ID je:184 Pregled prijavljenih igraća
5.Međunarodni Beogradski Plivački Maraton Ada Međica 2.500.m-07.08.2021.god

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 228 Nikola Adzic M 1997 20-24 PK 11.april 00:33:29:23
2 16 REKA VARGA F 2007 14-15 SWIM STAR 00:34:33:16 200
3 209 Aleksandra Kobilarev F 2006 14-15 Swim Star 00:35:37:51
4 240 Vidoje Putić M 2006 14-15 PK "ARENA 2015" 00:35:37:91
5 212 Ivan Martinović M 2001 20-24 00:36:03:16
6 213 Nikola Cincar M 2004 16-17 00:36:03:44
7 31 Marko Lončarski M 2007 14-15 Swim star 00:37:05:13
8 99 Tamara Stanic F 2007 14-15 Pk Vojvodina Novi Sad 00:37:18:59 195
9 250 NOVAK ŠIMŠIĆ M 2002 18-19 PK Novi Beograd 00:38:30:34
10 220 Jelena Kontic F 2001 20-24 Vracar 00:39:22:16
11 239 Lena Drk F 2007 14-15 PK "ARENA 2015" 00:39:31:56
12 248 Jovana Miljković F 2007 14-15 Novi Beograd 011 00:39:37:94
13 68 Timea Erdeg F 2005 16-17 Swim Star 00:39:43:56 190
14 244 Sofija Džipković F 2004 16-17 00:39:54:16
15 32 Mihailo Lukić M 2008 12-13 Swimstar 00:40:03:73
16 215 Marko Mugoša M 1983 35-39 00:40:40:81
17 22 Ivan Tešić M 1988 30-34 Užice 00:40:47:73
18 229 Draško Petrović M 1965 55-59 triatlon klub Tamiš Pančevo 00:41:20:09
19 35 Vanja Stepanov M 2009 12-13 Swim star 00:42:18:56
20 86 Nikola Srdić M 1988 30-34 Pk Velika Kikinda 00:42:20:33
21 270 Uros Vujkovic M 1983 35-39 Pk Vracar Beograd 00:42:29:50
22 224 Davor Palihnic M 1990 30-34 00:42:30:10
23 200 Jovan Todorović M 2000 20-24 Užice 00:42:41:40
24 92 SASA VASIĆ M 1970 50-54 PK MARATHON 00:42:41:59
25 202 Snježana Sarajkić F 1977 40-44 00:45:36:44
26 79 Dragan Zivkovic M 1960 60-64 00:47:02:91
27 242 Igor Omaljev M 1983 35-39 Becej 00:47:31:44
28 208 Branislav Petrović M 2002 18-19 00:48:08:91
29 217 Tamara Duduković F 1999 20-24 SSK POLET 00:49:10:98
30 257 Vanja Rajčić F 1997 20-24 Pk Tri Swim 00:49:33:84
31 76 DEZE MELKUHN M 1938 81+ SENTES 00:49:42:94
32 49 Mark Cukor M 2003 18-19 PK Kanjiža 00:49:52:84
33 233 Aleksandar Petrovic M 1975 45-49 00:49:59:51
34 232 Vladimir Katanić M 1989 30-34 00:50:06:31
35 226 Ivan Sokic M 1982 35-39 STU Trijumf 00:50:10:41
36 272 Stefan Kuzet M 1989 30-34 TR Tamis 00:51:05:20
37 218 Igor Sokolovski M 1973 45-49 TK Tamis 00:51:13:91
38 249 Draginja Davidović F 2007 14-15 Novi Beograd 011 00:52:12:94
39 243 Sonja Miljevic F 1986 35-39 Becej 00:52:28:84
40 261 ALEKSANDAR GLAVONJIC M 1978 40-44 00:52:34:11
41 204 Danilo Andrijašević M 1995 25-29 Beogradski plivački klub 00:52:43:76
42 251 Jovan Damnjanac M 1984 35-39 Herbal Athlete 00:52:44:14
43 33 Dragan Popović M 1971 50-54 PK Maraton BT 00:53:49:34
44 47 Slobodan BOŽIN M 1958 60-64 Spartak 00:54:10:41
45 271 Vladan Zivojinovic M 1971 50-54 Beograd 00:54:18:59
46 28 Vladimir Stepanov M 1976 45-49 Swim Star 00:54:26:87
47 206 Nikola Čepić M 1979 40-44 KDMP Peskara 00:55:05:16
48 82 Zoltan Kordovan M 1974 45-49 PK Kanjiža 00:55:19:59
49 256 Rene Čalija M 1980 40-44 UWH Calypso 00:55:43:94
50 207 Marija Smoljanić F 1982 35-39 00:55:51:02
51 105 Čila Bognar F 1998 20-24 PK Kanjiža 00:55:52:41 185
52 227 Veselin Grković M 1991 30-34 Trijumf 00:56:29:19
53 231 Marko Papović M 1978 40-44 KDMP Peskara 00:56:57:40
54 237 Aleksandra Kovačević F 1970 50-54 P.K.Proleter 00:57:21:19
55 95 Slađana Tomić Gostojić F 1968 50-54 P. K. Proleter 00:57:46:60 180
56 266 Stefan Mladenovic M 1992 25-29 Beograd 00:58:17:26
57 94 Svetozar Đuričin M 1962 55-59 PK Marathon 00:58:37:02
58 246 Marko popovic M 1980 40-44 00:59:39:19
59 21 Aniko Jablan F 1967 50-54 PK Maraton BT 00:59:40:11 175
60 265 Melanie Kovacevic F 1982 35-39 Beograd 01:00:56:24
61 264 Danilo Kontic M 2004 16-17 Beograd 01:00:58:13
62 8 Jovana Nedeljkov F 2009 12-13 PK Kanjiža 01:01:48:53 170
63 230 Александра Самса F 1986 35-39 01:01:52:01
64 269 Oliver Pavlovic M 1970 50-54 Beograd 01:01:58:34
65 245 Ana Milosavljevic F 1981 40-44 01:03:00:66
66 24 Luka Nikolic M 1971 50-54 TRIUNPH 01:04:38:23
67 268 Sonja Napetanovic F 1979 40-44 Beograd 01:05:00:41
68 55 Špiro Jovović M 1975 45-49 KDMP PESKARA 01:05:36:56
69 263 Bosko Ilijev M 1965 55-59 Tikveski delfini 01:06:32:94
70 223 Tanasko Tomic M 1983 35-39 01:06:44:84
71 78 Stefan Cokic M 1998 20-24 01:07:26:02
72 262 Milos Stankovic M 1991 30-34 01:07:33:13
73 236 LI XU M 1952 65-69 01:09:07:91
74 221 Olivera Vujovic F 1963 55-59 01:12:29:65
75 254 Milan Katić M 1985 35-39 01:13:49:38
76 259 Miljan Perović M 1985 35-39 01:14:09:13
77 234 Aleksandar Ilic M 1965 55-59 --- 01:14:54:06
78 235 Željko Picajkić M 1965 55-59 Savez za sport osoba sa invaliditetom Beograd 01:18:16:51
79 205 Goran Nikolic M 1970 50-54 TRIUNPH 01:23:33:34
80 201 Veselin Bubanja M 1962 55-59 TRIUNPH 01:33:24:65
81 267 Srdjan Stefanovic M 1951 70-74 Peskara Zrenjanin 01:35:50:84