ID je:182 Pregled prijavljenih igraća
21.ILINDANSKI PLIVAČKI MARATON OVČAR BANJA 2,5.KM 02.08.2021.GOD

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 80 Nikola Ratkov M 1999 20-24 Radnicki 1969 00:31:25:35
2 100 Mihailo Vujanac M 2007 14-15 Radnicki 1969 00:31:56:60
3 20 Marija Stanic F 2003 18-19 PK VIJVODINA 00:31:56:84 200
4 99 Tamara Stanic F 2007 14-15 PK VOJVODINA 00:32:10:13 195
5 30 ALEKSA DUDUKOVIC M 2005 16-17 SSK POLET 00:33:20:10
6 203 Mateja Milenović M 2008 12-13 00:35:09:70
7 209 Mitar Sarkovic M 2005 16-17 Radnicki 1969 00:35:13:35
8 220 Marta Dunjic F 2004 16-17 Radnicki 1969 00:35:17:56
9 211 Jasmin Gracanin M 1986 35-39 Delfin 2007 Novi Pazar 00:35:42:08
10 43 Adam Muhi M 2007 14-15 PK Kanjiža 00:35:44:92
11 204 Djordje Lukic M 1999 20-24 00:36:07:74
12 226 Lazar Filipovic M 1990 30-34 Triatlon Tim Borac 00:38:13:70
13 101 Sara Petrovic F 2005 16-17 Beogradski plivacki klub 00:38:14:03 190
14 206 Dušan Radonjić M 1996 25-29 Plivacki klub,, Mladost "Lučani 00:38:35:27
15 22 Ivan Tešić M 1988 30-34 Užice 00:38:53:10
16 216 Ramiz Gracanin M 2007 14-15 Delfin 2007 00:40:02:12
17 222 Jovan Todorović M 2000 20-24 Užice 00:40:04:10
18 50 Uros Gmijovic M 2008 12-13 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:40:05:10
19 92 Sasa Vasic M 1970 50-54 TRIUHPH 00:41:48:60
20 207 Igor Omaljev M 1983 35-39 Becej 00:42:30:03
21 67 Viktor Muhi M 2010 10-11 PK Kanjiža 00:42:37:25
22 212 Lazar Filipovic M 2010 10-11 Delfin 2007 00:42:41:95
23 214 Sara Drazanin F 2007 14-15 Delfin 2007 00:43:43:13
24 36 Julia Tomin F 2009 12-13 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:43:48:10 185
25 14 Enis Beharovic M 1996 25-29 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:43:58:60
26 218 Jovica Peulić M 1981 40-44 SRU Steneta 00:44:08:10
27 87 Kristian Kovac M 2009 12-13 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:44:28:62
28 56 Akos Pispek M 2011 10-11 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:47:17:45
29 37 Capa Buckai M 1978 40-44 Pk spratak 00:47:40:60
30 202 Slobodan Obućina M 1979 40-44 My gym Ivanjica 00:48:11:06
31 219 Andrej Markovic M 2005 16-17 Napredak 00:48:31:35
32 217 Marko Stevanović M 2004 16-17 Napredak 00:49:17:25
33 230 Aleksandar Glavonjic M 1978 40-44 Beograd 00:49:38:17
34 208 Sonja Miljevic F 1986 35-39 Becej 00:50:22:77
35 224 Nemanja Petrovic M 1977 40-44 Trstenik 00:50:39:35
36 91 Kornel Mesaros M 1984 35-39 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:51:06:40
37 213 Sumeja Lakota F 2004 16-17 Delfin 2007 00:51:06:40
38 227 Goran Ristanovic M 1970 50-54 Cacak Trci 00:51:48:62
39 200 Александра Самса F 1986 35-39 00:53:43:52
40 223 Vladimir Komarev M 1961 60-64 Rusija "Katram" 00:53:50:10
41 229 Milan Makojevic M 1992 25-29 Ovcar Banja 00:57:34:95
42 233 Damljan Marovic M 1995 25-29 Maraton tim Kraljevo 00:59:26:25
43 231 Vasilije Krstovic M 1959 60-64 Cacak 01:00:44:35
44 215 Esma Lakota F 2009 12-13 Delfin 2007 01:00:56:60
45 210 Вишња Јовановић F 1972 45-49 Три делфина 01:03:14:27
46 228 Miroslav Obrazovic M 1955 65-69 Kablar Cacak 01:07:58:84
47 232 Ana Perisic F 1981 40-44 Maraton tim Kraljevo 01:08:46:49
48 234 Blagoje Arnatovic M 1972 45-49 Maraton tim Kraljevo 01:08:46:49
49 41 Dragomir Živković M 1961 60-64 01:10:02:74
50 12 Gabor Domonkos M 1999 20-24 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:18:28:52
51 44 Cenge Saraz F 2010 10-11 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:18:29:77 180
52 205 Goran Nikolic M 1970 50-54 TRIUNPH 01:23:44:95
53 221 Aleksandar Ilic M 1962 55-59 MARATHON TEAM KRALJEVO 01:29:43:87
54 225 Ajsa Cepeljac F 2011 10-11 Delfin 2007 Novi Pazar DN:F