ID je:187 Pregled prijavljenih igraća
26. Plivački maraton Sremska Mitrovica 2.km 15.08.2021.god

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 20 Marija Stanic F 2003 18-19 PK VOJVODINA 00:19:29:41 200
2 53 Stefan Nićin M 2006 14-15 SwimStar 00:19:39:44
3 16 Reka Varga F 2007 14-15 Swim Star 00:19:45:72 195
4 30 ALEKSA DUDUKOVIC M 2005 16-17 SSK POLET 00:19:55:79
5 31 Marko Lončarski M 2007 14-15 Swim Star 00:20:00:51
6 99 Tamara Stanic F 2007 14-15 PK VOJVODINA 00:20:58:76 190
7 32 Mihailo Lukić M 2008 12-13 Swimstar 00:21:30:19
8 68 Timea Erdeg F 2005 16-17 Swim Star 00:21:40:87 185
9 101 Sara Petrovic F 2005 16-17 BPK 00:22:26:91 180
10 48 Milorad Jakšić M 1990 30-34 P.K. ,, Vojvodina" 00:22:29:02
11 50 Uros Gmijovic M 2008 12-13 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:22:32:26
12 175 Kristina Uzelac F 2003 18-19 PVK Srem 00:23:02:09
13 92 Sasa Vasic M 1970 50-54 PK MARATHON 00:23:34:22
14 171 Ilija Paskanovic M 2001 20-24 Sremska Mitrovica 00:23:53:94
15 150 Srdjan Banda M 2008 12-13 SSK Polet 00:23:56:12
16 162 Igor Omaljev M 1983 35-39 Becej 00:24:14:12
17 169 Snježana Sarajkić F 1977 40-44 00:24:22:30
18 63 David Đerđ M 2006 14-15 PK Kanjiža 00:24:40:19
19 184 Nemanja Radovic M 2007 14-15 PVK Srem 00:24:49:09
20 87 Kristian Kovac M 2009 12-13 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:24:54:09
21 15 Ervin Beharovic M 1999 20-24 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:24:58:37
22 155 SRĐAN ŽUPUNSKI M 1984 35-39 00:25:03:05
23 72 Patrik Koso M 2007 14-15 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:25:07:12
24 160 Tamara Duduković F 1999 20-24 SSK Polet 00:25:14:34
25 178 Mateja Vidovic M 2008 12-13 PVK Srem 00:25:31:69
26 56 Akos Pispek M 2011 10-11 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:25:34:16
27 36 Julia Tomin F 2009 12-13 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:25:36:41 175
28 174 Dunja Novotni F 2008 12-13 PVK Srem 00:25:38:87
29 173 Milica Ljbislavljevic F 2009 12-13 PVK Srem 00:25:40:05
30 188 Vladimir Cvejic M 1978 40-44 TK Dinamik 00:25:48:59
31 189 Damir Dukic M 1982 35-39 TK Dinamik 00:25:57:15
32 186 Dragisa Mladenovic M 1966 55-59 TK Zajecar 00:26:04:69
33 29 Reka Magoši F 2007 14-15 PK Kanjiža 00:26:13:62 170
34 179 Luka Vidovic M 2009 12-13 PVK Srem 00:26:31:41
35 163 Sonja Miljevic F 1986 35-39 Becej 00:26:58:94
36 161 Vladimir Jelić M 1975 45-49 00:27:15:20
37 176 Dimitrije Krnetic M 2004 16-17 PVK Srem 00:27:40:30
38 10 Žofia Piliši F 2011 10-11 PK Kanjiža 00:27:46:62 165
39 13 Luca Dluhi F 2007 14-15 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:28:02:79 160
40 74 Dominik Krspogacin M 2009 12-13 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:28:05:09
41 82 Zoltan Kordovan M 1974 45-49 PK Kanjiža 00:28:13:02
42 91 Kornel Mesaros M 1984 35-39 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:28:15:69
43 182 Nina Maljkovic F 1995 25-29 Sremska Mitrovica 00:28:19:30
44 154 Aleksandra Samsa F 1986 35-39 00:28:22:02
45 180 Vinko Busljeta M 1947 70-74 KK Val Sremska Mitrovica 00:28:34:91
46 153 Stefan Vukovic M 2010 10-11 Savski Civijasi 00:29:19:16
47 8 Jovana Nedeljkov F 2009 12-13 PK Kanjiža 00:29:25:59 155
48 181 Jovan Ivkovic M 2008 12-13 PVK Srem 00:29:28:05
49 167 Predrag Vraneš M 1952 65-69 00:29:35:10
50 57 Etelka Mesaros F 1957 60-64 PK Kanjiza 00:29:56:22 150
51 151 Ivan Popovic M 1985 35-39 00:30:21:72
52 24 Luka Nikolić M 1971 50-54 TRIJUMPH 00:30:21:72
53 97 Ana Kovac F 2005 16-17 Shark Kanjiza 00:30:45:97 145
54 165 Aron Sulomar M 2008 12-13 PK Kanjiža 00:30:48:22
55 164 Oliver Sič M 2011 10-11 PK Kanjiža 00:30:50:47
56 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 PK MARATHON 00:31:25:47
57 78 Stefan Cokic M 1998 20-24 00:31:53:19
58 187 Dragan Ninkovic M 1976 45-49 Sremska Mitrovica 00:32:10:97
59 183 Luka Tomasevic M 2006 14-15 PVK Srem 00:32:17:66
60 185 Ljubija Kojic M 1957 60-64 Sabac 00:32:31:02
61 93 Milan Vladisavljevic M 1985 35-39 00:32:32:94
62 3 Greta Hajas F 2007 14-15 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:32:35:16 140
63 172 Benjamin Berko Popic M 2009 12-13 Shark Kanjiza 00:35:18:37
64 170 Kristina Drk F 2012 9 god i mladji Arena 2015 00:35:35:69
65 64 Flora Saraz F 2013 9 god i mladji
Sportsko udruženje,, SARK ' 00:35:40:76 135
66 159 Jelena Radić Drk F 1977 40-44 Pk Arena 2015 00:35:45:69
67 44 Cenge Saraz F 2010 10-11 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:35:51:55 130
68 41 Dragomir Živković M 1961 60-64 00:36:09:22
69 168 Srđan Stefanović M 1951 70-74 KDMP "PESKARA" 00:36:36:66
70 177 Aleksandar Kovacevic M 1997 20-24 PVK Srem 00:38:04:41
71 81 Endre Hajdu M 1971 50-54 PK Kanjiža DN:S