ID je:192 Pregled prijavljenih igraća
2. PLIVAčKI MARATON- PARK PRIRODE ,,STARA TISA,, Bačko Gradište 3.km 28.08.2021.god.

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 4 Borislav Fermanovic M 2002 18-19 Spartak Prozivka 00:41:30:66
2 30 ALEKSA DUDUKOVIC M 2005 16-17 SSK POLET 00:44:03:56
3 16 REKA VARGA F 2007 14-15 SWIM STAR 00:44:15:23
4 53 Stefan Nićin M 2006 14-15 SwimStar 00:44:23:06
5 68 Timea Erdeg F 2005 16-17 Swim Star 00:47:47:16
6 43 Adam Muhi M 2007 14-15 PK Kanjiža 00:47:47:16
7 31 Marko Lončarski M 2007 14-15 Swim Star 00:47:56:69
8 32 Mihailo Lukić M 2008 12-13 Swimstar 00:50:43:66
9 101 Sara Petrovic F 2005 16-17 BPK 00:51:19:38
10 11 Bojana Fermanovic F 2005 16-17 Spartak Prozivka 00:52:46:91
11 51 Dragan Mirkov M 1974 45-49 PK Proleter 00:52:53:16
12 72 Patrik Koso M 2007 14-15 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:53:05:02
13 35 Vanja Stepanov M 2009 12-13 Swim Star 00:53:19:91
14 87 Kristian Kovac M 2009 12-13 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:56:03:51
15 161 Igor Omaljev M 1983 35-39 Becej 00:56:04:26
16 67 Viktor Muhi M 2010 10-11 PK Kanjiža 00:56:33:76
17 6 Vukašin Rakić M 2009 12-13 PK Kanjiža 00:57:07:02
18 56 Akos Pispek M 2011 10-11 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:57:42:59
19 14 Enis Beharovic M 1996 25-29 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:58:07:56
20 15 Ervin Beharovic M 1999 20-24 Sportsko udruženje,, SARK ' 00:59:40:38
21 114 Dragiša Mladenović M 1966 55-59 Triatlon Klub "Zaječar", Zaječar 00:59:40:38
22 49 Mark Cukor M 2003 18-19 PK Kanjiža 01:01:39:23
23 169 Goran Djukic M 1972 45-49 Peskara 01:01:45:59
24 162 Sonja Miljevic F 1986 35-39 Becej 01:01:53:09
25 154 Vladimir Marković M 1987 30-34 TK Dynamic 01:01:57:59
26 29 Reka Magoši F 2007 14-15 PK Kanjiža 01:02:28:13
27 13 Luca Dluhi F 2007 14-15 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:04:09:84
28 74 Dominik Krspogacin M 2009 12-13 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:05:43:66
29 91 Kornel Mesaros M 1984 35-39 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:05:55:84
30 47 SLOBODAN BOŽIN M 1958 60-64 SPARTAK 01:06:13:48
31 167 Jelena Sekulić F 2005 16-17 Swim star 01:08:35:51
32 168 Nikola Čepić M 1979 40-44 KDMP Peskara 01:10:00:55
33 28 Vladimir Stepanov M 1976 45-49 Swim Star 01:10:44:16
34 10 Žofia Piliši F 2011 10-11 PK Kanjiža 01:10:57:41
35 82 Zoltan Kordovan M 1972 45-49 PK Kanjiža 01:11:01:76
36 8 Jovana Nedeljkov F 2009 12-13 PK Kanjiža 01:12:00:34
37 97 Ana Kovac F 2005 16-17 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:12:58:38
38 95 Sladjana Tomic Gostojic F 1968 50-54 Proleter Zrenjanin 01:13:11:94
39 90 VOJISLAV MIJIĆ M 1953 65-69 P.K. ŠABAČKI DELFINI 01:14:07:19
40 45 ISTVAN PRIBOJ M 1942 75-80 01:15:01:66
41 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 PK MARATHON 01:15:27:19
42 3 Greta Hajas F 2007 14-15 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:16:01:34
43 172 Sara Pavkov F 2014 9 god i mladji Swim Star Becej 01:16:53:94
44 150 Ivan Popovic M 1985 35-39 01:17:23:48
45 55 Špiro Jovović M 1975 45-49 KDMP PESKARA 01:18:04:48
46 57 Etelka Mesaroš F 1957 60-64 PK Kanjiža 01:19:31:38
47 157 Benjamin Berko Popic M 2009 12-13 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:28:21:02
48 44 Cenge Saraz F 2010 10-11 Sportsko udruženje,, SARK ' 01:28:34:41
49 170 Olivera Vujović F 1963 55-59 01:30:10:16
50 59 Marta Seregi F 1959 60-64 Kanjiza 01:47:39:46
51 64 Flora Saraz F 2013 9 god i mladji Sportsko udruženje,, SARK ' DN:F
52 63 David Đerđ M 2006 14-15 PK Kanjiža DN:F
53 171 Nebojsa Tomasevic M 1974 45-49 Peskara Zrenjanin DN:F