ID je:191 Pregled prijavljenih igraća
24.Plivački maraton Memorijal Safet Mavrić Ćako 5.km 22.08.2021.godine

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 80 Nikola Ratkov M 1999 20-24 Radnicki 1969 Kragujevac 00:59:55:27
2 85 Nemanja Zivkovic M 2003 18-19 Radnicki 1969 Kragujevac 01:03:12:41
3 4 Borislav Fermanovic M 2002 18-19 Spartak Prozivka 01:04:31:07
4 20 Marija Stanic F 2003 18-19 PK VOJVODINA 01:07:28:33
5 53 Stefan Nićin M 2006 14-15 SwimStar 01:08:36:90
6 16 Reka Varga F 2007 14-15 Swim star 01:11:01:81
7 30 ALEKSA DUDUKOVIC M 2005 16-17 SSK POLET 01:11:02:32
8 203 Mitar Sarkovic M 2005 16-17 Radnicki 1969 01:11:15:75
9 99 Tamara Stanic F 2007 14-15 PK VOJVODINA 01:12:16:19
10 205 Jasmin Gracanin M 1986 35-39 Delfin 2007 01:13:16:89
11 68 Timea Erdeg F 2005 16-17 Swim Star 01:13:49:27
12 31 Marko Loncarski M 2007 14-15 Swim star 01:14:31:50
13 206 Ramiz Gracanin M 2007 14-15 Delfin 2007 01:17:12:60
14 101 Sara Petrovic F 2005 16-17 BPK 01:17:14:93
15 202 Srdjan Banda M 2008 12-13 SSK Polet 01:22:57:08
16 11 Bojana Fermanovic F 2005 16-17 Spartak Prozivka 01:23:15:92
17 50 Uros Gmijovic M 2008 12-13 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:26:00:43
18 208 Sara Drazanin F 2007 14-15 Delfin 2007 01:26:39:81
19 56 Akos Pispek M 2011 10-11 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:29:14:05
20 207 Lazar Filipovic M 2010 10-11 Delfin 2007 01:29:25:74
21 92 Sasa Vasic M 1970 50-54 01:29:28:75
22 87 Kristian Kovac M 2009 12-13 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:29:32:04
23 201 Snježana Sarajkić F 1977 40-44 01:29:34:01
24 14 Enis Beharovic M 1996 25-29 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:33:49:10
25 72 Patrik Koso M 2007 14-15 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:40:03:04
26 209 Sumeja Lakota F 2004 16--17 Delfin 2007 01:40:36:19
27 36 Julia Tomin F 2009 12-13 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:44:56:81
28 13 Luca Dluhi F 2007 14-15 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:46:25:86
29 204 DRAGAN JANKULOVSKI M 1967 50-54 01:46:37:69
30 211 Petar Petrovic M 2004 16-17 DELFIN 2007 01:51:39:02
31 97 Ana Kovac F 2005 16-17 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:56:22:49
32 81 Endre Hajdú M 1971 50-54 PK Kanjiža 01:56:36:22
33 212 Gavrilo Milenkovic M 2003 18-19 DELFIN 2007 02:00:47:74
34 91 Kornel Mesaros M 1984 35-39 Sportsko udruženje,, SARK ' 02:03:39:68
35 200 Boshko Iliev M 1965 55-59 Tikveshki Delfin 02:11:28:60
36 3 Greta Hajas F 2007 14-15 Sportsko udruženje,, SARK ' 02:13:32:72
37 44 Cenge Saraz F 2010 10-11 Sportsko udruženje,, SARK ' DN:F
38 64 Flora Saraz F 2013 9 i manje Sportsko udruženje,, SARK ' DN:S