ID je:188 Pregled prijavljenih igraća
39. Kanjiža Running & Swimming Festivala plivanje 3.000.m 14.08.2021.god.

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 53 Stefan Nicin M 2006 14-15 Becej 00:32:49
2 167 Lazar Kovacevic M 2000 20-24 Novi Sad 00:33:46
3 16 Reka Varga F 2007 14-15 Swim Star Becej 00:34:10 200
4 197 Bojan Raskovic M 1997 20-24 Subotica 00:34:17
5 226 Petra Cajkas F 2004 16-17 Subotica 00:34:18
6 196 Aleksandra Kobilarev F 2006 14-15 Becej 00:34:26
7 185 Jovana Srdanov F 2009 12-13 Becej 00:34:32
8 129 Anna Rebeka Nagynemedi F 2010 10-11 Becej 00:34:36
9 31 Marko Loncarski M 2007 14-15 Becej 00:35:53
10 206 Jana Strajnic F 2005 16-17 Kikinda 00:36:06
11 32 Mihailo Lukic M 2008 12-13 Becej 00:36:14
12 18 Vukasin Jovovic M 2007 14-15 Novi Sad 00:36:17
13 35 Vanja Stepanov M 2010 10-11 Becej 00:37:27
14 216 Lena Drk F 2007 14-15 Petrovaradin 00:37:33
15 25 Kristina Cabi F 2006 14-15 Senta 00:39:16 195
16 137 Jazmin Horvat M 2008 12-13 Senta 00:39:16
17 86 Nikola Srdic M 1988 30-34 Kikinda 00:39:18
18 14 Enis Beharovic M 1996 25-29 Kanjiza 00:39:54
19 199 Igor Omaljev M 1983 35-39 Becej 00:40:19
20 92 Sasa Vasic M 1970 50-54 00:40:23
21 15 Ervin Beharovic M 1999 20-24 Sportsko udruzenje Shark Kanjiza 00:40:32
22 183 Snezana Sarajkic F 1977 45-49 Beograd 00:40:38
23 49 Mark Cikor M 2003 18-19 Novi Knezevac 00:41:40
24 188 Tamara Dudukovic F 1999 20-24 SSK Polet 00:41:43
25 210 Eva Szabo Barna F 1982 35-39 Subotica 00:41:46
26 84 Aleksandra Nadj Djerdj F 2007 14-15 Senta 00:42:15 190
27 195 Kristian Baros Djevi M 1975 45-49 Senta 00:42:24
28 161 Bela Huszak M 1992 25-29 Csongrad 00:42:33
29 217 Stasa Drk F 2009 12-13 Petrovaradin 00:42:46
30 46 Nebojsa Oprijan M 1979 40-44 Novi Sad 00:42:50
31 208 Ruth Lindkvist F 2009 12-13 Kenya 00:43:35
32 163 Srdjan Nincic M 1985 35-39 Novi Knezevac 00:43:49
33 152 Csaba Kavai M 1981 40-44 Magyarkanizsa 00:43:53
34 133 Bianka Horvat F 2009 12-13 Senta 00:43:59
35 76 Melkhun Dezső M 1938 81+ Szentes 00:44:04
36 215 Hajnalka Pozar F 1988 30-34 Subotica 00:44:04
37 105 Csilla Bognar F 1998 20-24 Kanjiza 00:44:06 185
38 233 Aleksandar Petrovic M 1975 45-49 Beograd 00:44:12
39 135 Boglarka Huszak Radics F 1991 30-34 Senta 00:44:15
40 222 Csaba Ladoczki M 1961 60-64 Szabadka 00:45:02
41 143 Zoltan Horvat M 1977 40-44 Senta 00:45:04
42 198 Sonja Miljevic F 1986 35-39 Becej 00:45:16
43 219 Anna Losoncz F 1994 25-29 Magyarkanizsa 00:45:32
