ID je:183 Pregled prijavljenih igraća
5.Međunarodni Beogradski Plivački Maraton Ada Međica 1.250.m-07.08.2021.god

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 323 Slobodan Stančul M 1977 40-44 TK Tamiš Pančevo 00:18:31:72
2 322 Snežana Pajazitović F 2008 12-13 Novi Beograd 011 00:18:50:69
3 63 David Đerđ M 2006 14-15 PK Kanjiža 00:19:23:18
4 336 Luka Bezbradica M 2009 12-13 Novi Beograd 011 00:19:35:50
5 300 Kosta Mirković M 1978 40-44 Triatlon klub Tamiš Pančevo 00:19:41:40
6 321 Miloš Petrović M 2002 18-19 Triatlon klub "Tamiš" Pančevo 00:20:29:15
7 333 Nikola Marić M 2009 12-13 Novi Beograd 011 00:21:27:40
8 316 Nikola Kaljevic M 2004 16-17 00:22:34:36
9 343 Oliver Sič M 2011 10-11 PK Kanjiža 00:24:39:43
10 10 Žofia Piliši F 2011 10-11 PK Kanjiža 00:24:44:97 150
11 302 Aleksandar Jovanović M 1972 45-49 00:24:49:28
12 301 Mima Vasiljevic F 1980 40-44 Triogy racing 00:25:05:50
13 356 Mirjana Obradovic F 1978 40-44 Beograd 00:25:07:75
14 45 ISTVAN PRIBOJ M 1942 75-80 00:25:13:11
15 57 Etelka Mesaros Mesaros F 1957 60-64 PK Kanjiza 00:25:15:28 145
16 307 Ivan Popovic M 1985 35-39 00:25:23:86
17 357 Petar Indjic M 1971 50-54 Beograd 00:25:40:18
18 346 Aron Sulomar M 2008 12-13 PK Kanjiža 00:25:45:32
19 358 Dragan Jovanovic M 1977 40-44 Pancevo 00:25:48:78
20 317 Jelena Biocic F 1981 40-44 00:25:56:00
21 342 Sanela Ačić F 2010 10-11 PK Kanjiža 00:26:20:55
22 326 Predrag Vraneš M 1952 65-69 00:26:21:25
23 318 Milan Vladisavljevic M 1985 35-39 00:27:22:50
24 355 Dragan Kerkez M 1965 55-59 Beograd 00:27:49:50
25 327 Petar Popović M 1992 25-29 00:27:57:75
26 328 Branislava Đuričin F 1990 30-34 00:28:00:43
27 334 Dusan Stipanovic M 1971 50-54 00:29:23:25
28 330 Jovana Todorovic F 1989 30-34 00:29:38:65
29 41 Dragomir Zivkovic M 1961 60-64 TK Triumph 00:29:41:50
30 319 Aleksandar Petrovic M 1972 45-49 00:29:44:36
31 341 Stefan Kovačević M 1986 35-39 00:29:49:25
32 340 Gordan Sinobad M 1978 40-44 00:30:03:00
33 325 Jelena Radić Drk F 1977 40-44 PK "ARENA 2015" 00:31:11:68
34 315 Miodrag Stojkovic M 1972 45-49 Trijumf 00:31:22:97
35 359 Dunja Mihajlovic F 2010 10-11 Beograd 00:31:24:18
36 329 Alisa Bajić F 1969 50-54 AK Apatin 00:31:38:82:
37 337 Filip Markovic M 2002 18-19 00:32:02:11
38 324 Pavle Piperac M 1988 30-34 00:32:40:40
39 344 MILOS TOMIC M 1970 50-54 00:33:07:25
40 352 Slavica Neta F 1950 70-74 Zemun 00:33:11:03
41 304 Blaženka Biočić F 1968 50-54 00:33:42:75
42 310 Goran Anticevic M 1956 65-69 00:34:07:86
43 314 Aleksandra Vardic F 1964 55-59 00:34:32:46
44 320 Aleksandar Ilic M 1962 55-59 MARATON TIM KV 00:34:37:15
45 1 Aleksandra Durkovic F 1973 45-49 Mornar 00:35:39:15 140
46 339 Vladimir Culum M 1982 35-39 00:35:51:32
47 335 Nebojša Ćulumović M 1974 45-49 00:36:06:28
48 351 Nikolina Perušinović F 2010 10-11 00:36:54:36
49 354 Marko Sladojevic M 2002 18-19 Beograd 00:38:02:57
50 353 Vukadin Bubanja M 1958 60-64 Beograd 00:38:23:03
51 349 Hana Perušinović F 2012 9 god i mladji 00:38:37:26
52 350 Milos Visnjic M 1977 40-44 00:38:43:50
53 331 Aleksandra Milojević F 1968 50-54 KDMP"Peskara" 00:39:21:25