ID je:189 Pregled prijavljenih igraća
39. Kanjiža Running & Swimming Festivala plivanje 7.500.m 14.08.2021.god.

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 20 Marija Stanic F 2003 18-19 PK Vojvodina 01:33:55 250
2 30 ALEKSA DUDUKOVIC M 2005 16-17 SSK Polet 01:36:06
3 99 Tamara Stanic F 2007 14-15 PK Vojvodina 01:36:10 243,75
4 43 Adam Muhi M 2007 14-15 PK Kanjiza 01:37:00
5 62 Kornel Balog M 2003 18-19 PK Kanjiza 01:39:02
6 68 Timea Erdeg F 2005 16-17 Swim Star 01:41:39 237,50
7 332 Róbert Csányi M 1974 45-49 Hód-Triatlon és Öttusa SE
Madjarska
01:42:47
8 51 Dragan Mirkov M 1974 45-49 PK Proleter Zrenjanin 01:43:11
9 101 Sara Petrovic F 2005 16-17 BPK 01:44:55 231,25
10 50 Uros Gmijovic M 2008 12-13 Sportsko udruzenje Shark 01:46:30
11 342 Srdjan Banda M 2008 12-13 SSK Polet 01:47:29
12 79 Dragan Zivkovic M 1960 60-64 PK Marathon Backa Topola 01:47:52
13 327 Balazs Vas M 1972 45-49 Szeder Se
Madjarska
01:47:58
14 67 Viktor Muhi M 2010 10-11 PK Kanjiza 01:48:13
15 56 Akos Pispek M 2011 10-11 Sportsko udruzenje Shark 01:48:16
16 349 Hanga Fekete F 1997 20-24 PVSK Atlétika 01:50:20
17 87 Kristian Kovac M 2009 12-13 Sportsko udruzenje Shark 01:51:51
18 72 Patrik Koso M 2007 14-15 Sportsko udruzenje Shark 01:52:12
19 63 David Djerdj M 2006 14-15 PK Kanjiza 01:52:14
20 350 Zoltán Kákonyi M 1978 40-44 PK Spartak Subotica 01:52:56
21 348 Máté Szabó M 1984 35-39 Csongrádi szemorok 01:52:59
22 65 Milan Milojevic M 1966 55-59 KDMP Peskara 01:53:15
23 314 Árpád Juhász M 1960 60-64 PK Kanjiza 01:59:46
24 12 Gabor Domonkos M 1999 20-24 Sportsko udruzenje Shark 02:00:01
25 353 Imre Török M 1988 30-34 Szentesi Delfin GSC 02:00:19
26 17 Noemi Priboj Marcikic F 1990 30-34 Spartak Subotica 02:00:23 225
27 66 Mirna Vidakovic F 1976 45-49 PK Spartak Subotica 02:01:22 218,75
28 29 Reka Magosi F 2007 14-15 PK Kanjiza 02:02:25 212,50
29 33 Dragan Popovic M 1971 50-54 PK Marathon Backa Topola 02:04:47
30 351 Goran Djukic M 1972 45-49 02:04:47
31 82 Zoltan Kordovan M 1974 45-49 PK Kanjiza 02:06:57
32 47 Slobodan Bozin M 1958 60-64 PK Spartak Subotica 02:07:08
33 344 Nebojsa Tomasevic M 1974 45-49 Peskara Zrenjanin 02:07:59
34 312 Sreten Nikolin M 1949 70-74 02:08:14
35 331 Milos Josic M 2004 16-17 Centurion 02:09:05
36 313 Ervin Hubai M 1977 40-44 02:11:03
37 95 Sladjana Tomic Gostojic F 1968 50-54 PK Proleter Zrenjanin 02:11:29 206,25
38 334 Ervin Mesaros M 1994 25-29 Vatrogasno-spasilacka brigada Novi Sad 02:11:32
39 28 Vladimir Stepanov M 1976 45-49 PK Swim Star Becej 02:12:45
40 345 József Drevotta M 1971 50-54 02:14:14
41 97 Ana Kovac F 2005 16-17 Sportsko udruzenje Shark 02:14:23 200
42 319 Sanja Izipac F 1990 30-34 PK Spartak Subotica 02:14:28
43 321 Zsóka Pataki F 1995 25-29 02:15:01
44 322 Ibolja Pataki F 1965 55-59 02:15:01
45 304 Timea Sósné Szűcs F 1980 40-44 Hungary 02:25:34
46 346 László Kovács M 1953 65-69 02:25:35
47 55 Spiro Jovovic M 1975 45-49 KDMP Peskara 02:25:56
48 310 Aleksandar Andjelic M 1968 50-54 KDMP Peskara 02:55:00
49 36 Julia Tomin F 2009 12-13 PK Shark Kanjiza DN:S
50 324 Orsolya Nyitrai F 1982 35-39 DN:S
51 330 Ognjen Novakovic M 1999 20-24 Centurion DN:S
52 6 Vukasin Rakic M 2009 12-13 PK Kanjiza DN:S