ID je:176 Pregled prijavljenih igraća
1.Medjunarodni plivački maraton jezero Manjača ,BiH 25.07.2021.god

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 9 Tamaš Farkaš M 1995 25-29 PK Marathon 00:31:48:55
2 80 Nikola Ratkov M 1999 20-24 PK Radnicki 1969 00:32:07:10
3 4 Borislav Fermanovic M 2002 18-19 Spartak Prozivka 00:35:26:40
4 119 ALEKSA DABIC M 2003 18-19 PK OLYMP 00:36:57:37
5 122 KOSTA MILOSAVIC M 2003 18-19 PK OLYMP 00:37:11:75
6 23 LARA ŠULC F 2005 16-17 PK VOJVODINA 00:37:28:79 200
7 121 BORIS SARIC M 2003 18-19 PK OLYMP 00:37:45:20
8 30 ALEKSA DUDUKOVIC M 2005 16-17 SSK POLET 00:37:50:10
9 99 Tamara Stanic F 2007 14-15 PK VOJVODINA 00:38:31:22 195
10 118 SERGEJ TRBOJEVIC M 2006 14-15 PK OLYMP 00:39:30:10
11 129 Aleksandra ZEKANOVIC F 2005 16-17 PK OLYMP 00:39:30:10
12 136 Tea Guduras F 2006 14-15 22 April Banja Luka 00:39:50:10
13 128 MARIA LJUBOJEVIC F 2006 14-15 PK OLYMP 00:40:11:20
14 43 Adam Muhi M 2007 14-15 PK Kanjiza 00:41:30:15
15 101 Sara Petrović F 2005 16-17 Beogradski Plivacki Klub 00:41:57:97 190
16 42 TIVADAR ŠULC M 1976 45-49 PK VOJVODINA 00:42:38:50
17 68 Timea Erdeg F 2005 16-17 SWIM STAR 00:42:43:83 185
18 126 VANJA KVOCKA M 2009 12-13 PK OLYMP 00:43:15:37
19 124 DANILO PUTNIK M 2006 14-15 PK OLYMP 00:43:48:40
20 131 VUKASIN DJERMANOVIC M 2006 14-15 PK OLYMP 00:44:12:79
21 62 Kornel Balog M 2003 18-19 PK Kanjiža 00:44:23:47
22 22 Ivan Tešić M 1988 30-34 Užice 00:44:31:33
23 138 Milos Raca M 2004 16-17 Olimp Banja Luka 00:44:38:58
24 11 Bojana Fermanovic F 2005 16-17 Spartak Prozivka 00:45:10:15 180
25 115 SRDJAN BANDA M 2008 12-13 SSK POLET 00:45:50:10
26 123 ANDREJ COLIC M 2007 14-15 PK OLYMP 00:46:00:19
27 137 Nikolina Tubic F 1999 19-24 22 April Banja Luka 00:46:27:25
28 132 LAZAR JAKOVLJEVIC M 2009 12-13 PK OLYMP 00:47:35:19
29 92 Sasa Vasic Vasic M 1970 50-54 00:47:36:75
30 27 Milan Zmavc M 1964 55-59 Novo Mesto Slovenija 00:49:34:37
31 114 Snježana Sarajkić F 1977 40-44 Triumph 00:49:55:10
32 67 Viktor Muhi M 2010 10-11 PK Kanjiza 00:50:09:97
33 63 David Đerđ M 2006 14-15 PK Kanjiža 00:51:23:87
34 130 ANASTASIJA TEPIC F 2007 14-15 PK OLYMP 00:53:11:08
35 134 MILOS VEJNOVIC M 1985 35-39 RMC TRIATLON KLUB 00:54:02:75
36 65 Milan Milojević M 1966 55-59 KDMP"Peskara" 00:54:09:30
37 142 Mladen Ceko M 1980 40-44 Olimp 00:54:39:37
38 37 Buckai Capa M 1978 40-44 Pk Spartak Subotica 00:57:17:69
39 47 SLOBODAN BOŽIN M 1958 60-64 Spartak Subotica 00:58:31:69
40 33 Dragan Popović M 1971 50-54 PK MARATON BT 00:58:45:90
41 45 ISTVAN PRIBOJ M 1942 75-80 SPARTAK SUBOTICA 01:00:55:62
42 81 Endre Hajdú M 1971 50-54 PK Kanjiža 01:01:24:58
43 113 Nikola Čepić M 1979 40-44 KDMP Peskara 01:03:31:62
44 21 Aniko Jablan F 1967 50-54 PK MARATON BT 01:04:31:94 175
45 24 Luka Nikolić M 1971 50-54 TRIUMPH 01:06:02:83
46 78 Stefan Cokic M 1998 20-24 01:07:59:08
47 55 Špiro Jovović M 1975 45-49 KDMP PESKARA 01:09:47:00
48 116 BOSHKO ILIEV M 1965 55-59 Tikveshki Delfin 01:10:00:47
49 141 Mirko Mamic M 1996 25-29 PK Borac 01:20:31:22
50 131 Aleksandar Andjelic M 1968 50-54 kdmp Peskara 01:48:00:00
51 140 Bozo Karic M 1987 30-34 Travnik 01:49:00:00
52 1 Aleksandra Durkovic F 1973 45-49 Mornar 01:50:00:00 170
53 203 Zlatko Glišić M 1961 60-64 KDMP"Peskara" DN:F
54 125 NIKOLA MILOSAVIC M 2006 14-15 PK OLYMP DN:F
55 127 ALEKSEJ COLIC M 2010 10-11 PK OLYMP DN:F
56 139 Zarko Fermanovic M 1973 45-49 Subotica DN:F
57 143 Ilija Vesnovic M 1978 40-44 Banja Luka DN:F