ID je:181 Pregled prijavljenih igraća
Plivački maraton na Tisi-Izazov Bečej 3.km 1.08.2021.god.

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 9 Farkas Tamas M 1995 25-29 PK Marathon 00:41:14:89
2 20 Marija Stanic F 2003 18-19 PK VOJVODINA 00:46:05:78 200
3 216 Aleksandra Kobilarev F 2006 14-15 Swim Star Becej 00:46:49:14
4 215 Ana Rebeka Nadjnemedi F 2010 10-11 Swim Star Becej 00:46:50:18
5 31 Marko Loncarski M 2007 14-15 Swim Star Becej 00:47:25:36
6 224 Milana Popov F 2002 18-19 VK Vojvodina Novi Sad 00:49:21:64
7 43 Adam Muhi M 2007 14-15 PK Kanjiža 00:49:36:04
8 42 TIVADAR ŠULC M 1976 45-49 PK VOJVODINA 00:49:55:50
9 62 Kornel Balog M 2003 18-19 PK Kanjiža 00:50:27:31
10 35 Vanja Stepanov M 2009 12-13 Swim Star 00:50:27:89
11 51 Dragan Mirkov Mirkov M 1974 45-49 PK Proleter 00:51:01:78
12 68 Timea Erdeg F 2005 16-17 Swim Star 00:51:47:26 195
13 212 Nikola Đuričin M 1996 25-29 00:53:03:71
14 86 Nikola Srdic M 1988 30-34 Pk Velika Kikinda 00:53:42:06
15 50 Uros Gmijović M 2008 12-13 Sportsko udruzenje,, SARK ' 00:54:29:39
16 92 Sasa Vasic M 1970 50-54 PK MARATHON 00:55:24:93
17 236 Igor Omaljev M 1983 35-39 Swim Star Becej 00:57:18:93
18 228 Dejan Stevic M 1979 40-44 Tr Dinamic 00:57:39:01
19 67 Viktor Muhi M 2010 10-11 PK Kanjiža 00:57:40:96
20 46 Nebojsa Oprijan M 1979 40-44 Dinamic 00:57:44:53
21 79 Dragan Zivkovic M 1960 60-64 00:57:58:01
22 72 Patrik Koso M 2007 14-15 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:58:08:36
23 200 Karolina Gutaši F 2005 16-17 Swim Star 00:58:15:18
24 49 Mark Cukor M 2003 18-19 PK Kanjiža 00:58:32:21
25 56 Akos Pispek M 2011 10-11 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:58:37:81
26 65 Milan Milojević M 1966 55-59 KDMP"Peskara" 00:59:01:53
27 15 Ervin Beharovic M 1999 20-24 Sark Kanjiza 00:59:14:86
28 87 Kristian Kovac M 2009 12-13 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:59:26:36
29 210 Aleksandar Petrovic M 1975 45-49 01:01:46:68
30 213 Arnold Šagi M 1973 45-49 PK Becej 01:02:05:46
31 230 Vladimir Cvejic M 1979 40-44 Tr Dinamic 01:02:37:53
32 29 Reka Magoši F 2007 14-15 PK Kanjiža 01:02:55:43 190
33 227 Lenard Sic M 2009 12-13 Becej 01:03:02:68
34 225 Matija Teodinov M 2009 12-13 becej 01:03:06:21
35 12 Gabor Domonkos M 1999 20-24 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:03:20:09
36 33 Dragan Popović M 1971 50-54 PK Maraton BT 01:03:25:06
37 82 Zoltan Kordovan M 1974 45-49 PK Kanjiža 01:03:29:00
38 235 Dragisa Mladenovic M 1966 55-59 Tr Klub Zajecar 01:04:13:87
39 91 Kornel Mesaros M 1984 35-39 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:04:25:53
40 233 Sonja Miljevic F 1986 35-39 Becej 01:05:10:53
41 223 Renata Gamst F 1997 20-24 Szeged 01:05:32:61
42 81 Endre Hajdú M 1971 50-54 PK Kanjiza 01:05:35:78
43 203 Vladimir Marković M 1987 30-34 TK Dynamic 01:05:55:01
44 36 Julia Tomin F 2009 12-13 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:06:06:28 185
45 231 Nemanja Nikolic M 1982 35-39 Dinamic 01:06:26:46
46 229 Aleksandra Kovacevic F 1970 50-54 Becej 01:06:58:34
47 232 Nebojsa Tomasevic M 1974 45-49 Becej 01:07:42:50
48 45 ISTVAN PRIBOJ M 1942 75-80 SPARTAK SUBOTICA 01:08:06:03
49 21 Aniko Jablan F 1967 50-54 PK Maraton BT 01:08:15:04 180
50 207 Nikola Čepić M 1979 40-44 KDMP Peskara 01:08:18:56
51 208 Horvát Zoltán M 1992 25-29 01:08:28:31
52 221 Bojan Jocic M 1987 30-34 AK Becej 01:08:32:28
53 28 Vladimir Stepanov M 1976 45-49 Swim Star 01:08:34:78
54 95 Slađana Tomić Gostojić F 1968 50-54 P. K. Proleter 01:09:19:46 175
55 8 Jovana Nedeljkov F 2009 12-13 PK Kanjiža 01:10:00:43 170
56 24 Luka Nikolic M 1971 50-54 01:10:34:21
57 218 Goran Djukic M 1972 45-49 Peskara Zrenjanin 01:10:56:56
58 97 Ana Kovac F 2005 16-17 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:12:08:28 165
59 204 Nikola Markovic M 1989 30-34 Rekreativac 01:12:27:64
60 226 Dragan Jankulovski M 1967 50-54 Becej 01:12:37:21
61 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 pk marathon 01:14:18:71
62 234 Zoltan Krajtmaj M 1973 45-49 Becej 01:14:58:53
63 55 Špiro Jovović M 1975 45-49 KDMP PESKARA 01:18:22:50
64 205 Vladimir Milenković M 1989 30-34 01:19:14:06
65 201 Tamara Krajtmar F 1970 50-54 01:22:55:46
66 219 Dragan Prodanovic M 1977 40-44 AK Becej 01:23:08:71
67 211 Branislava Đuričin F 1990 30-34 01:23:23:21
68 222 Darko Jocic M 1991 30-34 AK Becej 01:24:12:68
69 220 Sara Flora F 2013 9 god i mladji Kanjiza 01:24:33:18 160
70 14 Enis Beharovic M 1996 25-29 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:24:36:68
71 202 Olivera Vujovic F 1963 55-59 01:25:32:04
72 44 Cenge Saraz F 2010 10-11 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:25:46:81 155
73 214 Zoltan Gortva M 1976 45-49 01:37:32:78
74 1 Aleksandra Durkovic F 1973 45-49 Mornar 01:47:51:53 150
75 209 Zlatko Glišić M 1961 60-64 KDMP"Peskara" DN:F