jovana Nedeljkov F 2009 12-13 PK Kanjiža 00:42:44:88 170
27 217 Oliver Sič M 2011 10-11 PK Kanjiža 00:43:11:06
28 211 Nikola Čepić M 1979 40-44 KDMP Peskara 00:43:25:78
29 207 Greta Hajas F 2007 14-15 Sportsko udruženje,, Sark' 00:43:26:41
30 91 Kornel Mesaros M 1984 35-39 Sportsko udruženje,, Sark' 00:43:26:41
31 97 Ana Kovac F 2005 16-17 Sportsko udruženje,, SARK' 00:43:26:41 160
32 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 Pk Marathon 00:44:05:38
33 21 Aniko Jablan F 1967 50-54 PK Maraton BT 00:45:27:86 155
34 220 Marta Talpai F 1976 45-49 PK. Spartak 00:48:10:20
35 57 Etelka Mészáros F 1957 60-64 PK Kanjiža 00:48:22:23 150
36 216 Aron Sulomar M 2008 12-13 PK Kanjiža 00:50:13:31
37 203 Aleksandar Malagurski M 1961 60-64 Ark Tron subotica 00:53:23:38
38 202 Ištvan Adam M 1942 75-80 Plivački klub Kanjiža 00:57:39:88
39 206 Jelena Radić Drk F 1977 40-44 PK "Arena 2015" 01:02:40:09
40 213 Anna Palasti F 1960 60-64 01:08:25:30
41 218 Barbara Piliši F 2009 12-13 Piliši DN:S