44 91 Kornel Mesaros M 1984 35-39 Kanjiza 00:45:41
45 147 Bojana Djukic F 1992 25-29 Srbobran 00:45:49
46 36 Julia Tomin F 2009 12-13 Kanjiza 00:45:56 180
47 104 Vanda Szabados F 1994 25-29 Szentes  Madjarska 00:46:01
48 141 Ildiko Horvat Babinski F 1978 40-44 Senta 00:46:03
49 231 Kresimir Kristo M 1984 35-39 Novi Sad 00:46:36
50 126 Csaba Pilisi M 2007 14-15 Magyarkanizsa 00:46:42
51 225 Dragisa Mladenovic M 1966 55-59 Zajecar 00:46:45
52 175 Dominik Krspogacin M 2009 12-13 Kanjiza 00:46:47
53 139 Ognjen Zemunac M 1993 25-29 Novi Sad 00:47:23
54 81 Endre Hajdu M 1971 50-54 Magyarkanizsa 00:47:30
55 127 Zsuzsanna Radics F 1968 50-54 Senta 00:47:42
56 13 Luca Dluhi F 2007 14-15 Magyarkanizsa 00:47:42 175
57 204 Jelena Halas F 1978 40-44 Senta 00:48:32
58 8 Jovana Nedeljkov F 2009 12-13 Novi Knezevac 00:48:46 170
59 169 Istvan Raffai M 1987 30-34 Magyarkanizsa 00:49:10
60 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 00:49:25
61 207 Makayla Kabogo F 2009 12-13 Kenya 00:49:31
62 172 Zoltan Kormoczi M 1973 45-49 Magyarkanizsa 00:49:42
63 151 Nemanja Knezevic M 1992 25-29 Becej 00:49:43
64 45 Istvan Priboj M 1942 75-80 Subotica 00:50:00
65 21 Aniko Jablan F 1967 50-54 Backa Topola 00:50:13 165
66 123 Hernard Bem M 1983 35-39 Kanjiza 00:50:28
67 10 Zofia Pilisi F 2011 10-11 Kanjiza 00:50:47 160
68 148 Balazs Badis M 2006 14-15 Senta 00:50:48
69 130 Aron Sulomar M 2008 12-13 Törökkanizsa 00:50:53
70 145 Milan Kovacic M 1988 30-34 Sombor 00:51:13
71 223 Zoltan Horvat M 1992 25-29 Óbecse 00:51:19
72 24 Luka Nikolic M 1971 50-54 Beograd 00:51:22
73 184 Novak Miladinov M 2009 12-13 Magyarkanizsa 00:51:26
74 224 Istvan Kalmar M 1977 40-44 Magyarkanizsa 00:51:32
75 203 Oliver Petkovic M 1985 35-39 Senta 00:51:32
76 116 Karoly Molnar M 1965 55-59 Sandorfalva  Madjarska 00:51:36
77 121 Ervin Igaz M 1952 65-69 Novi Knezevac 00:52:06
78 57 Etelka Mesaros F 1957 60-64 Senta 00:52:10 155
79 228 Aleksandar Davidovic M 1991 30-34 Novi Sad 00:52:25
80 125 Norbert Szulomar M 1982 35-39 Novi Knezevac 00:52:27
81 138 Zoltan Katkics M 1992 25-29 Magyarkanizsa 00:52:31
82 229 Elemer Priboj M 1964 55-59 Subotica 00:52:35
83 155 Attila Fenyovari M 1965 55-59 Pellerd 00:52:43
84 156 Wanda Fodor F 1981 40-44 Törökbalint 00:52:45
85 212 Rudolf Barat M 1972 45-49 Magyarkanizsa 00:53:09
86 136 Oliver Szucs M 2011 10-11 Törökkanizsa 00:53:14
87 3 Greta Hajas F 2007 14-15 Magyarkanizsa 00:53:15 150
