ID je:179 Pregled prijavljenih igraća
16.Plivački maraton Ada-Mol 4.km ,Mol 31.07.2021.god.

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 20 Marija Stanic F 2003 18-19 PK VOJVODINA 00:45:45:00 200
2 43 Adam Muhi M 2007 14-15 PK Kanjiža 00:48:55:00
3 62 Kornel Balog M 2003 18-19 PK Kanjiža 00:50:07:00
4 35 Vanja Stepanov M 2009 12-13 Swim star 00:50:11:00
5 68 Timea Erdeg F 2005 16-17 Swim Star 00:50:29:00 195
6 51 Dragan Mirkov M 1974 45-49 PK Proleter 00:51:15:00
7 180 MARTIN LIPTAK M 1967 50-54 00:51:31:00
8 25 Kristina Čabi F 2006 14-15 PK Senta 00:53:14:00 190
9 86 NIKOLA SRDIC M 1988 30-34 00:53:39:00
10 164 Srdjan Banda M 2008 12-13 SSK Polet 00:53:44:00
11 50 Uros Gmijović M 2008 12-13 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:54:01:00
12 181 DANIEL SIMENDIC M 2001 20-24 00:54:30:00
13 185 IGOR OMALJEV M 1983 35-39 00:55:33:00
14 84 Aleksandra Nađ Đerđ F 2007 14-15 PK Senta 00:55:46:00 185
15 49 Mark Cukor M 2003 18-19 PK Kanjiža 00:55:50:00
16 63 David Đerđ M 2006 14-15 PK Kanjiža 00:56:19:00
17 67 Viktor Muhi M 2010 10-11 PK Kanjiža 00:56:21:00
18 152 Karolina Gutaši F 2005 16-17 Swim Star 00:56:25:00
19 56 Akos Pispek M 2011 10-11 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:56:56:00
20 14 Enis Beharovic M 1996 25-29 Sportsko udruženje,, SARK' 00:56:57:96
21 203 ATILA DUDAS M 1984 35-39 00:57:16:62
22 12 Gabor Domonkos M 1999 20-24 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:58:31:46
23 72 Patrik Koso M 2007 14-15 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:58:44:62
24 182 KRISTIAN BOROS DEVI M 1975 45-49 00:58:45:58
25 76 Dezso Melkuhn M 1938 80 i vise 00:59:01:62
26 87 Kristian Kovac M 2009 12-13 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:59:18:37
27 187 GORAN DJUKIC M 1972 45-49 01:00:42:18
28 33 Dragan Popović M 1971 50-54 PK MARATON BT 01:01:06:27
29 171 SANJA IZAPAC F 1977 40-44 01:01:22:18
30 160 Aleksandar Pavlović M 1974 45-49 ARK Fruška gora 01:01:38:34
31 29 Reka Magoši F 2007 14-15 PK Kanjiža 01:01:45:84 180
32 81 Endre Hajdú M 1971 50-54 PK Kanjiza 01:02:18:37
33 91 Kornel Mesaros M 1984 35-39 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:02:23:87
34 47 SLOBODAN BOŽIN M 1958 60-64 Spartak Subotica 01:02:37:81
35 28 Vladimir Stepanov M 1976 45-49 Swim Star 01:03:19:43
36 156 Ervin Kanjo M 1976 45-49 PK Spartak 01:03:25:43
37 154 Nikola Čepić M 1979 40-44 KDMP Peskara 01:03:32:55
38 45 ISTVAN PRIBOJ M 1942 75-79 SPARTAK SUBOTICA 01:03:49:02
39 172 NINA MALJKOVIC F 1995 25-29 01:03:57:74
40 174 EMA ESHUIS F 2006 14-15 01:04:04:18
41 195 KORNEL BOLDIZAR M 1977 40-44 01:04:19:46
42 21 Aniko Jablan F 1967 50-54 PK MARATON BT 01:04:25:27 175
43 82 Zoltan Kordovan M 1974 45-49 PK Kanjiža 01:04:26:46
44 170 NEBOJSA TOMASEVIC M 1974 45-49 01:05:29:08
45 177 UROS PETROV M 2007 14-15 01:05:40:21
46 197 IRINKO DJER F 2008 12-13 01:06:06:55
47 196 INES DER F 2005 16-17 01:06:21:74
48 158 Marko Papović M 1978 40-44 KDMP Peskara 01:06:49:78
49 36 Julia Tomin F 2009 12-13 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:06:59:21 170
50 97 Ana Kovac F 2005 16-17 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:07:18:90 165
51 199 MAJA BESLIN F 1992 25-29 01:07:23:18
52 179 DRAGAN JANKULOVSKI M 1967 50-54 01:07:36:90
53 8 Jovana Nedeljkov F 2009 12-13 PK Kanjiža 01:07:42:21 160
54 175 DAVOR ZIVKOVIC M 2003 18-19 01:07:42:90
55 176 MIHAJLO PETROV M 2010 10-11 01:08:20:43
56 155 Károly Molnár M 1964 55-59 01:08:21:02
57 198 GABRIELA KACANSKI F 1968 50-54 01:08:41:08
58 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 pk marathon 01:08:57:78
59 57 Etelka Mesaroš F 1957 60-64 PK Kanjiza 01:09:09:11 155
60 157 Marta Talpai F 1976 45-49 PK Spartak 01:09:58:74
61 55 Špiro Jovović M 1975 45-49 KDMP PESKARA 01:10:41:30
62 201 NORA MIHALEK F 1995 25-29 01:12:25:21
63 188 HAJNALKA RUSAK F 1984 35-39 01:14:11:93
64 178 MILVA PETROV F 1980 40-44 01:14:32:46
65 173 SILVIA ZAJ F 1971 50-54 01:14:39:65
66 206 JOZEF MARTON JUNG M 1986 35-39 01:16:49:34
67 205 EMA MIAVEC F 1988 30-34 01:16:55:21
68 44 Cenge Saraz F 2010 10-11 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:17:03:52 150
69 202 NEVENA MUJIC F 1993 25-29 01:17:09:78
70 159 Zoltan Balint M 1965 55-59 01:17:21:24
71 184 PETER KUZMA M 1984 35-39 01:17:40:24
72 204 ANA BESLIN F 1991 30-34 01:19:35:37
73 194 MIRJANA ZIVKOVIC F 1976 45-49 01:20:33:40
74 162 Matija Pavlović M 2004 16-17 ARK Fruška gora 01:22:30:58
75 153 Aleksandra Vardić F 1964 55-59 01:24:32:34
76 190 GORDANA PAZIN F 1971 50-54 01:25:26:11
77 163 Anna Palásti F 1960 60-64 01:28:32:08
78 192 KRUNA SEVIC F 2010 10-11 01:28:39:43
79 189 JOVANA DIVLJAK F 1990 30-34 01:29:39:81
80 191 TEODORA MARJANOV F 2008 12-13 01:30:50:65
81 200 ERIKA ERIKA F 1986 35-39 01:30:50:65
82 183 GABOR MOLNAR CIKO M 1984 35-39 01:30:56:08
83 193 JOVAN SEVIC M 1973 45-49 01:30:56:08