ID je:190 Pregled prijavljenih igraća
Prvi Plivački maraton Sjeničko jezero-Uvac 3.km Sjenica 21.08.2021.god

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 20 Marija Stanic F 2003 18-19 PK VOJVODINA 00:32:01:56
2 16 Reka Varga F 2007 14-15 Swim star 00:32:01:99
3 4 Borislav Fermanovic M 2002 18-19 Spartak Prozivka 00:32:19:10
4 53 Stefan Nićin M 2006 14-15 SwimStar 00:33:47:17
5 30 ALEKSA DUDUKOVIC M 2005 16-17 SSK POLET 00:35:07:20
6 31 Marko Loncarski M 2007 14-15 Swim star 00:35:47:74
7 99 Tamara Stanic F 2007 14-15 PK VOJVODINA 00:36:33:35
8 43 Adam Muhi M 2007 14-15 PK Kanjiža 00:36:48:25
9 68 Timea Erdeg F 2005 16-17 Swim Star 00:37:35:25
10 101 Sara Petrovic F 2005 16-17 BPK 00:38:17:95
11 206 Ramiz Gracanin M 2007 14-15 Delfin 2007 00:38:59:67
12 11 Bojana Fermanovic F 2005 16-17 Spartak Prozivka 00:39:32:20
13 215 Emin Zećirović M 2005 16-17 Novi pazar 00:40:15:87
14 32 Mihailo Lukić M 2008 12-13 Swimstar 00:40:16:13
15 203 Srdjan Banda M 2008 12-13 SSK Polet 00:40:45:13
16 50 Uros Gmijovic M 2008 12-13 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:40:50:42
17 22 Ivan Tešić M 1988 30-34 Užice 00:42:01:95
18 92 Sasa Vasic M 1970 50-54 TRIUNOH 00:42:36:35
19 201 Snježana Sarajkić F 1977 40-44 00:42:37:74
20 79 Dragan Zivkovic M 1960 60-64 00:42:57:93
21 207 Sara Drazanin F 2007 14-15 Delfin 2007 00:43:44:77
22 214 Igor Omaljev M 1983 35-39 Becej 00:44:07:27
23 211 Muhamed Colakovic M 2001 20-24 Delfin 2007 00:44:18:35
24 87 Kristian Kovac M 2009 12-13 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:45:11:87
25 36 Julia Tomin F 2009 12-13 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:45:54:56
26 72 Patrik Koso M 2007 14-15 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:45:59:30
27 56 Akoš Pišpek M 2011 10-11 Sportsko Udruzenje Sark 00:45:59:95
28 208 Lazar Filipovic M 2010 10-11 Delfin 2007 00:46:00:42
29 209 Sumeja Lakota F 2004 16-17 Delfin 2007 00:48:16:85
30 213 Sonja Miljevic F 1986 35-39 Becej 00:48:56:85
31 91 Kornel Mesaros M 1984 35-39 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:49:31:84
32 216 Mirsad Hodzic M 1956 65-69 Sjenica 00:49:31:84
33 29 Reka Magoši F 2007 14-15 PK Kanjiža 00:49:36:52
34 212 Anja Filipovic F 2008 12-13 Delfin 2007 00:50:18:67
35 105 Čila Bognar F 1998 20-24 PK Kanjiža 00:51:33:35
36 13 Luca Dluhi F 2007 14-15 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:51:46:35
37 218 Memsudin Prelic M 1974 45-49 Sjenica 00:52:09:62
38 82 Zoltan Kordovan M 1974 45-49 PK Kanjiža 00:52:10:10
39 81 Endre Hajdú M 1971 50-54 PK Kanjiža 00:54:25:52
40 8 Jovana Nedeljkov F 2009 12-13 PK Kanjiža 00:55:08:67
41 204 Stefan Vukovic M 2010 10-11 SAVSKI CIVIJASI 00:55:22:52
42 45 ISTVAN PRIBOJ M 1942 75-80 00:55:28:52
43 219 Mirjana Obradovic F 1978 40-44 Beograd 00:56:43:81
44 97 Ana Kovac F 2005 16-17 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:57:32:67
45 210 Esma Lakota F 2009 12-13 Delfin 2007 00:58:23:67
46 24 Luka Nikolić M 1971 50-54 TRIJUMPH 00:58:34:42
47 200 Boshko Iliev M 1965 55-59 Tikveshki Delfin 01:04:30:10
48 1 Aleksandra Durkovic F 1973 45-49 Mornar 01:21:16:49
49 44 Cenge Saraz F 2010 10-11 Sportsko udruženje,, SARK ' DN:F
50 63 David Đerđ M 2006 14-15 PK Kanjiža DN:F