88 109 Ana Grcic F 1980 40-44 Kanjiza 00:53:35
89 158 Biljana Blazic F 1976 45-49 Subotica 00:53:49
90 159 Igor Maric M 1994 25-29 Martonos 00:54:19
91 171 Petar Cajkas M 1973 45-49 Subotica 00:54:33
92 149 Marina Socin F 1985 35-39 Senta 00:54:44
93 146 Sara Kelo F 1966 55-59 Budapest Madjarska 00:54:59
94 173 Sarlota Fur F 1979 40-44 Senta 00:55:02
95 177 Benjamin Berko Popic M 2009 12-13 Kanjiza 00:55:39
96 117 Adrienn Satai M 1986 35-39 Kanjiza 00:55:56
97 170 Kristina Cajkas F 1972 45-49 Subotica 00:56:35
98 213 Tibor Katon M 1976 45-49 Magyarkanizsa 00:56:43
99 221 Mihaly Kucerka M 1952 65-69 Backa Topola 00:56:50
100 102 Agnes Czerna F 1974 45-49 Magyarkanizsa 00:56:53
101 64 Flora Sarasz F 2013 9 god i mladji Kanjiza 00:57:04 145
102 44 Cenge Saraz F 2010 10-11 Kanjiza 00:57:15 140
103 189 Nevena Vujic F 1993 25-29 Ada 00:57:18
104 211 Arpad Bordas M 1974 45-49 Senta 00:57:27
105 110 Mihajlo Pancic M 1948 70-74 Subotica 00:57:31
106 218 Jelena Radic Drk F 1977 40-44 Petrovaradin 00:57:39
107 115 Zoltan Balint M 1965 55-59 Szeged 00:57:54
108 165 Krisztina Marias F 1962 55-59 Budapest 00:58:12
109 108 Mate Meszaros M 2009 12-13 Kanjiza 00:58:20
110 230 Slavica Neta F 1950 70-74 Zemun 00:58:53
111 190 Maria Zokob F 1959 60-64 Tata 00:59:04
112 174 Livia Sarkany Nemet F 1981 40-44 Horgos 00:59:12
113 124 Izabella Mesaros F 1980 40-44 Magyarkanizsa 00:59:32
114 232 Aleksandra Dukovic F 1973 45-49 Beograd 01:00:12
115 164 Krisztian Kukli M 1999 20-24 Subotica 01:00:14
116 106 Istvan Adam M 1942 75-80 Magyarkanizsa 01:02:30
117 201 Gabor Zemko M 1997 20-24 Subotica 01:02:53
118 166 Eva Zemko F 1962 55-59 Subotica 01:02:56
119 157 Trisztan Bicskei M 1989 30-34 Kanjiza 01:03:23
120 140 Alisa Bajic F 1969 50-54 Becej 01:03:31
121 111 Slavko Dimitric M 1955 65-69 Beograd-Zeleznik 01:06:49
122 103 Ana Palasti F 1960 60-64 Csongrád Madjarska 01:07:01
123 2 Balint Fabian M 1999 20-24 Magyarkanizsa 01:07:29
124 113 Erika Mikuska F 1966 55-59 Kanjiza 01:12:14
125 202 Andras Juhasz M 1951 70-74 Subotica 01:12:25
126 214 Ferenc Pozar M 1954 65-69 Subotica 01:31:01
127 90 Vojislav Mijic M 1953 65-69 Sabac DN:S
128 122 Marta Talpai F 1976 45-49 Subotica DN:S
129 132 Lenard Szucs M 2009 12-13 Törökkanizsa DN:S
130 227 Gabor Nemeth M 1988 30-34 Győr DN:S
131 150 Igor Sokolovski M 1973 45-49 Beograd-Ratkovica DN:S
132 154 Eszter Toth F 1974 45-49 Szeged DN:S
133 162 Nebojsa Milivojevic M 1987 30-34 Valjevo DN:S